29 er hakkında

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar salcano nun 29 er modellerinden alan kullanan varmı aramızda? Varsa tecrübelerini ve fotoğraflarını bizimle paylaşırsa sevinirim teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Harun.
Scudo

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Salcano'nun 29" modeline pek ısınamadım açıkçası.
XCR maşa,x5 set,Avid J3,Race King 2.2 (Teki 40 $ (link)) donanımları olmasına rağmen nasıl 999 TL oluyor anlamış değilim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
salcanonun satış pazarlaması fiyat/performansa göre ayarlı anlaşılan yoksa daha pahalı olurdu

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Diğer markaların bu tip 29" bisikletleri daha pahalı, salcanonun daha ucuza vermesi yerli bir marka olmasından kaynaklanıyor, ancak yinede o donanımın bu kadar pahalı olma nedenini anlayabilmiş değilim. 29" mtb uyumlu jantlarmı genel olarak pahalı acaba.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@Harun Salcı

Deneme amaçlı yapmışlardır zaten ya giriş seviyesi gibi aslında seneye daha sağlam 29 lar gelicektir eminim salcano bence de f/p ürünleri yapıyo ki buda güzel bişey hepimiz kendi türk markalarımız olsun kaliteli bisiketleri ucuza alalım demiyomuyduk yıllardır?

• Beğen
Tepkiler: Halil Atalay
Tepki
270
Bisiklet
Geotech
Bir süredir 29er ları araştırıyorum Salcanonun haricinde Specialized,Corratec ve Marin de var! Specialized ve Marin henüz gelmemiş.Specialized'in fiyatları malum,Marin de ise sadece tek model gelcekmiş Alpine Trail ve 850 euro olcakmış,donanım olarak salcano iyi duruyor bence tercih edilebilir f/p oranı iyi cünkü...

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
@özgür bağdatlıoğlu

corratec in sitesine baktım göremedim link verebilirmisin

Tepki
270
Bisiklet
Geotech
Bu arada Kackar bisiklet'e Giant ve Scott 29er lar gelecekmiş bir kaç haftaya kadar...

Tepki
270
Bisiklet
Geotech
Giant in talon diye bir modeli var fiyatı uygun gözüküyor-yurtdışı fiyatları- beklersen birkaç hafta sonra onuda araştırabilirsin...

Tepki
10
benimde ilgimi çekti internette araştırdım biraz ama 29" lastik bulamadım :unsure: yani bunu alsam yarın bir gün lastik yarsam ayazda kalacağım

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
TREK' inde var 29er sitesinden bakabilirsiniz.Ben Velespit' de gördüm muhteşem...