48 saatte 850+ km

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@mehmetsunu

mehmet kanki dostum,hiç bir şey yemeden 865 km,vücudun hayat ünitesi bence bitirildi,yüzde 10 'unluk kısmı.osman benden küçük ağbisi ve büyüğü olarak ona söyleyeceğim şudur km 'leri bundan sonra kırpsın,kırpsınki vücud kendini toparlasın.5-6 ay 100 km 'lerde kalsın.ilerde ne olur bilinmez,kas çökmesine bi kere maruz kaldı bu kaslar çelikten değil.
bu 865 km başarısı ona ömür billah yeterde artar bile.

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Turun bir kısmını runstatic üzerindende takip ettim. Osman abi büyük iş başardı. Tekrar tebrikler... :harika:

Özgün

Aktif Üye
Tepki
126
İsim
Özgün
Bisiklet
Salcano
Aga bu nedir? Bu nasıl insanlıkdışı bir performansdır böyle? Askerde 36 saat içinde 3 saat uykuyla görev yapmıştım canım çıkmıştı, bu adam hiç uyumadan 2 gün pedal çeviriyor. İstediği kadar yesin, içsin mola versin, sonuçta o vücut 2 gün nasıl dayanıyor makine gibi anlamıyorum. 50-60yaşında adamların yaptıklarını görünce bu yaşta kendimden utanıyorum.
Helal olsun.

Gerçi ben konu başındaki fotoda abinin baldırlarından başaracağı izlenimini almıştım. :p

Fakir Kemancı

Daimi Üye
Tepki
275
İsim
Serkan G.
Bisiklet
Salcano
Sağlıklı değil, biz ne için bisiklete biniyoruz; hobi, spor, sağlık.

Özgün

Aktif Üye
Tepki
126
İsim
Özgün
Bisiklet
Salcano
@Fakir Kemancı Şu ana kadar hiçbir rekor "sağlıklı olsun" diye kırılmamıştır zaten. İşin özü farklı. Burada büyük bir özveri, kendini adama, zihin mücadelesi ve bedensel dayanıklılığı kanıtlama söz konusu. Bunu başarabilen adam zaten bu forumdaki bisiklet kullanıcılarının %90nından sağlıklı bir vücuda sahiptir emin olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: şamilkafkas

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
Fazlası abartı, bu vucüt ileride de bize lazım olacak..

• Beğen
Tepkiler: Volks

viatorem

Aktif Üye
Tepki
374
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
4 sene sonra konuyu hortlatmış olacağım belki ama vakti olan herkes lütfen okusun her yeri de. 47 sayfayı da defalarca okudum belki. Sabır nedir, özveri nedir, adanmışlık nedir Osman abi sayesinde gördüm. Azmin vücut bulmuş hali kendisi adeta. O pedala bastıkça ben 4 sene sonra yerimde heyecan yaptım okudukça. Acaba herhangi bir olumsuz sonuç olacak mı korkusuyla okudum 47 sayfayı da ama korktuğum olmadı çok şükür. Keşke o zamanlar canlı canlı takip etme heyecanını yaşasaydık.

Bu başlığı aşan bizlere bu heyecanı yaşama fırsatı sunan Bahadır Gürel abimiz de maalesef bugün hayatını kaybetmiş. Açtığı en değerli başlıklardan birisi de belki bu başlık. Huzur içinde uyusun. Allah rahmet eylesin.