2011'in ilk kurtdoğmuş turu....

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@enver avcı

Utandırma beni beni böyle. Trek 3900 disk için bir göbek tabi onu taktırmam da gerekli. Bisiklet balkonda cürüyecek yoksa..:D..Off Road a geçmeden PROMİL Berk gibi ..:p..

• Beğen
Tepkiler: enver avcı
Scudo

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@uzaktr

Bülent Abi. Yoksa Darlık-Teke-Ağva rotasından mı bahsediyorsun ? O dönem Darlık-Teke yolu açılmadığı için geçememiştim. Ama 2000'de Ramazan Bayramı'nda Teke'den Kargalı'ya kadar yürümüştüm. Üstelik yol karla kaplıydı. Oradan bir otostopla Gebze'ye inmiş ve eve dönmüştüm.

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@uzaktr

Bülent sen gelmezsen gitmeyeceğim. Sensiz o yolun tadı çıkmaz. 16-17 Temmuzda Uludağ zirve çıkışı yapacağız seni de bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Cool_uzak
Tepki
16
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41hHVBkA9wL._SS500_.jpg

Michelin Tyre XCR Mud, 52-559/26x2.00 Black/Grey

tura katılacak olup ta stabilize yol için lastiğim uygun diil diyen varsa dechatlondan bu ürünü alabilirler. çifti 64 tl :in: :in:

hem de kevlar :)

• Beğen

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Orhan Kılıç

Söylediğin iyi oldu. Eğer gelebilirsem kesinlikle bitireceğim tırmanışı. Fakat nasıl hazırlanırım bir fikrim yok. :) .. Not yet...:in:

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@Cem Şentin

Aynen öyle ... Ama pedal basması yazmasından daha zor :p..

Tepki
16
tur tarihi 24 nisan mı yoksa 1 mayıs mı? konu dağılmış birazcık :))

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
24 Mayısta Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun İstanbul ayağı var. 1 Mayıs daha uygun diye düşünüyorum.

Hasan Bahri Toros

Forum Demirbaşı
Tepki
684
Bisiklet
Scott
@Orhan Kılıç

1 Mayısta Taksimdeyiz Orhan dede :D:D:D

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Hasan Bahri Toros

Giderken beni de almayı unutma. :)
O zaman 1 Mayısta uygun değil. 19 Mayısta ben 4 günlük bir tura çıkıyorum. 8 Mayısta olsun bari.

Eren Boz

Daimi Üye
Tepki
96
8 Mayıs benim de katılma ihtimalimi arttıran bir tarih. ha tabi benim katılmam sizin turunuzu güzelleştireceğini sanmam :D

• Beğen

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
8 Mayıs bana da uygun. Ancak bir türlü bisikleti yenileyemeye yönelik maddiyatı denkleştiremem canımı sıkıyor. Çünkü 15 vitesli bu bisikletle rampa çıkmak azap gibi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cem Şentin

cem sana en uygun gezi aşağıdaki linkte hem bu arkadaş rampada herkezi bekliyor, hem denizede girmiş olursun , benden söylemesi 14-15 mayısta olacak iki günlüğe ....
tempo hızlı değil tam istediğin gibi...

(link)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Eren Boz

Eren neden güzelleştirmesin. Seninle geçen yaz bir kez kısa bir gezi yapmıştık. Yine karşılaşmak isterim.
Enverciğim havayı görüyorsun hem soğuk hem yağışlı. Toprak yollarda telef oluruz bu şartlarda, gel sen bu turu biraz daha beklet. :)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Ne o yine herkes tarihten şaşıyor. Gelecek haftasonu turu yaparız bir sonraki hafta ve ondan sonraki hafta ve ondan sonraki yine yaparız. Bana uyar :D.

Fakat gelecek haftasonu kesin tur olacaktır. Olmalıdır. Kendımı ona gore hazırlıyorum(Hazırladım bile :p). Sadece psikolojik olarak. İlk defa sezonu bu tur ıle acacagım.

Artı hava yarından itibaren açmaya başlayacak diye umuyorum. Katılamayan arkadaşlar olur ise.. sonraki haftalara.. :D

Yaşasın Kötülük... :D

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Bisiklet yarışlarında Caddebostanda 1 yıldır görüşemediğim Selçuk ile buluşacaktım. Tura bundan öncekinde olduğu gibi City Bike ile katılacaktım. Eğer bu iş haftaya olursa kullanmayı hiç sevmememe rağmen MTB ile katacağım, Selçuk ilede bir başka baharda görüşeceğiz.
Bülentçiğim gel şu kötülük tutkundan vaz geçte turu 8 Mayısta yapalım. Senin özünde çok iyi bir insan olduğunu biliyorum. Kötü görünmek için kendini zorlama. :)

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Orhan Kılıç

yahu arkadaş konuyu açmadım henüz.sadece katılımı görmek için,kimler gelmek ister diye başlık attım.tarih falan da vermedim her kafadan bi ses çıkmaya başladı keserim yemin ediyorum hepinizi :D :D orhan abi sizden sonra kerem bülo ve benim gittiğimiz kurtdoğmuş turu fena zorlayıcı geçti.akşama doğru havanın soğuması şehirdeki gibi olmuyor ne yazıkki.üşümemek için yorulsamda ısınmak için rampalarda daha da bi asılıyordum pedala.hiç canınızı sıkmayın havanın iyi olacağından emin olmadan bu turu yağmayacağım.benim ki sadece piyasa araştırmasıydı :p :p