3 Adet Taksi Kalsa

Scudo

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
zemin kat bi daire alırdım..birsürü bisiklet alırdım(her çeşit..bmx, dh, mtb, yol:p )..önümüzdeki on sene yetecek yedek parça alırdım..yazlık kışlık kıyafetler alırdım..sonra o evin bi odasına raf v.s. bişeyler yapardım parçaları oraya koyardım..dolaplar yaptırıp kıyafetleri koyardım..evede bisikletleri atardım..ooh miss:D kalan parayı ve içi kıyafet/bisiklet/parça dolu daireyi de evlatlarıma miras olarak bırakırdım:p :p :D

• Beğen
Tepkiler: sare

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
forumdaki diğer dostlarla paylaşırdım:D :D :D hesap numaramı verem mi?:p

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
cok buyukl bır para aslında ılk olarak bir 100 mılyarını kafama gore coasrım eglenırım bısıklet alırım gerı kalanıylaysa tabıykı geleceğım ıcın bırseyler yaparım(aslında bırseyler deıl cok seyler yapılır ama olsun :p)

• Beğen
Tepkiler: sare

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ilk işim scott scale 10 alırdım ve bir kaç çeşit forma scottun özellikle birde bisikletforum günü düzenlerdim Türkiye çapında bütün maslarflar bana ait :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bisiklet Üniversitesi ve Akademisi açardım.
İçinde ilkokul öğrencilerinden, 7'den 70 yaşa kadar geniş kitleye hitap eden eğitim verilmesini sağlardım.
Hem amatör kullanım
hem de profesyonel, yarış kullanımı
eğitimlerinin kurslarını barındırırdım bünyesinde.
Akşamları reklamlarda bisiklet kursları ve indirimli bisiklet parçaları reklamları ile karşılaşmak ne güzel olurdu değil mi?
Ana haberlerde, bu kurumun şehirlere yeni kazandırdığı
bisiklet yolları,
yol binicileri için antreman ve yarış pistleri (cam kırığı olmayan mazgalsız kaymak asfalt)
mtb binicileri için arazi parkuru (kimsenin bozamayacağı)
akrobatlar ve bmx'çiler için özel pistler,
sürekli indirim mağazaları (sadece bisiklet, parçaları, aksesuarları ve giyimi üzerine)
Tabi bu ortaklık üzerine kurulması gereken bir kurum.
Kalanıyla da bunca sene çalışmış ailemi rahat ettirmek ve izdivaç isterim.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
@athletic

abi ezme bizi ya :( kendimi
kötü hissediyorum:):) /ama helal olsun supper fıkır :)) (bır ulkede bısıklet unıversıtesının acıldııını duymustum ma hangısıydı anımsayamadım???///

Deniz Kılıç

Daimi Üye
Tepki
101
1 milyara yakın bir bütçeye kendime güzel bir bisiklet alırım.Daha sonra parçalarını xtr ile değiştirirdim.Kalanını bankaya yatırır.Ömrüm boyunca o parayı tutumlu bir şekilde kullanırdım.Tabi hayal ama olsun yinede zevkli oluyor hayal etmek.

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
İş kurup, servetime servet katardım. işimden kazandığım ilk parayla ise sırasıyla:

-Dijital SLR fotoğraf makinası (çok meraklıyım fotoğrafçılığa, elimden tutan olsa keşke :) ya da makinalar çok ucuz olsa :D)

-Kışlık bisiklet giyim malzemeleri (Belgrad Final yarışında çok kötü üşüdüm ve şuan hastayım, okula gidemiyorum :()

-Hayalimdeki bisikleti toplardım...

-KTM 250 EXC enduro alıp, Belgrad'ın tadını bir de onunla çıkarırdım

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
Paranın tamamına yakınıyla mümkün olan en fazla çeşidin bulunduğu büyük bir bisiklet mağazası açardım.Üretici yada distribütörden alacağım malların maliyet fiyatına %5 kar koyup satarak Türkiye'nin en ucuz bisiklet mağazasını açardım.
Bu paradan herkezin sebeplenmesi lazım.Ülkem ekonomisi dahil.

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
Bu arada taksi plakalarının tanesi 550.000-600.000 YTL arasında değişmektedir
aklınızda olsun;)

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
ah ya eskiden ne ucuzmuş diye anlatırlar, ilk çıktığında filam.. dedelerimiz akıllılık edip alsaymış, ah ne diyim..@mutu88

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Shimano dan hisse senedi alırdım.Böylece sonsuza kadar parça almak gibi bir sorunum olmazdı.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
benim taksilerle ilgili bir hayalim vardı:) ist da, örneğin xxx marka taksiler olsa, eğitimli ve kibar şoförleri olsa, kalitesi vb çerçeveleri tartışılmaz olsa ve belli kesim markalaşmış bu taksileri kullansa diye... maksat mesleği daha eğitimsiz insanların elinden bir nebze olsun almak ve marklaşmak elbette..

3 taksim olsa hiç düşünmem bu işle uğraşmaya başlardım. ne iyi sermaye değil mi:)

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
1 tane plakayı satardım 2 sini isletmeye devam etirdim o sattıgımlada bisikletle DUNYA TURU dusunurdum

murattaner

Aktif Üye
Tepki
83
Bisiklet
Trek
Bu hayali para ile yapılacak en mantıklı yatırım geyik üretme çiftliği olsa gerek :)