'' 29 mayıs garipçe performans ''

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
inşallah bir sorun olmazda gelebilrisem sultangaziden sonra sana katılabilirim oda son 15 km gibi birşey olacak.

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ilyas yiğit

ilyas anadolu yakadan pek gelen yok uzak kalmakta bana, gidişte anadolu yakadan birisi gelirse gelirim bu durumda yok malesef ,yarış belgradda olsa idi valla çok iyi olurdu sahilden ulaşmak kolay oraya da şimdi içerden uzak kalmakta arnavutköy...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Details for Sunday, May 29, 2011

http://vortex.accuweather.com/adc2004/common/images/wxicons/87x79_blue/4_int.jpg
Low clouds in the morning followed by clouds giving way to some sun in the afternoon

High Temperature
21°C

RealFeel®
21°C

Winds
NNE 13

Maximum UV
3

Thunderstorm Probability
17%

Amount of Precipitation
0

Amount of Rain
0

Amount of Snow
0

Hours of Precipitation
0 Hours

Hours of Rain
0 Hours

hava iyi saat 08.00 de kadıköyde beşiktaş iskeleye gelen beni yakalar yarışları seyretmek için süratli bi şekilde belgrada, ordan kemerburgazdan arnavutköye ulaşacağım dönüş ise kemerburgazdan zincirlikuyu istikametinden beşiktaştır ....................

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasip Çehre

aytek sahilden oldukça uzakta kalıyor fakat öbür yolda trafik fazla olur tek biraz zor olur evet uzayacağım, haritaya baktım hiç gitmediğim yerler .....yarın yerler ıslak olursa yatar.....bi de bi kişi gelirmi diyorum ama zannetmiyorum yarınki buhutuma göre ve yerin konumuna göre bi bakalım ne olur ...

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Çavuş bizde bisikletsiz sivil gideceğiz....sende Yeşil Bisikletin önünden kalkan servise atla ve gel orada makara kukara yarış koşanlara destek olmaca....yarıştan sonra mangal partisi olabilir.....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Hasip Çehre

aneyyyyyyyyyyyy
sendemi brutüs...........

evet ben yeşile gideyim yarın sivil vaziyette anlaşıldı, zati çok uzak mesafe bisiklet ile ora sahilden anlamsız ....yeşil, ora bana yakın sabah 08.00 de çıkarım ,selami çeşmeye giderim, görüşürük babo, mangal ha, azıcık yerim ,bi gıdımcık...

:) :) :) :)