5 Kasım 2006 Pazar Abant'a Gidiyoruz...

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ulaş aabiiii...Otobüs kaç kişilik.:eek: ..Yarın gelip yazdırıyorum adımııı:D ....Abimleri ektim:cool:

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan
Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Alican Seni olmazsa bagaja koyar yine götürürüm... Bu arada kaydını yaptırdım :) gelince görüşürüz...

Tur için Son 3 Gün

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@zzyzx

:D:D:D:D:D Abiiimm benm çok sağol...

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yine de yanıma uğra :) gelmene gerçekten çok sevindirik oldum :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ankaradan gelecek olan otobüsün kontenjanı dolmuştur :D

Bizim kontenjanımızın dolmasına az kaldı.. Ayrıca bir aksilik çıkmazsa Yeşil Bisiklet'ten de Gürsel Abi'ler de 4-5 kişi geliyor..

Türkiye Bisikletçiler Buluşması olacak gibi :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Gerçekten tarihe geçecek kaza bela olmasın da gerisi gelir :)

Ya ben panik yaptım valla.. Ne giysem ne etsem diye.. Yağmurluk vs giymek gerekiyor... Soğuk olacağını düşünerek sıkı bir şeyler de giymek gerekir..

Haa bir de Mangal partisini Ankaradakiler bize jest yapacaklarmış. Bir nevi tanışma mangalı olacak. Malzemeleri bile almaya başlamışlar :)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Hava karıncalı göküyor Ulaş....;)

Sıkı sıkı üst baş almak gerekecek,Ankara daki arkadaşları gözlerinden öptümm..;) :D

Saygılar..

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ben en iyisi ne olur ne olmaz sıkı giyneim :D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
5 KASIM ABANT TURUNA KATILANLARIN LİSTESİ

ULAŞ
TUĞRUL
AYSUN
BEHÇET
VEDAT
AYDIN
AYDIN
AYDIN
FATİH
ALPER
HASAN
DAVUT
HARUN
BAHAR
ALİ EVRİM
ÖNDER
İLKER
NAZIM
MESUT
TURHAN
ALİ
AYÇE
PINAR
FATİH
MERİH
MERİH
MERİH
MERT
ALİCAN

Arkadaşlar son durum geleceklerin listesidir... Adı olmayan ve gelecekler veya adı olan ama gelmeyecekler lütfen belirtsin....

amma karışık yazmışım bee :D neyse siz anlarsınız :D

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@zzyzx

BARBAROS ( Nam-ı diğer Barbi )
Moderatörümüz olan Barbaros'suz gezi düşünülemez :)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Barbaros'un annesi rahatsız olduğu için aramıza katılamayacak. Kendisine buradan bir kez daha geçmiş olsun diyorum.

• Beğen
Tepkiler: Barbaros

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@zzyzx

ya bu nasil is.. :mad: bana gelince yok suraya gel, yok siraya gir, yok boy kilo alalim, yok telefon ac.. baskalarina gelince tamam kaydini yaptim.. :mad:

size abantta iyi eglenceler.. ama birseyi belirteyim sizinle gelmeme konusunda gunler onceki tereddutumun asil kaynagi bu yaklasiminiz.. bu cifte standart olmuyor mu biraz.. :(

neyse.. her iste bir hayir var. abant olmadi avrasya maratonu var.. yer kisitlamasi da yok :D

• Beğen
Tepkiler: Alican

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
Rotada ve hareket planımızda biraz değişiklik yaparak gelmeye karar verdik. :eek:

"eeee sen de bir karar ver artık" diyenler haklılar aslında ama hava koşulları beklentileri beni sadece yol konusunda tedirgin ediyordu. Abant'a gelirken asfalt yolları (Nallıhan-Mudurnu) kullanmaya, dönüşte de mevcut durumları gözönüne alarak gerekirse Sakarya üzerinden Eskişehir'e dönmeye karar verdik.

cuma gecesi-cumartesi sabahı 3.00-4.00 gibi yola çıkıp sabah saatlerinde Abant'a ulaşmak niyetindeyiz.Cumartesi günü Abant gölü Milli Parkına girip girmeme konusunda bekçi amcalarla yapılacak adiyalogtan sonra karar vereceğiz. Malum cumartesi gecesi kamp kuracağız ve eğer kamp yasak ise cumartesi günü Milli Park alanına girmenin anlamı yok bizim için.Duyumlara göre giriş ücreti biraz yüksekmiş.Net bilgisi olan var ise aydınlatıcı olur hepimiz için.

Şu an ki katılımcılarımız ben(Murat CER), Gökhan (sutozu) ve Bülent (freerider)..Murat Akın'ın referans olduğu bir arkadaşımıza daha bugün ulaşmaya çalışacağım..belki onunla 4 kişi olarak Eskişehir'den katılmak niyetindeyiz.

Aracımızda yer var.Akaryakıt katılım bedellerini düşürmek adına :p kamp yapabilecek arkadaşları da bekleriz :D

• Beğen
Tepkiler: ulas

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
@bikergrrl

:( Boyumu, kilomu biliyor Ulaş abi...Ondandır...Ayrıca mevcut yerler dolana kapılar herkese açık...:D

Maratonda da...Umarım eğlenirsiniz...:cool:

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bence bikergrrl şaka yapmıştır kızma hemen :)

bu arada tura

SON 2 GÜN

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Kızmıyorum zaten...Ama gerçek olma ihtimali dahilinde üzüntümü bildiriyorum...O kadar;)...

2 günümüz kalmış şurda :D:D:D

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Yeşil Bisikletin'de turumuza katilmasindan dolayi Gursel Abi'ye tesekkur ederiz...