24 Ağustos 2014 PAZAR Yarış, yol bisikleti için Manisa üzerinden EMİRALEM turu.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Sencer Kan tarafından paylaşıldı.

Sencer Kan

Sencer Kan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Sencer Kan

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    O ho olm hayırdır benimle vedalaştıktan sonra bir coşmuşunuz Berk, Burak, Görkem :))
    Kağan hep daryelimdeydi de :p
    Ve dolu karınlı, mutlu tablo :)

3. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Biz de anlayamadık valla :D Karşıyaka'dan Güzelyalı'ya kadar kafadan aldığımız rüzgar bitirdi bizi. Ona rağmen ortalamamız fena değil, memnunum. Sabuncubeli tırmanışında da 21. sıradan 10.luğa sıçramışım, o da yorgunluğumu aldı eve gelince :D

Bu da Strava kaydı: http://www.strava.com/activities/184646887?fb_source=708

Bu arada En İyi Görüntü Oscar'ını isterim bisiklete :D

Sencer Kan

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    En iyi sanat yönetmeni tepesinde olduğu sürece sıkıntı yok ;)
    Sizi sizi... bana gelince ayılmalar bayılmalar... beni uğurlayınca patlamalar, çatlamalar :p

5. Şerif Şentürk

Şerif Şentürk Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Dün antremanı yapmıştım zaten bu tura senin ısrarın için, normal şekilde gitmek için geldim. Ama senin terlemeyen tek sulukla yetinebilen vücudunla bizim vücudu aynı kefeye koyman bazı olumsuzlukları doğurdu. Madem turun konseptine uymuyoz beni niye çağırıyon kendi kafana göre git ben senle konuştuğum yazıda durma olmaz bu turda gerek yok dedim sen ok gel sen dedin. Önce lafının adamı ol sonra da her şeyi bilmişlik yapma...

Sencer Kan

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Tartışmayı alevlendirmek gibi bir niyetim yok sadece saptama yapmak istediğim noktalar var;
    1) Özel mesajlarda söylediğin gibi benim sizi susuz bırakmış olmam için önce sizin BENİMLE gelmeniz gerekiyor.
    2) Tur duyurusu bir haftadır ilanda, hangi yoldan gidileceği de pek ala belli.
    3) Hani yine de gözden kaçmıştır diye yukarıda MANİSA yönüne gitmeyeceğiz, sola, Menemen Çanakkale yoluna sapacağız dedikten sonra beni diğer yolda beklemek yeterince akıl dışı
    4) Kaldı ki hemen 500 metre ileride PO ve onun da ilerisinde BP varken bunca laf enerji kaybı. (Evet sakin bir yolda karşı şeride geçmek gerekiyor ama sanıyorum yolu onca uzatmaktan çok daha anlamlı)
    5) Turun konseptini bozma noktasında, evet yine bu turun "yemek yemek için durmamalık" olduğunu dile getirebilir ve yine evet yanına yandaş da alabilirsin ama bunu tur esnasında şekillendirmen ve uygulaman ŞIK değil. Bir haftadır asılı duran duyuruda tartışmak fikrimizi almak yerine.
    6) "Birlikte" bisiklet binmekten anladıklarımız farklı diyeceğim de diyemiyorum iki sene boyunca her pazar onca kilometreyi 'birlikte' devirmemiş olsak.
    7) Bununla ilgili daha fazla yazmayacağım.

7. Şerif Şentürk

Şerif Şentürk Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Benzinliğe girip su almam senin yazdıkların harici bir şey yapmak bu kadar zoruna gideceğini bilseydim. Gelmezdim zaten...

İlginizi Çekebilir

juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
63119070124aac83_ESCHELON.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...