24 ekim cumartesi -iklim harekatı-350-ist -ayağı -kudret-

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
s.a kurdet abi yüksek kaldırımda seni bekliyor olacagım ben seni görürüm zaten.büyük bi ilhimal trek ana bayi var.bahar bisikletci tünele cıkarken orda buluşur devam ederiz abii.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
neyse buluştuk hepimiz katılım düşüktü bisikletli toplam bizimle beraber 12 kişi felandı
şevket geldi emre geldi eren bir arkadaşı ile geldi bir baktık keremde orda yahu şip şak foto çekti

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
evet abi olsun güzeldi yinede.resimler sana ulaştıgı zaman foruma atarmısn abi.

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
katılımı düşük olması çok üzücü böyle bir organizasyonda katılım en üst seviyelerde olmalıydı. Neyse buna şükür. Ben gelemediğim için üzgünüm. Artık bir dahaki bir tura...

• Beğen
Tepkiler: Eren AYDIN

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Herkese iyi akşamlar. Kudret abi kusura bakmayın pek takılamadık. İşlerimizde vardı. Ta kurtköyden geldik. 80 kilometre falan yaptık. vaktimizde pek yoktu eminönüne falan gittik. Kalmayı çok istemiştim aslında ama kalamadık hatalıyız. İşimiz çok diye uğramayacaktık ama eminönüne gelecekken sizleride görmeden dönmeyelim diye uğradık sadece. Görüntü güzeldi ama. Herkese teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: emre güven
Tepki
94
Ben İzmir Egepedal grubundan ,tesadüfen oradan geçiyordum bisikletleri görünce anında daldım korteje bir düdük edinerek yaya olarak ,ama çok azdı bisikletli üzüldüm daha çok olmalıydı o amacın eylemlerinden biri bisikleti ulaşım aracı olarak kullanmak ,gönül isterdi ki Galatasaray'ı bisikletler doldursun, iki bisikletçi arkadaşla sohbet ettim ,emeği geçen arkadaşları kutlarım başarılı bir organizasyondu ....