" 27 - 28 Aralık " Kapıdağ Yarımadası Ekşıııın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Daha once bu Organizasyonu düsünmüs olmama ragmen kismet bugunmus.Yeni seneye girmeden siz pedalseverlerin bu Güzel beldeleri ve Muhtesem doga potansiyeli barindiran Kapidag Yarimadasi ni gormenizi istediiim:)

Etkinlik Tarihi: 27-28 Aralik

Bulusma Saati: Bostanci 06:00 - Yenikapi 06:30

Bulusma Yeri: Bostanci - Yenikapi

// Feribot Sefer Saatleri //

Yenikapi - Bandirma: 07:00 yarim saat once Bostanci'dan kalkar

Bandirma - Yenikapi: 21:30 Yenikapi'dan Bostanci'ya devam eder.

Fiyat : Feribot kisi basi 30 ytl + sehir ici 2 sehir disi 4 ytl bisiklet icin alinmaktadir.Diger masraflar paylasim esasina gore ucretlendirilecektir.

Program: Bulusma noktalarimizdan hareketle,Bandirma'ya ulasiyoruzzz.Feribotdan indikten sonra,sirasiyla Caliskanlar,Asagi Yapici,Tatlisu,Karsiyaka,Cakilkoy,Kestanelik,Cayagzi,Ballipinar,Ormanli,Turan Koy,Doganlar Koyu,Buyukova,Kucukova,Ilhanlar Koyu,Ocaklar Koyu'nden pedal basarak,ortalama 100 km yi asan bol rampali,guzergahimizdan yardimlasma ve Grup Disiplini icinde Erdek e ulasiyoruz. :winkenlux

Aksam yemegimizi yedikden sonra 1 gece orada gorusmus oldugum Otel yada pansiyonda kalarak,ertesi sabah kahvalti sonrasi Erdek i tanima adina panaromik tur ve Gezi yapiyoruz. Arzu edilen saatte Bandirma (Manyas Kus Cenneti) ne padal basarak bu guzellikleri de gorup,gunumuzu degerlendirerek 21:30 Bandirma - Yenikapi feribotu ile once Yenikapi daha sonra Bostanci'ya donerek Gezimizi noktaliyoruz:cheer:

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Performansina guvenen Tum Spor ve Pedalseverleri Gezimize bekleriz.......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Not: Tum Etkinliklerimizde eldiven ve KASK takilmasi...........ONEMLE belirtilir.
Hava durumu ilerleyen gunlerde sitemizde yer alacaktir.Gerekli onlemleri (yagmurluk,ic lastik,pompa vss) almaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
İlk Gün izleyeceğimiz güzergahımız aşağıda ki gibidirrr;)

(link)

cagan0403

Forum Bağımlısı
Tepki
361
allah yolunuzu açık etsin gelemiyorum tabii ama çok güsel bi gezi olucaktır mutlaka hayal etmesi bile güzel:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin katılım listesiii

1. Mert (sports-man),Kudret (Robocop arka takım kaptanı)
2. Selçuk abi
3. Volkii (1 aksilik olmazsaa):)
4. Belliii diiiiil:D

Volkan Bilirli

Forum Bağımlısı
Tepki
550
Tam bir Ekşın olacak :D

Bi aksilik olmaz ise varım ben,

Umarım olmaz , Bu aralar biraz zaman sıkıntısı çekiyorum :(

Serhad abi ordamısın ? :D

• Beğen

Özgür Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
117
Bisiklet
Scott
Ohennesburg :)

Turanlar Köyünde çok güzel Alabalık yapan bir mekan vardır, tavsiye ederim.

Saygılar
Özgür

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@cagan0403

Allah razı olsun dostuum;)

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
çok güzel...

Otel ücreti yaklaşık ne kadar?

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@nuhcan

Belli diil abi:) Kesin gelecek olanlar ile özelden konuyu görüşürüzzz;) Ayrıca gelmek isteyenler en geç önümüzde ki hafta Yenikapı - Bandırma biletlerimizi ayırtmalıyızzz

İrt : 0533 263 21 69

haydeeeeeee kalkııoooo:) performansına güvenen bu kadarrrrmı beaa:D

serhad

Forum Demirbaşı
Tepki
1.051
parkur harika ama mevsim şartları korkutuyor, yağmur, fırtına vb. olursa naparız :(

@sports-man

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
:)) cok güzel bi gezi kapıdag yarım adasına 14 senedir her yaz giderim sizinle gelmeyi cok cok cok cok isterim fakat ben daha once tamamen dolastım etrafını parkur cok zorludur benden solemesi :)))) oraya gidilirde büyükovada denize girilmezmi :p yeni bisiklet topladım borcu var o yuzden gelemeyebilirim... (ama gelebilirimde) :p

bu turu ocak'ın sonlarına dogru yapsak nasıl olur hem ögrenci arkadaslarda rahatlıkla katılabilir

Volkan Bilirli

Forum Bağımlısı
Tepki
550
Bence Biz Bahar da çok eğleniriz :rolleyes: ,

Havalar el verdiği sürecede yakın bişeyler yapalım derim,

Serhad abinin dediği gibi kötü hava şartlarına da kalmayalım ,

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@serhad k

yağmurrr,fırtınaa bizi kesmezzz:p herşheyy bahanee dostluuk,bisiklet şahane beaa:D sen bu turda çok zorlanırsın serhad abi;)

Volkan Bilirli

Forum Bağımlısı
Tepki
550
@sports-man

Serhad abi iyi form tuttu Mert kaptan,

o zorlanır diyor isen ben hiç :rolleyes: düşünmim bile :D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@apocahpto

Arkadaşlarım,Dostlarrr,

apocahpto nun dediği gibi parkur zevkli,tam rampacılara göree amaaa zorduuur:D Yazın oralarda pedal basmak sıcakta fenalıık getir adama:( ben zaten pedal basmaam:) sadece geçilen koylarıın güzelliği,görkemliliği seyredilir bolllll bolllllll denize girilirrr;) Bu tur her ne koşulda olursa olursun,hava muhalefetinden dolayı Feribot kalkmadığı haller dışında yapılacaaak beni tanıyanlar kafama koduğumu yaptığımı bilirlerr:) tekrar söylüyoruum hava mava bahaneee performansına güvenen pedalseverleri bekliyoruum:60:....sevgilerrr

Not:Ocak sonunda tekrar yaparıııız o başkaa beaa:D :cheer:

• Beğen
Tepkiler: cruphasulie

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
ohh ocak sonunda tekrar yaparsak cok sevinirim :)) veya mayısa dogruda olabilir denizede girebiliriz o zmn bu hava kossullarında performansı kotu olan arkadaslar bana bişi olmaz demeyin :) çunku gerçekten cok zor parkur yazın dolaşana kadar imanım gevredi :) kışın rüzgar fln allah bilir n olur bu arada mert agbi yazında ilhanlarla ocaklar arasında narlı diye bi köy var onu unutmussun :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@volkii

son durumunu bilemiyorum:rolleyes: Polonezköy Gezimizi hatırlıyorum o bakımdan söledim abi;)

@apocahpto

aaaa onu atlamışmyııım abi:D Narlıköy eklerisss beaa;)

• Beğen
Tepkiler: Volkan Bilirli

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Daha once bu Organizasyonu düsünmüs olmama ragmen kismet bugunmus.Yeni seneye girmeden siz pedalseverlerin bu Güzel beldeleri ve Muhtesem doga potansiyeli barindiran Kapidag Yarimadasi ni gormenizi istediiim:)

Etkinlik Tarihi: 27-28 Aralik

Bulusma Saati: Bostanci 06:00 - Yenikapi 06:30

Bulusma Yeri: Bostanci - Yenikapi

// Feribot Sefer Saatleri //

Yenikapi - Bandirma: 07:00 yarim saat once Bostanci'dan kalkar

Bandirma - Yenikapi: 21:30 Yenikapi'dan Bostanci'ya devam eder.

Fiyat : Feribot kisi basi 30 ytl + sehir ici 2 sehir disi 4 ytl bisiklet icin alinmaktadir.Diger masraflar paylasim esasina gore ucretlendirilecektir.

Program: Bulusma noktalarimizdan hareketle,Bandirma'ya ulasiyoruzzz.Feribotdan indikten sonra,sirasiyla Caliskanlar,Asagi Yapici,Tatlisu,Karsiyaka,Cakilkoy,Kestanelik,Cayagzi,Ballipinar,Ormanli,Turan Koy,Doganlar Koyu,Buyukova,Kucukova,Ilhanlar Koyu,Narlıköy,Ocaklar Koyu'nden pedal basarak,ortalama 100 km yi asan bol rampali,guzergahimizdan yardimlasma ve Grup Disiplini icinde Erdek e ulasiyoruz. :winkenlux

Aksam yemegimizi yedikden sonra 1 gece orada gorusmus oldugum Otel yada pansiyonda kalarak,ertesi sabah kahvalti sonrasi Erdek i tanima adina panaromik tur ve Gezi yapiyoruz. Arzu edilen saatte Bandirma (Manyas Kus Cenneti) ne padal basarak bu guzellikleri de gorup,gunumuzu degerlendirerek 21:30 Bandirma - Yenikapi feribotu ile once Yenikapi daha sonra Bostanci'ya donerek Gezimizi noktaliyoruz:cheer:

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Performansina guvenen Tum Spor ve Pedalseverleri Gezimize bekleriz.......sevgilerrr

Not: Tum Etkinliklerimizde eldiven ve KASK takilmasi...........ONEMLE belirtilir.
Hava durumu ilerleyen gunlerde sitemizde yer alacaktir.Gerekli onlemleri (yagmurluk,ic lastik,pompa vss) almaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
kaptan selam gece konaklama ve ertesi gün geç ulaşılacağı için bana çok geliyor ancak 1 gün iznim olur işten ama 28 aralık pazar yenikapı bandırma ve dolaşmadan direk erdek yapsam acaba buluşabilirmiyiz nediyosun kaptan