500-600 TL arası bisiklet

RAİNBOW

Üye
Tepki
9
Oncelikle merhabalar arkadaşlar,aranıza yeni katılan biri olarak 500-600 tl arası alınabilecek bisiklet marka ve modelleri hakkında onerilerinize ihtiyacım var,tşk.ediyorum şimdiden..

Scudo

RAİNBOW

Üye
Tepki
9
sanırım konu anlaşılmadı arkadaşlar,bukadar kayıtsız kalındığına gore,
Biraz daha açayım,
Yaptıgım araştırma sonucunda 500-600 TL gibi bi rakama hangi marka ve model bisiklet alabileceğimi ben zaten biliorum,ama cogunuz gibi bisikletle yatıp bisikletle kalkmadıgım için tecrubelerinize dayanarak kalite,sağlamlık ve kullanım açısından bana onerebileceginiz bişeyler olabilecegini dusunerek yardım istedim..!
Tekrar tşk.ler.

Tepki
48
bence bütçeni biraz daha zorlamalısın ,çünkü bisikleti sırf almakla iş bitmiyor.kıyafet ,kask,eldiven,tamir takımı,flaşör derken göze gözükmeyen detyalar bisiklet kadar para tutuyor

RAİNBOW

Üye
Tepki
9
o aparatlar için ayrı bi butçe var zaten,sadece bisiklet içindi bu yardım,tşk. yinede ilgine

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
Dostum bence en uygunu 09 Borla bende alıcam gelmesini bekliyorum bu fiyat aralığına ve bütceye bu uygundur( mesut bank :)

ufuk_

Daimi Üye
Tepki
95
Genelde bu fiyat arasında Salcano Astro önerirler onada bak istersen.

• Beğen
Tepkiler: RAİNBOW

RAİNBOW

Üye
Tepki
9
@sercan_pa

evlendikten sonra,zellikle son zamanlarda kilo problemi yaşar oldum,açıkçası bi iddiam yok sadece sabahları ve haftasonları spor amaçlı kullanmayı dusunuyorum

Radyomundo

Üye
Tepki
1
Ben Salcano Alu aldım geçen hafta sele haricinde bisiklet çok iyi.Ya benim hamlığımdan yada selesi gerçekten çok rahatsız.Şuanda oturmakta zorluk çekiyorum :D
İyi bir seleyle Alu Önerebilirim yolda akıyor.

• Beğen

aihsan

Üye
Tepki
22
@RAİNBOW

salcano astro diyebilirim bu aralığa en iyisi ve tavsiye olarak internette almayın bizzat bayiden alın çünkü 500 e çekebiliyorlar taksitli fiyatını ağırlık olarakda bu aralığa ii bisiklet bende çok araştırdım bu bisikleti şuan xc 1000 alacağım bu hafta içinde elimde olacak inşallah . ama biraz daha çıkarım diyorsanız bütçe olarak kron sedona ya bakmanızı öneririm. 650 civarına bulabilirsiniz. bunlara ek olarak boyunuzu bilmiyorum ama salcano nun özellikle 18" lik kadrosu bayilerde bulunmuyor genelde sizin siparişiniz üzerine getirttiriyorlar haberiniz olsun.

• Beğen