23 Temmuz 2020 Bahadır Gürel'in hayatını kaybetmesi

B

BF Okuru

Misafir
Bir whattsapp gurubu aracılığıyla aldığım bu haberi bisikletforum ailesiyle de üzülerek paylaşmak istiyorum.

Arkadaşlar Bahadır gürel abimiz Beyin kanaması geçirdi kendisi vefat etmiş Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, feriköy islam mezarlığına defnedilecek öğlene yetiştirmeye çalışıyorlar bilginiz olsun sizin de.

Kendisi forumda kaliteli paylaşımlarıyla bisiklet alanında bir çok kişinin gelişimine katkı sağlamıştır. Bisiklet ve performans konularına ilişkin bilimsel, teknik konuları Türkçe kaynak olarak bizlere emek vererek sunmuştu.

@Bahadır Gürel, in ailesine Allah dan sabır sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Çok üzüldüm, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Tüm bisiklet dostlarının başı sağolsun. Kendisinin foruma çok nitelikli katkıları olmuştur. Dolaylı da olsa hepimizde emeği var, gerçekten çok üzüldüm. :( Allah rahmet eylesin.

B

BF Okuru

Misafir
Üzüntüden ve şaşkınlığımdan ne diyeceğimi bilmiyorum. Foruma çok değerli katkıları vardı. Allah sevenlerine sabırlar versin, Allah rahmet eylesin...

B

BF Okuru

Misafir
Bu spora inanılmaz katkılar sağlamış ve hemen herkes tarafından sevilen karakter olarak da güzel bir insandı. Açıkçası çok üzüldüm. Sevenlerine ve yakınlarına taziyelerimi sunuyorum. Allah rahmet eylesin.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.570
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun....
Bir kaç hafta önce kulağını çınlatıp bir konu başlığını yeniden gündeme getirdiğimde kendisini saygı ile anmıştım..
Uzun zamandır forumda yoktu ama arşivimizin mücevher konuları arasında kendisinin daima en tepede kalacağını biliyorum...
Tüm sevenlerinin ve camiamızın başı sağolsun....

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.347
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah Rahmet eylesin... çok üzücü çok ..

Yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum...

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.470
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hadi be hadi canım. Olamaz bu. Bahadır gürel den bahsediyorsunuz değilmi. İnanamıyorum. Eyy koca yürekli temiz insan bahadır. Sende mi gittin dostum. Sendemi terkettin şu kahpe dünyayı. Sensiz forum yetim sensiz forum beynini kaybetmiş. Çok üzgünüm. Seninle tanışamadım ama kırk yıllık bir dostumu kaybetmiş kadar üzgünüm. Forumun başı sağolsun. mekanın cennet olsun.
Şu foruma senin kadar katkı veren bir ikinci kişi yoktu. Bütün yazıların özenlidir, uzun ve ciddi bir emek ürünüdür. Yazıların gibi kaliteli bir insan olduğunu bize her daim hissettirdin. Sana ayrı bir saygımız, hürmetimiz vardı. Daha yeni emekli olmuştun be dostum. Emekliliğin güzel günlerini görecek daha çok pedal çevirecektin. İnanıyorum ki emeklilik günlerinde ayıracağın zamanın büyük kısmı yine bisiklet üzerineydi. Yazık oldu. Büyük bir değeri kaybettik. Rahatsızlığını biliyordum ama böyle bir son aklımın ucundan bile geçmezdi. Sen mücadelenin sembolüydün sen azmin sembolüydün. Rahatsızlığına karşın bisikletten kopmadın. Senin sayende çok şey öğrendik. En girift konuları sayende alfabeyi söker gibi söktük. Emeğini hiç esirgemezdin. En kaliteli yazıları senin kaleminden okuduk. Sen biriciktin. Gidişinle bizleri üzdün kahrettin. Seninle tanışamamıştık ama neredeyse latif bir tanışmanın kıyısından dönmüştüm. Anlatayım.
Sene 2017 grandfondo kapadokya yarışı var. Daha önce katılımcı listesine baktım senin de ismin var. Bizde hoş bir tesadüf üzeri o günlerde anadolu erenleri turu yapıyorduk ve uçhisardaydık. Sabah start vardı dedim ki şu bahadır gürel e bir sürpriz yapayım ama bir muziplik olsun. Bir kartona senin ismini yazıp bahadır gürel yarışmadan diskalifiye edildiniz demek aklıma geldi. Ama kıyamadım be dostum. Biraz da geç uyanmıştık zaman elvermedi. Sevgili bahadır gürel sana güle güle diyorum. Evet bir kez daha anladım ki iyiler erken ayrılırlarmış. Sende erken veda ettin. Gidişinle bize yaşlandığımızı hatırlattın. Çalışma yaşantın sonrası bu dünyada yaşamayı düşündüğün keyfi gittiğin yerde sürersin umarım.
Güle güle dostum güle güle.

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.876
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Allah rahmet eylesin. Geçen hafta boyunca, açtığı tüm antrenman ve beslenme başlıklarını tek tek okumuştum. Çok büyük kayıp. Sevenlerinin başı sağolsun.

Okan Örs

DALGACI DENİZ AYVALIK
Tepki
841
Bisiklet
Focus
Çok çok üzgünüm bende.Bir çoğumuz gibi onu görmeden tanıyan ve sevenlerdenim.Ne çok şeyler kattın bizlere.
Allahtan rahmet,sevenlerine ve ailene başsağlığı dilerim.
Mekanın cennet olsun...