360 spin çekebilen war mı?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

invasion

Üye
Tepki
6
Fixed gear farkı elbet. Ben de başta düşeceğini sandım ama baktım adam fırıldak gibi döndü. Ben tekteker bile gidemiyorum =D

Scudo

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
abi hellal olsun demekten baska bir sey demiyorum anlattıgı kadar kolay deildir eminim :)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
spdlerle biraz zor bu hareket yaa o yüzden kalkışmak istemiyorum:D

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hay maşallah hemde yol bisikletiyle vallahi helal olsun. Bende dedim ki basket sahasının içinde divane gibi dönüp duruyor. Üstekil spinleri geriye doğru yapıyor. SAnırım öne doğru yapmak geriye doğru yapmaktan bir nebze olsun daha rahat gibi geliyor ama hareketi yapabilenler daha iyi bilirler. Neyse darısı başımıza

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
180 derece yapmaya calisirken bide bu cikti :)
helal olsun adama ya sok oldum resmen

IIoytunII

Üye
Tepki
3
ben 5 . cıden sonrasınıı sayamadım kac tur atıyoo ölee hll olsun herifeee:D:D:D:D:D:D:D

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
bunu ben yapabiliyorum en yakın zamanda videoyu koymaya çalışcam ama bisikletim yok yani darmadağın

adanus

Üye
Tepki
4
zeminin kaygan olmasi diyor, bence ilk puf nokta o. gecen gun epeyce puruzsuz bi asfalt yokustan iniste 180 derece spin attim (istemeden oldu aslinda, son anda farkettigim bir engelden kacmaya calismistim). on teker kalkmadi tabi, ama devrilmedim ve de istemeden -sonradan hos buldugum- bir hareket yaptim (dislilerin baldirimi azicik cizmesi disinda.) bi daha denemek icin epey cesaret gerekecek ama :)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@adanus

Bahsedilen spin sizin anlattığınız gibi yokuştan inişte bir engelden kaçarken ön teker kalkmadan olacak birşey değil. Anladığım kadarıyla O bahsettiğiniz arabalarda olan bir hadise.
Bisiklette spin: Durarken ön tekeri ayağa kaldırıp arka teker üzerindeyken olduğun yerde tıpkı balerinler gibi bisikleti çevirip tekrar aynı yere ön tekeri indirmekten ibaret olan bir hareket ve tamamen teknik işi yani yerlerin kaygan olmasıylada alakası yok. Youtebe'de 360 spin yazarsan bisiklet ile ilgili olanları izlediğin zaman detaylı video görebilirsin.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
yuhh be bu kadar olurmu ya biz street bisikletlerinle yapamıoz adam süper onun altında bide kona dirt jump olsa artık düşünemiom

adanus

Üye
Tepki
4
@soneryen

ya bizimkisi bildigin kizaklama iste. bilerek isteyerek yapabilsek zaten ben meslek edinirim bu isi :) kaygandan kasit bir de toprak, beton ya da asfalt olmamasi. mermer yada duzgun granit vs belki iyi is gorur.

PhysX

Aktif Üye
Tepki
114
bu adama bmx verin selenin üstünde döner o ne ya :eek:

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.