4 Nisan 2010 Manavgat Maratonu Detayları

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
arkadaşalr ya dikat etimde bu güne kadar türkiyede yapılan xc mtb yarışalrı neden hep kayalık arazide yapılıyor yani avrupada yapılan yarışalrı izliyorum genelde videolardan sürekli adamalr hep toprak yol cim üzeri çamurlu yerler gibi zemni daha uygun gibi bizim yarışlara baktığımda sırf kaya :D acaba onlarmı yanlış yapıyor bunu merak etim manavgat ise tam avrupadaki gibi ama ulusal olduğu zaman genelde hep kaya üzeri yarışılıyor bu hep böylemdir acaba diyorum avrupadakilermi bilmiyor bu işi ?

herkese başarılar dilerim manavgat yarışında ayrıca

• Beğen
Tepkiler: cesar çakas
Scudo

Fırat Ayanyan

Forum Bağımlısı
Tepki
259
Maratonda junior kategorisi olmayacak diye anladım ama aksini duymak istiyorum :D ben doğru mu anlamışım yoksa maratonda junior kategorisi olacak mı ?

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
fırat maratonda junior olmayacak, ama onlar için bir yol yarışı düzenlenecekmiş

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Arkadaşlar federasyonun sitesinde bir önemli bir uyarı gördüm ve paylaşmak istedim;

MANAVGAT MARATONU İÇİN; UCI LİSANSI BAŞVURU SON TARİHİ 31 MART Çarşamba 'dır.

ÖNEMLİ NOT: UCI Kategorilerinde (Elit Men, Elit Women, Junior Men), UCI Lisansı olmayanlar start alamayacaktır. Bu sezondan itibaren UCI Lisansı başvuruları internet üzerinden yapılmaktadır.

* Başvuru yapabilmeniz için(link)'nu doldurmuş olmanız gerekmektedir.
Henüz başvuru yapmadıysanız (link) başvurunuzu yapınız
Başvurunuzu yapmış iseniz başvurunuzun geçerli olup olmadığını (link) görebilirsiniz.

Başvurunuz henüz onaylanmamışsa veya başvurunuzun daha önce onaylandı uyarısı vermesine rağmen listede isminiz yoksa hatalı - eksik bilgi mevcuttur veya fotoğrafınız uygun değildir. ( Yüzü göstermeyen, kasklı, şapkalı fotoğraflar kabul edilmemektedir.) Onaylanmama sebebi ayrıca belirttiğiniz email adresine bildirilmiştir. Gerekli düzeltmeleri yaparak tekrar başvurmalısınız. ( Onaylanmama sebebi fotoğrafınız ise uygun fotoğraf yükledikten sonra tekrar başvurmanıza gerek yoktur. Fotoğrafı değiştirerek kaydetmeniz yeterlidir. )

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
arkadaşlar konaklama hakkında bilgisi olan var mı?

organizasyon tarafından karşılanacak deniyor peki hangi otel ?

cumartesi sabahı otogarda kalmıyalım :)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@temu90

sana mail ile bilgi verecekler kalacagın oteli bir çok otelde konaklama olacak dua edin yakın bir otelden çıksın yeriniz.

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@taner-inceTaner selamlar. Çoook ilginç bir yorum olmuş. Bu fark Türklükle yada Avrupa ile ilgili değil. Sadece coğrafik bir durum bu. Mesela Cape Epic'e bakarsan kırmızı bir toz duman içinde yarış görürsün. Zira Kapadokya da tozu pek kalkmayan sarı kumdur. Manavgat da böyle.

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
@gurol

gürol abi teşekür açıklama için ama avrupadaki gibi toprak cimen üzerinde olsa süper olmazmı sürekli kaya sivri yerlerde yarış yapılıyor aman neyse herkese başarılar dilerim bu manavgat yarışı trt yayın yapıcakmı bilginiz varmı arkadaşlar

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Ne zaman yayınlanacak ki bu otel listesi.. Sabah nereye gideceğimiz belli olmayacak gibi..

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Eurosport veya başka kanal verecek mi? Uluslarası bir yarışma da bu nedenle soruyorum

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Çok zorlu bir yarış oldu benim için..
İlk kez yarıştığım için parkurdan bihaberdim ve türbeyi indikten sonra grafiğe göre yükselti az diye düşünerek oranın daha kolay olacağını varsaymıştım ama yanılmışım :D Asıl en çok zorlandığım kısım orası oldu.. Sürekli kramplar ve bileğimdeki ağrı yüzünden bir kaç km yürümek zorunda kaldım :( ve sonucunda da zaman barajına takıldım..
Maraton olayı gerçekten çok çok farklıymış bunuda yaşayarak öğrenmiş oldum.. :)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
amb olarak yazıldım sanıyordum ama dnf yazılmış nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilirmisiniz ? reçetemin fotokopisini almıştı hakem, raporu bugün okuldan alacağım. manavgat devlet hastahanesi vermedi

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
@d.berkay

Türbe Dağının inişi gerçekten de çok zordur neredeyse çıkması daha kolay :) o iniş için bisikletinizin full süspansiyon olması gerekir.Yani olsa bu unsur işinizi daha da kolaylaştırır.

• Beğen

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
vala süper bir yarış olmuş mustafa güler bir turgay germende 3 olmuş tebrik ederim kutlarım herkesi arkadaşlar görsel şöleni bekliyoruz resimler videolar lütfen yayınlayın bekliyoruz

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@ultegrax

kesinlikle çıkması daha kolaydı, inerken durmak zorunda kaldım 80 mmlik maşam yüzünden.. herşeye rağmen çok keyifli bir yarıştı...