500 (+-50) civarı bisiklet almayı düşünüyorum. Yardım (Balıkesir) !

Tepki
0
Forumda son zamanlarda bisiklet satın almak için yardım talep edenlere verilen önerileri inceledim ancak yaşadığım şehirden ötürü bazı sınırlılıklarım var. Balıkesire yeni yerleştim. Bisiklet satın almak istediğimde Bianchi den başka burada bahsedilen diğer markalara ulaşamadım. Balıkesir ilinde burada bahsedilen markalara ulaşabilir miyim? Ayrıca İnternetten satın almayı riskli buluyorum yanılıyor muyum? İnternetten satın alıp beğenmemektende korkuyorum. Ayrıca 500 (-+50) fiyat aralığımı göz önünde bulundurarak hangi bisikleti satın almam gerektiği konusunda önerilerinize açığım. Kullanım amacı şehir içi ve doğa gezileri

Scudo

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
kardeş internet üzerinden alışverişi riskli bulma derim erdoğanlar delta yeşil vs bunlar köklü bisiklet firmaları telefonla irtibata geçersen sana yard. olucaklarından eminim bianchi alma derim ve bütçeni birazdaha zorlayabilirsen çok iyi olur geçen seneye oranla fiyatlar bayağı yükseldi bu bütçeyle geçen yaz sana yetecek bi alet alırdın ama 700 civarlarına taşısan çıtayı iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Fatih Akalın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Mrb.
Biraz araştırma sonunda ayırdığım bütçeye oranla alabileceğim en iyi donanıma sahip bisikletin Salcano olduğuna karar verdim.Eski bisikletim Bianchi orion ds idi ve benim gibi amatör bir kullanıcı için fena değildi.Ama forumda Bianchi için pek olumlu düşünceler yok.
Burada belirttiğiniz üzere imkanlar kısıtlı, verdiğiniz parayla scott, trek gibi alacağınız bisikletlerin vites ve fren sistemleri daha alt seviyede olur.Bisikletin servisi konusunda da sıkıntı olabileceğini düşünüp ben salcano aldım.Benim için yüz yüze görüşebileceğim bir muhatap görmekte önemlidir.

Ersin Aydın

Daimi Üye
Tepki
57
Biraz daha bütçeni ayarlayıp sedona 711 v black almanı tavsiye ederim.

erdoğanlarbisikletten temin edebilirsin.