"24 Ocak"Kaçkar Bisiklet Antrenman Yarışları Destek Gezi

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
2009-2010 Geleneksel Kaçkar Bisiklet Kış Antrenman Yarışları Çekmeköy'de başlıyor...
Her yıl büyük bir heyecanla hazırlık yaptığımız yarışlara sayılı günler kaldı.Bisiklet tutkunlarını buluşturmak ve yarış heyecanını yaşatmak adına birlikte yapacağımız etkinliklerde desteklerinizi ve ilginizi bizden esirgemediğiniz için teşekkür ediyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 6 farklı kategori olacak. 40 yaş üstü katılıma göre değerlendirilecek.

Kategoriler:

1. Çocuk 16-19 yaş
2. Genç erkekler 19-23 yaş
3. Büyük erkekler 23-30 yaş
4. 30 üzeri 30-40 yaş
5. Bayanlar
6. 40 yaş ve üstü

Yarışların düzenleneceği tarih ve yerler,

20.12.2009 Çekmeköy / İstanbul
24.01.2010 Çekmeköy / İstanbul
21.02.2010 Çekmeköy / İstanbul

Çekmeköy Doğa Parkı ve orman içinde yapılacak.Parkur uzunluğu 4,5km ile 5,5 km arasında olacak.Parkur uzunluğu hava şartlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Kayıtlar: Saat 9.15 ile 10.15

Yarış başlagıç saati : 10.30

Kask takmak zorunludur.Kask takılmadan yarışa girmek isteyen arkadaşlar kesinlikle alınmayacaktır.

Bu yıl dereceye giren sporculara verilecek olan toplam para ödülleri geçen yıl tüm kategoriler için verilen 10.500 TL den daha az olmamak kaydıyla katlanarak çoğalacak. Son yapılacak yarışa kadar ana sponsorluk için görüştüğümüz firmalar kesinlik kazanırsa 20.000 TL ile 25.000 TL arası ödül dağıtılacak.

Yarışlara katılımı sürekli kılmak amacıyla bütün yarışlarda alınacak puanların toplamıyla genel sıralama oluşturulacak.Her yarışta ilk 3 sporcuya madalya,yarışlar sonunda genel sıralamada tüm kategorilerin ilk 5 yarışmacısına para ödülü verilecek.Genel klasman ilk 3 yarışmacısına Kaçkar Bisiklet Kış Antrenman Yarışları kupası verilecek. Katılımcılara süpriz hediyeler dağıtılacak.

Katılımcılara ve yarışı izlemeye gelen misafirlerimize sıcak içecek ve yemek ikram edilecek.

Anadolu yakasından ulaşım için yarış parkuruna otobüs ve bisikletler için kapalı kasa kamyon olacak.Avrupa yakasından gelecek arkadaşlar için ek bir otobüs olmayacak.Vapurla Sirkeci yada Beşiktaş'tan gelen arkadaşlar Üsküdar sahilde 8.00 ile 9.00 saatleri arsında iskele önünden alınacak.

Organizasyona iştirak edecek olan Basın Yayın Organları.
TRT2
Haber Türk
Haber Türk Gazetesi
NTV Spor
Zaman Gazetesi
Kral FM
Radyo Virgin
pedalsesi.com
mtbtr.com
bisikletforum.com
2teker.com

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

2009-2010 Geleneksel Kaçkar Bisiklet Kış Antrenman Yarışları Destek Gezimizi gerçekleştiriyoruz

Etkinlik Tarihi : 24 Ocak

Buluşma Saati : 08:30

Buluşma Yeri : Üsküdar Meydan

Sürüş Hızı : Yarış sonrası dönüş...Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini içinde pedal basılacaktırr.

Program : 08:30 da Üsküdar meydan da toplanıyoruz,Kaçkar Bisiklet tarafından Bisikletlerimizi yükleyecek olan üstü açık kamyonetleri ve bizleri Çekmeköy'e ulaştıracak olan Otobüsümüzü bekliyoruz.Yüklenme konusunda problem olmayacaktır,yalnız erken gelinmesin de fayda vardır.Öğle yemeği sponsorlar tarafından karşılanacaktır.Dönüş bisikletlerimiz ile belirlediğimiz saatte olacaktır.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............................Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz.....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Not : Tüm Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ... KASK hayati ve mecburidir.........(yagmurluk,iç lastik,ön ve arka aydınlatıcılar vss) gerekli önlemleri almanız faydalı olacaktır.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin katılım listesi...

1-Mert (sports-man)
2-Murat İlhan;)
3-Özgür;)
4-Gökhan;)
5-Yaprak (1 aksilik olmazsaa):)
6-Metin (işten problem çıkmazsaa):)
7-Aman (1 aksilik olmazsaa):)
8-Hakan (uzaklara gitmezsee):p
9-Daha var amaa bellii diiiil:D

reha genç

Forum Bağımlısı
Tepki
907
@sports-man

Bir şey sorucam ama lütfen yanlış anlamayın.İlgili organizatörlerle iletişime geçtiniz mi? Benim bildiğim;

Yarışmacılara ait bisikletler alana kaçkar bisiklete ait tahsis edilmiş üzeri açık kamyonetlerle taşınacaktır.Yönünde.

Yani yer kalmazsa sizlerin yada doluluktan dolayı bisikletini araca koyamayan bir sporcunun mağdur olmasını istemem...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@reha genç

Görüştüğüm kadarını söylemem gerekirse,erken gelinmesin de fayda var!!!Ama geçen Yarış Organizasyonun da hiç 1 sorun olmadı dostuum :in:

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

naz34

Forum Bağımlısı
Tepki
1.120
Bisiklet
Carraro
@Mehmet Karaçam

Sevgili Mehmet bu tarihin doğruluğundan emin misin...:p

Şaka bi yana bu yarışlara girecek kimler var...? İzlemeye gelmeyi düşünebilirim..

Sağlıcakla kal...................
.
.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

1-Mert (sports-man)
2-Murat İlhan;)
3-Özgür;)
4-Gökhan;)
5-Yaprak (1 aksilik olmazsaa):)
7-Aman (1 aksilik olmazsaa):)
9-Elis;)
10-Esin (düşünüoo):)
11-Daha var amaa bellii diiiil:D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

1-Mert (sports-man)
2-Murat İlhan;)
3-Özgür;)
4-Gökhan;)
5-Yaprak (1 aksilik olmazsaa);)
7-Aman (1 aksilik olmazsaa);)
9-Elis;)
11-kanatyelken;)
12-Reşat (Yalova'dan katılacaak);)
13-Göktan (Yalova'dan katılacaak);)
14-Daha var amaa bellii diiiil:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
gökhan dostumuz sürekli listeye yazılıyor kendisi gözükmüyor
yaprak sürekli yazılıyor ve gözükmüyor
elis ve esin hep yazılıyor hiç katılımda olduklarını görmedim
bu arkadaşların bir şikayeti yoksa sorun değil
kişilerin mesajlarının bu topiğe atılması gelip gelmeyeceklerini kendilerinin karar vermeleri en doğru yöntemdir gelen mesajlara göre katılım listesinin hazırlanmasına lütfen dikkat edelim öteki türlü inandırıcı olmaz ve samimiyetsizliği beraberinde getirir
özgür deveci gelecek
murat ilhan pedal sesine mesaj düşmüş geleceğim dememiş
özgür bir problem çıkmazsa demiş
reşat göktan ile geliyor
kanat yelken geliyor
hakan ve aman ın mesajlarını bulamadım

@reha genç@reha genç
bende öyle duyum aldım
artı geçen sefer bostancı üzerinden gittim ve yarışları seyrettim hatta döner sırasına girmedim yarışçılar öncelikti ayıp olurdu çünki ben yarışmadım önceliği yemek sırasında yarışcılara bıraktım

son olarak organizasyonu yapan kişi dostlarıyla olan samimiyetine güvenerekte liste yapmamalıdır en samimi dostlarından mesaj beklemelidir buna lütfen hassasiyet gösterelim

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
Bana düşmez belki ama böyle sataşarak ,tartışarak nereye kadar abi????

ben 3 senedir bu forumu takip ediyorum kaptan her zaman listeyi böyle hazırladı ve sen de onunla bu çerçevede yer aldın

aranızdaki tartışmayı buraya taşımaya hakkın olmadığını düşünüyorum

herşeyin güzel olması dileği ile :)

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@kudu

Bana düşmez belki ama böyle sataşarak ,tartışarak nereye kadar abi????

ben 3 senedir bu forumu takip ediyorum kaptan her zaman listeyi böyle hazırladı ve sen de onunla bu çerçevede yer aldın

aranızdaki tartışmayı buraya taşımaya hakkın olmadığını düşünüyorum

herşeyin güzel olması dileği ile :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kerem GÜNDOĞDU

sürekli yanlış anlıyorsun dostum bu sataşma değil bu bir eleştiri ve haklı nedenlere dayanmaktadır ben bilirim ben yaparım bütün organizasyonları edasından bir an önce sıyrılmakta fayda başka insanların organizsayonuna gelip kendi organizsayonu gibi davranmak adil değildir ben bir yıl boyunca mertin turlarında arka takım kaptanlığı yaptım herkesi kolladım bu sayede mertin turlarına sayı çoğaldı ve insanlar beni sevdi ama ne vakitki şişirme listeler olmaya başladı ben sıkıldım
biraz önce içeri girdim bisikletle kaçkara gittim durumu öğrendim çekmeköy belediyesinin bu olayda katkısı büyüktür çekmeköy başkanına burdan teşekkürlerimi iletirim yeterli araç sağlanacağından kimse endişe etmesin geçen sefer bayağı katılım oldu yarışlara 160 kişi vardı tahminim belki yanılıyorum evet yarışlar amatörler içinde elitler içinde herkes yarışmalı tabiki
yineliyorum insanların topiklerine girip hava durumu yazmak ne derece doğru benim için sorun yok ama mert bilsinki başka insanların topiğine hava durumunu yazmak o topiğin sahibi tarafından hoş karşılanmıyabilir
artı diğer arkadaşlarımın topiklerine bakıyorum ama o organizasyonlara müdahil olmuyorum evet burda saygı önemlidir
son olarak gerek pedal sesine ve gerekse burda mertin tüm turlarında atılan mesajlara göre listenin yapılıp yapılmadığına bakacağım artı bu konuda kendisini değiştireceğinden de şüpheliyim kendi kaybeder

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

1-Mert (sports-man)
2-Murat İlhan;)
3-Özgür;)
4-Gökhan;)
7-Aman;)
9-Elis;)
11-kanatyelken;)
14-Elif (1 aksilik çıkmazsaa):)
15-Onur (belki):)
16-Daha var amaa bellii diiiil .hahaha

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715

1-Mert (sports-man)
2-Murat İlhan (duruma göree):)
3-Özgür;)
4-Gökhan;)
7-Aman;)
9-Elis;)
11-kanatyelken;)
14-Elif (1 aksilik çıkmazsaa);)
15-Onur (belki):)
16-Caner (1 aksilik olmazsaa);)
17-Daha var amaa bellii diiiil:D

• Beğen
Tepkiler: metin1973

metin1973

Üye
Tepki
70
merhaba caner nerelerdesin yaav ilhami _gökhan_özgür_emre ve diger bütün pedal severlere selamlar

• Beğen
Tepkiler: sports-man