25 subat pazar - besiktas hareketli gezi.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gezin güzel ama fotograf olsa tam süper olacakmış.neyse payşalım için teşekkürler...

Scudo

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
fotograflar da var. belgeli yani:) foto gonderme isi merte ait. bekliyoruzz. sevgiyle...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
harbiden bu haftaki gezi programı geliyor hala fotoları koymadınız:boese157:
mert sevgilerle dostum...

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
slm
bana yazı yetti deyebilirim
ama resimleride beklemiyom degil :eek:
güzel bir gezi olmuş
ayaklarınıza saglık
görüşmek dilegimle
selamlar..

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
@Çağrı Tosyalı

Bundan bir gün önce Cumartesi akşamı, çok daha fazla rüzgar vardı. Ben de kuzeye doğru pedallıyordum. Hafif yokuşlarda, aşağıya doğru giderken pedal çevirmeyi bıraktığımda, bisiklet rüzgardan duruyordu :)
Bu hafta sonu da çıkarsanız görüşebiliriz. Ama biraz antrenmana ihtiyacım var. 5 yıldır kulanmıyorum.
Geziniz yine çok güzel olmuş. Görüşmek üzere.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Arkadaşlar her hafta düzenli olarak gezi yapıyorsunuz Konyalı İronmanler gibi hava şartlarına bakmaksızın. Özellikle bunun için tebrik ediyorum...

Paylaşım için teşekkürler...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@derya.k

Deryaaa fotolarrr geliceeek...amaa ne zamannn:) ahhhh şuu zaman beaaa:D inşallah parnaktaaaaan sooona:p

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

@precipice

Ramazaaan seniii gidi seniiiii:) yaşşasııııııın ekşıııııııııııııııııııın:p :D

@nuriaktürk

Bissssde bekliiiiorusss:) inşallah nuriciim;)

@hızlı

Halaaa uğraşıııorusss nikolaycım;) resiiim olayını tüm arkadaşlarım biliiiooo:) daha midye fotolarımıssda war:p sewgiler dostum

@rahmankarataş

Paylaşımın için teşekkürler rahman:) resimlerrr sıradaaa abi merak etmeyin;)

görüşmek dileğiyle...lüleburgaz'a selamlarrr

@3rkn*MF

ekşııın ekşııın ekşıııııın:p :D sağol abi;) inşallah renklendiriceeeeez:)

@gizer

Özgürcüm yeni bisikletin hayırlı olsun;) rüzgar bizi zorlasadaaa wazgeçmeyiiiz pedal basmaktan:) en yakın zamanda,senide aramıza bekliyoruz

@KevSerSeri

Kewsercim bizi hawa koşulları etkilemesss:) yeterkiii pedal basmaya karar wereliiim;) sizede kayseri yollarında başarılarrr,iyi yolculuklar cnm

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar.

nikolay yeni gezimi geliyor dediin??? bu gezinin uzerine 3 gezi gelmesi gerek fotolarin yuklenmesi icin. mertin calisma prensibi bu sekilde:p saka bi yana isleri yogun oldugundan olsa gerek fotolari cabukca yukleyemiyor. ama sorun degil. gec olsun guz olmasiiin:)

@rahmankarataş
yazi yetti mi? iltifatin icin sagolasin rahmancigim. ama fotolarla da desteklenecektiir. emin ol:)

gizer(ozgur) haklisin ruzgar oldukca zorluyor. ama zorlu sartlarda da bisiklet kullanmak zevkli. herseyi denemek gerek:) 5 yıldır binmemen sorun deil. beraber antrenman yapariz. onemli olan grup halinde binmek. ama 5 yıllık kaybin var. onu soyleyeyim. ben '98den bu yana kullaniyorum bisikletimi. ve daha once neden tanismadiim diye uzuluyorum. binilmemis zamanlar kayiptir... hele ki uzun zaman ara verilmisse.

kevser ben konyali arkadaslara da hayranim. onlarin sartlari bizden daha zorlu ve duzenli olarak biniyorlar. boyle kisilerin varligi sevindirici. onemli olan bisiklete ictenlikle binmek degil mi...?

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bu arada "gec olsun GUZ olmasin" yazmisim, yanlis. dogrusu "gec olsun GUC olmasin" olacak. yannislik icin kusura bakmayin. ;) bilmedigimden degil yanii:p