2 Nisan Pazar Gezisi

BF Okuru

Üye
Tepki
2
turhan abi telefon acti turluyoruz diye bende uskudardan ucarak geldim eve kaptim bisikleti firladim disari resim cekmek aklima gelmedigindan az resim var.

Benden Bu Kadar Herkeze Tesekkurler Gusel Bir Gundu !!! :rolleyes:

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ole maltepe kadikoy turlandi ben bostancidan katildim zaten yollar ve kaldirimlar manyak kalabalik 10dklik yolu 1 saatte gittik :D hihihi

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
DekaRanger ellerine sağlık.özlemişiz dostları.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Maşallah gezmişsiniz bu güzel günü değerlendirmişsiniz tebrikler.. :D

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
Dünkü gezi fena değildi,ama geç kaldınız arkadaşlar. 10'da toplanabilseydik,Kalamış yapardık sanki?:bilmiom:
Yine de güzel gündü,resimlere teşekkürler...

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Vallahi bana göre güzel bir gezi oldu. Katılan herkese çok teşekkürler. Sevgili Ayfer saat 10:00'da toplansaydık diyosun ama ben eve 05:30'da geldiğimden bu benim içim imkansızdı. Merak etme daha birlikte çoooooooooook gezicez inşallah.:D Bu arada sevgili Alper ellerin dert görmesin resimler çok güzel olmuş. Çok teşekkür.

Sevgilerimle

MFG(+)

BF Okuru

Üye
Tepki
2

valla bana her saat uyardi dunden zaten yarin tur varmi diye sormustum kesin bisi yoktu. :eek:

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bol yemek yemiş gördüm sizi. Ocakbaşı falam :)

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313

Selam,
Evet Ayfer ,
Önümüzdeki pazar için kendimi hazırladım, lastiklerimi şişirdim, bisikletimi yıkadım. :D
Belki Sarıyer turu yaparız. Yada daha farklı adım atar, düz ayak Tuzla turu yaparız.
Soğuk geçen kış aylarında paslandık. Biraz açılmamız lazım.

Resimler için Alper arkadaşımıza teşekkürler ediyorum. Yine son saniye karar verip plansız çıktığımızdan uzun boylu pedal basamadık.

Sewgiler

suha73

Üye
Tepki
2

Selamlar,

karsida cok uzakta oturuyorum ama, bisikleti arabaya atip anadolu yakasina gecmeye raziyim ya :) ama pazar gezilerinizi anlik planlayip buraya yazmaya vakit bile bulamiyorsunuz anlasilan... msn'den falan sizin ekipten birilerini listeye dahil etsem cumartesi aksami da olsa bi haberin olur mu ki gezilerinizden? (Dur ben de msn'imi su profilime ekleyeyim bu arada :( )

Tesekkurler...

Suha.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu pazar olamicam aranizda ne yazikki aksam 4,5e kadar isim var belkide 6ya kadar :(

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Pazar günü sarıyere gidelim arnavutköyde öğlen yemek yiyelim diyorum turhan ne dersin?