21 Şubat Bursa Akşam Turu

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Nihayet akşam turlarına başlamış bulunuyoruz. İlk gezimize benle beraber; ataruh,penelope ve elman(akşam turlarının fikir babası) katıldı. 9 buçukta heykel de buluştuk, belki gelen olur diye biraz daha bekledikten sonra yola koyulduk.kah kaldırımdan, kah yoldan başladık altıparmağa doğru inmeye. ardından çekirgeye çıktık ve dağ yolunda bulduk kendimizi. nerdeyse çıkıyorduk uludağa :D etraf iyice kararıp ıssız hale gelince, biz de dönelim dedik.Dönüşte birazda parkta gezip çamurlandık hafiften... bu arada soner bana bir tür "bisikletforum hastalığı" teşhisi koydu. :D
işte fotoğraflar...cep tel. ile çekildiğinden biraz kötü ama :eek:
çekirgeye doğru tırmanırken..
(link)
soner ve ben, en net fotoğrafımız :)
(link)
penelope kutsal
(link)
bursa gecesi
(link)
bu da ironman usulü olacakmış ama biraz fazla parlamış
(link)
dağ yolunda büyük yıldız otelin önünden geçiyoruz.
(link)
ve bursa bitiyor. dağ başlıyor :D dikkatli bakın soner'i göreceksiniz...
(link)
dönüşte ıslak yol biraz sorun oldu, çıkarken bile nerdeyse zincirleme kaza yapıyorduk.
parkta köprü üzerinde bir fotoğraf, park çok ama çok ıssız ,tek tük insanlar görüyoruz..Kutsal merdivenlerden iniyor arasıra...
(link)

(link)
ışıkları yanmayınca pek keyif vermiyor luna park
(link)
buluştuğumuz yere dönüp çay keyfi yapıyoruz. En keyiflimiz ise Soner.
(link)

ilk akşam turumuz olmasının da etkisiyle çok keyif aldık... Bir dahakine hepinizi bekleriz...
Sevgiler...Bol pedallı günler.

• Beğen
Tepkiler: sare ve t-genc
Scudo

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
yaz geliyor artık turları sıklaştırırsınız keyif aldığınız yüzlerinizden belli paylaşım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sare

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Değerli arkadaşlarım,ilk akşam gezinizi keyifle okuyup izledim.Kazayı uçuz atlattık demişsiniz ya çok sevindim.Aman dikkat diyeyim.Bursamız güzel bir kent anlıyorum lakin,bütün güzel kentlerde olduğu gibi orada da kendini tartamayan,bilemeyen insanlar olabiliyor.Aman dikkat.
Bir kez daha paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Çok mükemmel olmuş.Bari dağ yoluna kadar çıktınız keşke seyirtepe yede gitseydiniz.Hem bi çay içerdiniz hemde güzel bi bursa manzarası izlemiş olurdunuz.

• Beğen
Tepkiler: sare ve t-genc

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
değerli biker'lar:)dostlarım akşam turları havanın ısınmasıyla sıklaşacaktır.bursadaki tüm bisikletli arkadaşları bu turlara katılmak üzre bekleriz.arkadaşlar inanın akşamları şehirde gezmek çok zevkli oluyor(hele yolda şeridin birini grup halinde kapatarak pedal çevirmek inanılmaz oluyor:))
akşamları turlamak için lütfen forum üzerinden haberleşelim.
fatih abi imagehack ile uğraştığın için saol:D eline sağlık.

• Beğen

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Bende hemen yorumlarımı sıralayayım.

Öncelikle çok eğlenceli idi. Aklımada kalan bazı notlar şunlar.

Trafikte bekleyen araçların arasından geçmek. :eek:

Elman ın her bulduğu tepeye çıkmak ve inmek istemesi.

Kutsal ın kronun sağlamlık testleri için merdivenlerden inmesi. :)

Grubu uludağ a çıkmaktan sarhoş sürücüler konusunda uyarmamdan sonra vazgeçilmesi. :eek:

Benim, bana göre minicik kadrosu ile ve ancak mega sele borusu ile binebildiğim bisikletim ile tepelerden yürüyerek inmem. :D

Kutsal ın yaptığı ciddi kazadan sonra hala aşkla bisiklete binmesi.

Her fotoğrafta parlayan reflektörlü formamı ellerimle kapatmaya çalışmam. Bazı fotoğraflarda sadece karşıdan flaş çakılmış gibi görünmem. Sanırım fatih bunları eklemedi. :D

Kültür park içinde uğradığımız lunaparktan çıkan , Elman ın "abi niye bunlar tip tip bakıyor" dediği ilginç iki adam. :Skull-175

Bursanın en bilinen caddesinin ( altıparmak ) bir şeridini 2 şerli şekilde önlü arkalı giderek kapatmamız. Kimseninde buna itiraz etmemesi ve korna çalmaması. Böyle böyle alışıyorlar işte.

Heykel e giderken kaldırımda yaptığımız slalomlar. :)

Kültür park çıkışında arkadaşlara Hindistan yolculuğunda olduğumuzu düşünün burasıda Tahran olsun mesela demem. Temsili mollaların bizi kovalaması. :D

Elman ın bize çay ısmarlaması. Hafta sonu ve yaz tatili planları eşliğinde ettiğimiz sohbet. :)

herkesin sağ salim eve varmış olması.

Selamlar.

• Beğen

t-genc

Forum Bağımlısı
Tepki
430
teşekkürler,çok eğlendiğinize göre güzel olmuş turunuz

• Beğen

redeagle34

Üye
Tepki
15
mrb bursalı arkadaşlar.daha önce ataruha msj yollamıştım galıba ulaşamamış,sizlerlede tanışma fırsatı oldu,bende bu güzel şehri ve doğasını bisikletimle gezmeyi çok isterim,aslında gelip gidiyorum ama bisikletimle değil iş amaçlı olduğu için,ama enkısa zamnda bisikletimi kaptığım gibi ordayım,inşllh tanışır ve görüşürüz msn ım yazılı zaten kizildeniz3434@hotmail.com tüm arkadaşlara slm

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
akşam bi başka güzel oluyo etraf.gecenin o gizemi çok hoş.güzel gezi teşekkürler arkadaşlar...

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Bu güzel gezinti için teşekkür ederim.Bildiğiniz üzere bende bursalıyım.Ama İzmirde oturuyorum.Yaptığınız gezilerde emin olun bende sizinle birlikte geziyorum.Tabi fotoğraflarınız sayesinde.Nasip olurda gelirsem ve tabii bisikletimide getirirsem birlikte gezeriz.Hepinize sağlıklı pedallar diliyorum.

redeagle34

Üye
Tepki
15
slm,mrb ataruh,ya yine o güzel şehri istanbula hatta evimizin içine kadar ulaşmasındakı katkınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı tşkr,inanın anlatımınızla yaşadık hernekadar aranızda olmasakda zaten önemli oln da bu hissetmek,görüşmek üzere hoşçakalın.kizildeniz3434@hotmail.com

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
arkadaşlar içten yorumlarınız için çok teşekkürler, hepinizi bekliyoruz Bursamıza. İzmir'den İstanbul'dan Antalya'dan Ankara'dan hiç farketmez, yeter ki gelin :D

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Darısı tüm şehirlerin başına. Hakikaten akşam turları çok zevklidir.
Bizde Antalya da bir ara, her hafta yapmaya başlamıştık. Kış girince vazgeçmiştik. Ama sizleri görünce , yeniden başlama vaktinin geldiğini görüyorum.
Çok güzel bir gece turu yapmışsınız. Ellerinize ve ayaklarınıza sağlık , diyorum.

Sevgi ve selamlarımla.

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Ben de tüm dostlara teşekkür ediyorum. Ne güzel birbirimizi olumlu yönde etkiliyoruz. Hatta dün ben ve Ediz ( edi55 ) beşevlerde buluşup bir gece yolculuğu yaptık.
19.30 gibi yola çıkıp, beşevler ( bursayı bilenler için yazıyorum ) den , arkadaki tepelere , ormana ( aslında tarlalar var ) doğru girdik. Buradan misi köyüne varıp , orhangazi yönünden döndük. Gündüz duyduğumuzdan çok daha fazla köpek sesi duyduk ama hiç birini görmedik.
demek ki onlar bizi görüyor :)
Dönüşte bol bol yağmur yedik. :)
Eve vardığımda üzerimdekilerden sıkınca su çıkıyordu.
Hatta asvaltta bir ara yarıştık :) Berabere kaldık. :)

Bisiklet ne zaman , nerede kullanılır diye bir kalıp kalmadığını görmek çok güzel.

Selamlar.

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
arkadaşlar selamlar.daha önce bahsettiğim gibi bahara doğru akşam turları sıklaşacaktır.diğer şehirlerde olan arkadaşlar,bi gün elbet birlikte pedallarız.hepinizi bekleriz güzel bursamıza.selamlar saygılar.

bu arada soner abi,hojam bizden habersiz geziyon öle olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özgenlik

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Bursa'lı dostların bisiklet aktivitelerini arttırmış olduğunu görüyor ve hepinizi teker teker kutluyorum. Ne güzel böyle yurdun dört bir yanında bisikletseverlerin aktif ve dayanışma içerisinde olmaları. Hepinize kucak dolusu sevgiler.

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@elman_temel

vallahi soner, bir haber verseydin ,ben de darıldım doğrusu şimdi.. gerçi toplantımız vardı gelemezdim de, o saatlerde ekerdeydim, gelirdiniz birer çay içerdik ;)

elman bugünkü geziden vazgeçtin heralde, yağmurdan olsa gerek...