2008 Gt Compe Fiyatı ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
GT compe ile zone arasındaki tek fark kadro farkı.Zone'un kadro biraz daha küçükmüş yani uzun boylu arkadaşlar compe'yi tercih etmeli.

Scudo

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
ben de öyle düşünüyorum zaten zone bana daha uygun sanki....çok saol hakkı abi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Valla bilmiyorum ben tam tersini compeyi söyliyeceğim.Çünkü boyum 1.80, X4tune bana compeyi önerdi.Zone daha kısa boylulara hitap ediyo bence.Bu arada x4tune'yi tek geçerim;)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

• Beğen
Tepkiler: mac-bmxtreme

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
beynim allak bullak oldu zaten kararsız bi insanım iyice karıştı kafam:D:D:D:D:D ama hakkı abinin dediğini tutacam gibi ...darılmaca yok:):):)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bence bikaç farklı yeri,farklı kişiyi arayıp sor,danışbikere alacaksın,az para vermeyeceksin,doğru kararı verip en iyisini al;)

----------

• Beğen

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
zaten deneyip de alıcam hangisi daha iyi deneyip görücem. ama halen karar verebilmiş değilim..araştırıyorum.
bide ben sadece street veya rampa yapmiycam flatlande yapıcam onun için kadronu biraz kısa olması lazım ..ama zoneyi alırsam rampa ve streetde zorlanırmıyım bilemiyorum. karar verme aşamasındayım:D:D:D:D:D:D:D

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
bi bilgim yok ama mantıken o flat bisikleti street veya rampaya bi option fivestar kadar dayanıklı olabileceğini sanmıyorum ben option alıcam yakında 2008 fivestar mirraco street ve rampa için ideal ama flatta yapılıyor bi zone kadar olmasada flatta kendini geliştirebilirsen işini fazlasıyla görüyo böyle bişey al bence onlar daha sağlam çünkü

• Beğen

bmxhasan

Üye
Tepki
23
beyler miraccolarda flat yapılmıyoorrr!!! street we rampaya uygun

bmxhasan

Üye
Tepki
23
yapılmıyor derkende flat land e göre acısı olmadıgından baya kasıoo

dask-

Aktif Üye
Tepki
58
@burnout_54

arkadasım flatland yapıcaksan kısa kadro idealdir khe lerin kadroları gt den daha kısa niye adam rahat etsin die çünkü flatland yapıosun street değil boya göre bisiklet alıcaksan mtb ye biniceksin zone kısalara hitap edio diosun arkadasım 1:80 her türlüde binio bisikletine bütün millet flat için kadroları kısaltmaya calısıo heee sen compe la flat yaparım diosan al bisiklet x4tune da denemesi bedava

• Beğen

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
@bmxhasan

hakkı abi ne diceksin bu duruma :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Flatlandle işim olmaz,bisikletimi satıp bi bmx alabilrsem peglere ayağım bile değmez,bu tarz bisikletlerde peg grind için kullanılır.
Aldığımda da tercihim zone değil compe olur.

----------

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
haydaa dask arkadaşım ben flat için mirraco 2008 fivestar option ayırttım boyum uzun diye (1.80) zone kısa kalıyordu yanlışmı yaptım şimdi :S

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
@burnout_54

walla fazla bildiğim sayılmaz fakat grind street veya rampalarda kullanılıyo flat için peg olmazsa birçok hareket yapılamaz o zamanda bi özelliği kalmaz yanlışmıyım ?

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
abi zaten adam flatland yapmicam diyo ..yani street ve rampa kullanacak ...;) onu demeye çalışmış sanırım burnout 54..

ayrıcca emir bence optionla çok zor flat yaparsın sanırım çünkü kadro uzun dask- ın dediği gibi bmxde boy çok önemli değil yapacağın tarza göre uzun veya kısa kadro alırsın yanlışsam düzeltin lütfen yanliş bilgi vermiyim

msela bu bi flat bmxi ne kadar kısa ama koca koca herifler biniyo..

http://www.ison-distribution.com/ison/image/complete/5kh-paris08-w.jpg

bu da bi street bmxi kadro baya uzun

(link)

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
Dostarım gördüğüm kadarıyla herkes kendi bmx'ini övüyor yada hayalindeki bmx'i.Ama boyu uzun biri GT SLAMMER yada GT ZONE ile hareket de zorlanır.Mirraco streete yatkın bi bmx olsada,yeni başlıyan ve boyu uzun biri için hafifliği ve açılarıyla flat için de kullanılır.Artı orjinalinde 2 pegle fabrikadan sunulmasına ve o şekilde satılmasına rağmen genede jant telleri 36lık olduğu için flatde de kullanılır bence.Son olarak becerikli,gördüğünü hemen kapıp anlayan ve denediğinde yapan her kişi bir süre sonra yeteneğini geliştirip MİRRACO'ylada istediği yer hareketini yapar.Herkesin düşüncesine saygım var ama size kalsa 2 marka var flat için KHE,street için HARO.İyi düşünün ve almak istediğiniz bmx'i binip deneyip alın.Ne kimsenin tavsiyesi ile ne rengi için nede markası için değil,sadece bütçenize uygun ve bindiğinizde sizi mutlu eden BMX'i almanızı,yeni başlıyan tüm BMXçi arkadaşlarıma öneriyorum.(HKK BMX TEAM).Çünkü herkes parasının karşılığını almalı.