2011 Absa Cape Epic

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Merhaba Arkadaşlar,

Sizler için güzel videolar edindim :) Hoşunuza gidecektir. Adamlar harbi hard trail yapıyolar. Buyrun:

2011 Absa Cape Epic Stage 1

2011 Absa Cape Epic Stage 2

2011 Absa Cape Epic Stage 3

2011 Absa Cape Epic - Stage 4

2011 Absa Cape Epic Stage 5

2011 Absa Cape Epic - Stage 6

2011 Absa Cape Epic Stage 7

Scudo

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
zaten izlemiştik ki :D sezon açılmadan önce oldu bitti ama forumda eksik bir konuydu teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan
Tepki
33
Bisiklet
Focus
süper yaa! emeğine sağlık müthiş görüntüler. bu tip organizasyonlar için bodrum'un coğrafyası ve doğasının da uygun olduğunu herkese söylemişimdir. o organizasyonda çok ülkeden sporcular var türkiye hariç. inşallah bodrumda da bu tip organizasyonlar görebiliriz. federasyondan ve ilgililerden yol yarışlarıyla beraber böyle etkinlikler için de yakın tarihlerde atak gelir inşallah.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@temu90

Rica ederim. Ben de o eksiği gidermeye çalıştım.Giderebildiysem ne mutlu bana :)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@özgür barış uçkaç

Haklısın. Benim dileğim Vatanımızdaki tüm vilayetlere güzel organizasyonlar verilmesi ve güzel parkurlar yapılması yönünde.

Spor Gençlik İl Müdürlükleri bu konuda aktif roller üstlenmelidirler.Ama ben pek birşey göremiyorum :(

Tepki
33
Bisiklet
Focus
belki yeri değil ama online olduğunuz için yazıyorun yeni üye olduğum için konu açmayı başaramadım nereden açabilirim yardımcı olurmusunuz. onun içinde mesaj sınırımı var?

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Hayır ,

onun için mesaj sınırı yoktur. Bi konu başlığına gir. Mesela Bisikletlerimizin fotografları başlıgına tıkla. İçeri girdikten sonra hemen yukarda konu aç linki var. orayı tıkla.

Kaan Bayhan

Forum Bağımlısı
Tepki
377
Bisiklet
Scott
Bizde yapabilsek keşke :( imkansızlıklar off

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
Tek kelimeyle hepsi harika...
Abi 500 km düzyol gidiyorlar 20 kat daha fazlasını da tırmanıyorlar. İşte dağ yarışı bu keşke bizimde böyle parkurlarımız olsa.