57. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2022) Presidential Cycling Tour Of Turkey

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.166
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Peki katılabilceğim bu şekilde amatörler için turlar yokmu acaba
Federasyonun sitesine girerek bakabilirsiniz.Sürekli yarış var.Lisans çıkartın ferdi sporcu olarak yarışlara katılın.Birde özel Granfondo lar var.Ücretli oluyorlar.

Scudo

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.445
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Biraz önce sosyal medyaya düştü,yarışın Urla taraflarındaki bir kavşakta bir grup gerici ne olduğu belli olmayan cahil bir grup tarafından bisikletçiler yuhalanmış! sebebide yolların trafiğe kapanmasıymış! Oysaki günler öncesinde çeşitli platformlarda hangi yolların hangi saatlerde kapatılacağı bildirilmişti! Benim cahil ve barbar halkım boşyere tepki vermiş,saolsunlar utandırdılar bizi yine!

Dosyalar

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.471
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biraz önce sosyal medyaya düştü,yarışın Urla taraflarındaki bir kavşakta bir grup gerici ne olduğu belli olmayan cahil bir grup tarafından bisikletçiler yuhalanmış! sebebide yolların trafiğe kapanmasıymış! Oysaki günler öncesinde çeşitli platformlarda hangi yolların hangi saatlerde kapatılacağı bildirilmişti! Benim cahil ve barbar halkım boşyere tepki vermiş,saolsunlar utandırdılar bizi yine!
Bu herifler medeniyete adeta manyakçasına direniyor ve kendi ilkel, tek hücreli hayat görüşlerinin dünyanın en iyisi olduğunu çılgınca savunuyorlar. İşin ilginç tarafı bu heriflerle aynı milletten olmamız. Oysaki kendimi isveçliye daha yakın hissediyorum. Konya stadında da yuhalamışlardı. Son olarak bunlarla aynı milletten değilim.

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.292
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şaşırdık mı?

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.233
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben şaşırdım vallahi. Taş atmalarını bekliyordum. Medeni bir şekilde tepkilerini göstermişler. :)
Yol bisikleti yarışlarında oldu mu bilmiyorum ama daha önce bir kaç dağ bisikleti yarışında sıralama etabında olmayan taşlar kayaların yarış günü çıktığı olmuştu. Hatta onlardan birine çarpıp düşen bir arkadaşım vardı.

@seko35.50 Abi yarın seni varış alanında görecek miyiz? Denizli'den geçiyor olsa işeri ayarlar giderdim. 2 gündür yayını takip ediyorum etaplar geçtikleri rotalar çok güzel, yuhalayan kişilerin bilmediği en büyük şeylerden birisi de reklamımızın yapılıyor olması. Kaldı ki o kadar ekip illa ki bir yerlerde kalacak yemek yiyecek illa ki para akışı olacak.

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
12.004
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Neyse ki sadece rezil olmuşuz. Çok daha kötü sonuçlar içlerinden birinin yapacağı bir saçmalığa bakardı.

(link)

• Beğen
Tepkiler: ugurus ve Samet M.

ekingklp

Üye
Tepki
34
İsim
Ekin
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Twitter da bugün gezerken böyle bir (link)e denk geldim. Polis ilk başta şahısa bakıp hiçbir şey yapmıyor. Son anda da adamı çekmeye çalışırken kaza yaşanıyor.

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.174
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Twitter da bugün gezerken böyle bir (link)e denk geldim. Polis ilk başta şahısa bakıp hiçbir şey yapmıyor. Son anda da adamı çekmeye çalışırken kaza yaşanıyor.
Hiç çekmese bu kadar ağır olmayacaktı kaza. Bizim memleketin neyine tur ya diyeceğim de aynı davarlardan TdF'de de var...

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.917
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
İzmir'i köye çevirdiler. Çok da bir şey beklememek lâzım. 20 sene geçirdim İzmir'de. İki senedir İzmir'e gitmiyorum bile artık. Kültür seviyesi inanılmaz düzeyde düştü. 20 sene öncesinin İzmir'i nerede bu İzmir nerede?

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
Hiç çekmese bu kadar ağır olmayacaktı kaza. Bizim memleketin neyine tur ya diyeceğim de aynı davarlardan TdF'de de var...
ben de aynısını düşünüyorum ama arkadan gelenler kurtarabilir miydi onu da düşünüyorum. Görevli arkadaş iyilik yapayım derken daha kötü hale getirmiş gib.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.573
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Urla'da yaşayan efsanevi basketbolcumuz Efe AYDAN ağabeyden aldığım bilgiye göre;
Bugün yarış olacağı bilgisi halka iletilmemiş. Pazartesi ve cuma günleri trafik çok yoğun oluyormuş. Halk da bir "Devletlü" geldi diye düşünüp protestoya yeltenmiş ..

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.222
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence Urla'da yaşanan hadise yanlış anlaşıldı. O bölgenin insanı tüm sıcak kanlılığı ile Pelotonu destekliyordu.
"You heeeyy!!" turizme aşina bölgede yaygın bir sevinme şekli.

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.445
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@seko35.50 Abi yarın seni varış alanında görecek miyiz? Denizli'den geçiyor olsa işeri ayarlar giderdim. 2 gündür yayını takip ediyorum etaplar geçtikleri rotalar çok güzel, yuhalayan kişilerin bilmediği en büyük şeylerden birisi de reklamımızın yapılıyor olması. Kaldı ki o kadar ekip illa ki bir yerlerde kalacak yemek yiyecek illa ki para akışı olacak.
Alperencim kesinlikle haklısın,bundan güzel reklammı olur onlarca ülkeden onlarca takım ve düşün yayınlanacağı ülke sayısı..neyse... Haftalık iznimi yarına aldım,saat 2 gibi gelecekler ama daha sabahtan finiş alanını kontrol edicem,aksaklık varmı bir bakayım :koptum: hatta çarşamba sabahıda kısmetse Konak'ta start alanında olucam,böyle bir organizasyonu yerinde takip etmek çok heyecanlı oluyor,bundan 5 6 sene öncede Karşıyaka'da bitmişti bir etap hakkaten çok zevkli.
Urla'da yaşayan efsanevi basketbolcumuz Efe AYDAN ağabeyden aldığım bilgiye göre;
Bugün yarış olacağı bilgisi halka iletilmemiş. Pazartesi ve cuma günleri trafik çok yoğun oluyormuş. Halk da bir "Devletlü" geldi diye düşünüp protestoya yeltenmiş ..
Valla abi günlerdir çeşitli platfotmlarda,özellikle sosyal medyada basbas bağırdı adamlar şu saatlerde şu yollar kapalı diye,ha belki bizim gibi bisikletle ilgilenenler konuya daha hakimiz diye farkındayızdır ama sosyal medyada çok kez yazıldı.O esnada orada olan bir tanıdık yuhlayanların hiçbiri Türkçe konuşamıyordu falan dedi enteresan.
Şaşırdık mı?
Ülke öyle bir ülkeki kardeşim artık hiçbirşeye şaşırasım yok :acpsnr: muz cumhuriyeti

B

BF Okuru

Misafir
İzlediğimiz videolar şaka değil sanırım. Yuhlamalar ve yaya-güvenlik görevlisi faciası.. Rezillik !