2009-2010 Kaçkar Bisiklet Kış Antrenman Yarışları

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@temu90

haremde indiğimde oraya nasıl gidicem üsküdara yakın mı

Scudo

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
çekmeköyde oturuyorum yarışın yapılacağı bölgede sayısız antrenman yapmışımdır bu yarışı kaçırmamam lazım ama öss hazırlık nedeni ile 5 aydır bisiklete ara verdim :violent-s ahh ahhh keşke katılabilseydim ama izlemek için mutlaka gelmeye çalışacağım yarışacak arkadaşlara şimdiden başarılar, izlemeye gelicek olanlarada iyi eğlenceler diliyorum umarım herşey çok güzel olur..iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: karatascaner

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Bugün sabah hava durumunda önümüzdeki hafta için pek iç acıcı konuşmuyorlardı.. Özellikle marmara bölgesinde fazla yağış ve sel ihtimalinden bahsediyorlardı. Yarış vakti hava umarım çok kötü olmaz katılmayı çok istiyorum.

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
@Doruk Atay
biliyorum ama dediğim gibi dershaneden vakit bulup izlemeye gelebileceğim bile meçhul kaldıki yarışabileyim ama öss den sonra inş. 2 aylık bi toparlanma sürecini aşıp yarışlara giriş yapmak istiyorum ilginiz için teşekkürler.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
ben kafaya taktım yarışa kesin ama kesin katılıcam sel olsun kar yağsın soğuk olsun kaçıramam bu yarışı bide yeni yağmurluk aldım onun tadına baqıcam :D oyüzden kesinleştı gelmem

kemallevi

Üye
Tepki
1
Ben de mutlaka katılacağım yarışa. Daha önce tecrübem olmadığı için parkuru bilmiyorum ama "Allah korusun" bir sakatlık olursa ilk yardım müdahalesi nasıl olacak?

Okan Bozkurt

Aktif Üye
Tepki
119
Arkadaşlar dershanem olduğu için yarışa katılamayacağım ama mümkün olursa seyretmeye gelmek istiyorum. Saat 14,00 gibi organizayson bitmiş olur mu? Ancak o saatte gelebilirim.

mziyaeddin

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Mehmet Ziyaeddin UYANIK
Bisiklet
Marin
Bu yarışa katılmayı çok isterdim. Okuldaki devamsızlık sorunum yüzünden katılamayacağım. Hem cumaki hem de pazartesi günündeki derslerden kalma sınırındayım:boese157: Keşke devamsızlık hakkım olsaydı:rolleyes:

Cumhur Boyraz

Forum Bağımlısı
Tepki
211
@Serkan Yazıcı

abi selamlar hava koşulları nedeniyle yada başka bir sebepten dolayı erteleme söz konusumudur? Çanakkale'den gezmeye gelmiş olmayim :)

• Beğen
Tepkiler: Salih Çoban

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
@Okan Bozkurt

evett bende dersahaneden dolayı izlemek için geç kalabilirim organizasyon ne kadar sürecek tahmini ?

• Beğen
Tepkiler: Okan Bozkurt

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
15 günlük hava durumuna göre pazar günü hava bulutlu,yağmur yok.bugün hava mevsime göre çok güzel,güneşli.yarış günü inşallah böyle olur hava.şimdi antremana çıkıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Salih Çoban

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
@cumhur

Önceki yıllarda çok daha kötü koşullarda, parkurun sırf kar olduğu durumlarda bile ertelenmemişti... erteleneceğini sanmam

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir

fatih-1975

Üye
Tepki
69
Merhaba,

Yarışın olacağı yerin google earth ya da haridadaki konumunu veya koordinatlarını gönderebilecek olan var mı? O bölgeyi hiç bilmiyorum da açık tarif verebilen olursa da işe yarar.

Teşekkürler

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gecen senelerdeki cekmeköy parkurunda yapılırsa yarış bayağı zevkli gececeğe benziyor parkurun yarısı su icinde tabi bende yağmur altında antreman yaptığım icin önümüzdeki günlerde yerini camura bırakır bizlerin de yapması gereken dogru lastik secimi hayati önem taşıyor dikkatinize

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
Arkadaşlar

İstanbul dışından gelecek bir arkadaş için konaklama yeri arıyorum

tavsiyelerinizi yada bu konu ile bilgi paylaşımını rica ederim.