25 subat pazar - besiktas hareketli gezi.

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar bisikletseverler. bir suredir bisiklete binememe ve beraber olamamanin uzuntusunu yasiyorum. nihayet yarin kendime bos vakit ayirabildim. ben yarin besiktas hareketli bir gezi yapmak istiyorum. duz bir parkur olmasina ragmen sanirim bogaz boyunca gidecegim. arzu eden olursa buyursun gelsin, beklerim. ben saat 10:00da besiktas meydaninda olacagim. barbaros hayrettinin heykelinin oldugu yerde. nam-i diger kaykayci kardeslerimizin hareket yapmaya calistiklari, basamaklari olan meydan:D gidilecek guzergahi gelen kisilerle konusarak da ayarlayabiliriz. gorusmek uzere...;)

ayrica pazar gunu hava 7 derece olacak ve kuzey ruzgarlari etkin. sıkı giyinelim derim. su an icin yagmur gostermiyor. parcali bulutlu diyor ama yine de tedarikli olalim...

Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Çağrı, ben geliyorum. Şimdi haberini aldım senden: Mert Arsan da geliyor. Herkesi bekleriz.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
İyi eğlenceler arkadaşlar..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
burda pasa gibi tur var bsd nin o varken gidilirmi karsilara falan

B.S.D.
Kadıköy-Kartal bisiklet gezisi
Tarih : 25 Şubat 2007 Pazar
Buluşma yeri : Kadıköy - Kalamış Marina girişi
Saat : 10:00
Parkur : Kalamış - Kartal - Kalamış

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhaba alpercigim. maksat karsi tarafa gecmek istemeyenlere veya gecmek isteyip de usenenlere alternatif sunmak. bsd'nin gezisi de pasa bu gezi de... butun geziler pasadir:) hatta sen de pasa ol, ben de oliiim, herkes olsun:)) amacim duzenlenmis herhangi bir geziyi sabote etmek elbette degil. maksat alternatifleri cogaltmak. gorusmek dilegiyle. iyi kal.

simplon murat saolasin tsk ederim. gorusuruuzz...

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
sagolasin rahman'cigim. temenninde belirttigin gibi oldukca eglenceli oldu. besiktasta mert ve sumer ile bulustuk. yola cikmadan evvel daha onceki gezilerde tanismis oldugumuz ramazan arkadasimiz yanimiza dogru geldi. meger gelme sebebi uzaktan bizi diger arkadaslarimiz olan mustafa ve tugberk'e benzetmis olmasiymis. onlarin da bulusma sebebi yildiz parkinda aksiyon yapacak olmalariymis:) yani farkli bir organizasyon daha:) neyse daha sonra ramazan ile yollarimiz ayrildi. bir gun yildiz parkinda beraberce bisiklet aksiyonu yapma sozu vererek...:)

sumer, mert ve ben yola koyulduk. cok ruzgarli dolayisiyla net ve berrak bir gundu. ozellikle kisin bogazda ruzgar karadenizden marmaraya dogru yani kuzeyden guneye dogru estiginden ist. bogazi boyunca kuzeye dogru cikisimiz ruzgara karsi idi. bizi oldukca yavaslatti. ama besiktasa donuste ruzgarin arkadan esmesi oldukca iyi oldu. sevgili sumer ve mert ile oldukca keyifli bir surus gerceklestirdik. rumeli kavagina varip midye tava ve baliklarimizi yedik. o yorgunlugun uzerine oldukca iyi geldi. pazar gunumuzu de bu sekilde degerlendirdik. cekildigimiz birkac fotografi onumuzdeki gunlerde mert siteye yukler zannimca. en kisa zamanda olmasini umut ediyorum:):):)

saglikli surusler dilerim. sevgiyle...

• Beğen
Tepkiler: gizer ve hdeveci

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Way cağrı dostum işte böyle ekşın ekşın ekşın..Mükemmel bir pazar gezisi geçirmişsiniz kıskandım.Diğer yandan bizim çatalca turu iptal olduğu için alternatif olarak balık tutmaya gidecektik yan çizen ler yüzünden o da olmadı:boese157: .Canım sıkılmaya başladı pos pos evde oturmak bana göre değil :mad: mtb ile bakırköy-sirkeci-bakırköy yaptım biraz değişiklik oldu benim için haberim olsaydı katılırdım size,başka sefere beraber pedallamak üzere..sevgilerle

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
ekşın kulağa daha hoş geliyor, ondan olabilir. ayrıca genelde ekşın denir bu durumu karşılayan kelime olarak bisikletçiler arasında. yerseniz... :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine çok keyifli 1 Gezi olduuu:) Sewgili arkadaşlarım Çağrı ve Sümer ile Rumeli Kavağı'na pedal bastık;) Orada hacı amcanın yaptığı midye we balıkları mideyee götüürdüüük:D bu güzel günü benimle paylaşan,değerli pedalsever arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: gizer

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhaba nikolay nam-i diger hizli:) catalca gezinizin iptal olmasi uzucu. bizim olayimiz da sonradan sekillendigi icin mesaji gec yazmak zorunda kaldim. haliyle bundan haberin olamadi. saglik olsun umarim bir dahaki sefere gorusuruz. senin sirkeci gezin de iyi olmustur umarim.

turhan abi slmlar. yuzunu goren cennetlik mi diyeyim?:) bi gulucuk atip cikmissin:) gorusmek uzere...:)

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@precipice
merhabalar ramazan. sizin yildiz parki surusu ve kamera cekimleri nasildi??:) gorusmek uzere.

merhabalar nuri fotograflar mert'te ve o isyerinden yukleyecek. gerci cok da fotograf cekilmedik sanirim. mert hatirlatmasa durasim gelmiyor benim fotograf cekilmek icin. bi de uzun zamandiir binmedigimden surekli gidesiim geldii. gorusmek dilegiyle...:)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Turhan Evci

:) :) ))):p :D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "