İptal Edildi 2 tane disk ve balatasından arıyorum

srcannn

Üye
Tepki
0
Selamlar Yeni üye Oldum Bana Yardım Ederseniz Sevinirim Ucuz Mekanik Disk Fren Sistemi Yapmak Istiyorum Kadro Disk çıkışlı ön Maşada Disk çıkışlı Jantlar Da Tamam Ama Diskleri Ve Balatası Yok Elinde Olan Ve Satmak Isteyen Varsa Görüşelim 05352020371
Ucuz Yollu Birşeyler Arıyorum 50-60 Ytlye Kadar Olursa Iyi Olur

Scudo

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
Bisikletimdeki mekanik disk sistemini hidrolik disk sistemine geçireceğim pazartesi günü ...

rotor hariç ( disk ) size geride kalan parçaları verebilirim ( disk fren mekanizması , balatalar filan ) ;) fiyat olarak kesin anlaşırız , neticede evde duracağına sizin işinize yarar , pazartesi size yazarım tekrar ;)

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
(link)
(link)

Bu resimde görünen, rotor hariç ( metal disk ) siyah adaptörü size verebilirim , adaptörün içinde balatalarda var bildiğiniz üzere ...

Adaptörlerden birisi sıfır , diğeri ise 3 hafta kullanılmıştır , sadece hafta sonu kullandım ...

İki adaptörü size 30 YTL'na veriyim ;)

Rotor u ( Disk ) veremiyorum, sebebi ise ,yeni hidrolik sistemde de kullanabiliyor olmasıdır ;)

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bende de iki adet rotor var. İkisi 18 YTL 160 mm 6 vida için uygun.

Nuri O.

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Bisiklet
Trek
ok ;) fren sistemini değiştirmeden önce buraya mesaj yazdığım için farklı bir ilan açmadım , açmayacağımda ;) dediğin tarihten sonra görüşürüz .