2. istanbul Büyükada yarışı fotoraflarımızı burada toplayalım

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
@sinto

o yokuşta bende ele almıştım valla zaten nabız çok yükseldiği için bölesi daha iyi oluyordu 1 sonraki yokuştan önce..
ama halille çağrının arka arkaya gitmesi halile yaramamış sanırım :D

Scudo
Tepki
5
Geçmiş olsun halil. İz kalmayacak olması sevindirici. Bende inişte ağaca patladım uçtum jant dağaldı, kask olmasa kafam da dağalırdı heralde.

Tekrar geçmiş olsun...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
düşmeler bisikletin tadı, tuzu biberi arkadaşlar herkeze büyük geçmiş olsun :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@duyguny

Ne alakası var yaaaa sanki ben düşürdüm adamı ha peş peşe...

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
@H.Çağrı

sanki öyle bişi bende duydum :Dkafamı karıştırdı falan diye :) neyse halile büyük geçmiş olsun gerçekten ucuz atlatmış denilebilir çok daha ciddi şekilde yaralanabilirdi.

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Halil öncelikle geçmiş olsun. Bence, suratının haline bakılırsa kazadan çok bir kaplanla güreşmişsin gibi bir görüntü var. Yakında " Halil Ormanda 10 Kaplan Gücündedir " söylentisi çıkarsa şaşırma... Altan hastalanmana çok üzüldüm, 8 Mayısta yarış maceralarını keyifle dinleyeceğim. Bu arada merak ettim, A-ferin türü ilaçlar normalde, acayip bir yorgunluk ve konsantrasyon eksikliği yaratıyor bende. Nasıl bir doping etkileri var şaşırdım doğrusu...
Bu yarışı bizimle paylaşan herkese ayrıca çok teşekkür ederim...

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Tekrar geçmiş olsun Halil, benim de bacaklarım da çeşitli morluklar olmuş aldığım darbelerden, derin çizilen yerlerin de üzerine yeni yatabilmeye başladım :) Parkur gerçekten oldukça çetin, alabildiğine teknikti, ve böyle parkurlar benim favorim çünkü acıya dayanıklılığımın farkına varıyorum tekrar ;) Ne kadar zor parkur o kadar adrenalin ve zevk...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@tırt kaptan

sevgili Fırat, zaten o gün ayağa zor kalkıp gittim start alanına, bu ilaçlar sayesinde biraz olsun gözümü açabildim.ama doping almışım meğerse, iyi ki derece merece yapamadık yoksa şaibe altında kalacakmışımız yahu..:D

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
arkadaşlar, yarış sonuçları açıklanmış.
Burada team lap olayı attığımız tur sayısını gösteriyor bildiğim kadarıyla. sonuçlarda benim attığım tur sayısı 1 olarak gözüküyor, ama ben biliyorum ki güç bela yarı koşarak yarı inişlerde binerek 2 turumu tamamladım,yanlış mı anladım acaba olayı. bilgisi olan varsa litfen yardımcı olsun.

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@Hakan Yazman
rica ederim hakan'cigim. yarismadigim surece her zaman foto cekerim:D bu arada antep yarisinda basarilar. polonezkoyde de izleyecegim yarisi. bu arada ben de sevgili can dede'ye tşk etmek istiyorum. cunku onun makinesi ile cektim fotolari. :) eger polonezkoye can gelmez ise kimin makinesi ile cekeriim bilmiyorum:) gorusmek dilegiyle.. sevgiyle...

@mystery of altar
mrb altan. gecirdigin talihsizlikler uzucu... zaten hasta bir sekilde katilmak ayri bir olay. tkrr gecmis olsun. ve tabii ki sevindirici olan da sadece vites kulakciginin kirilmasi. artticiya zarar gelmesi elbette daha masrafli olacakti. yarisi kazasiz belasiz bir sekilde bitirmen de gayet iyi. daha sonra daha iyi derecelere ulasman dilegiyle. gorusmek uzere.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sonuçlara göre elit erkeklerdeki ilk 3 ismi, fotoğraf ve videolarıyla görüp tanıma fırsatını kaçırmayalım! :)

1. Robin Seymour (İrlanda) derece: 01:57:05

http://img339.imageshack.us/img339/7954/numberoneseymourrobinrn3.jpg

2. Niall Davis (İrlanda) derece: + 00:34

http://img19.imageshack.us/img19/8347/numbertwonialldavisxb4.jpg

3. Bilal Akgül (Türkiye) derece: + 01:39

http://img161.imageshack.us/img161/2439/numberthreeakgulbilalat8.jpg

videoda geçiş yapanlar sırasıyla; Robin Seymour, Niall Davis, Conor McConvey (yarış 5.’si, İrlandalı) ve Bilal Akgül...

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@Çağrı Tosyalı

her şey için çok teşekkürler çağrı, muğla da görüşmek dileğiyle.selamlar.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Bu arada benim kimsede resmim var mı yarışırken ?? Herkesinkini çekerken ben arada kaynamışım :)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@Hakan Yazman

abi senin altında koyu yeşilli bir tayt mı vardı yarışta ??

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@sinto

Koyu yeşil forma ve açık mavi tayt vardı Sinto...

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
PaylaŞimlari İÇİn EmeĞİ GeeÇn Herkese Burdan Çok TŞkkkrlr,Çokk İİ OlmuŞ Beh

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@Hakan Yazman

ok abi eve gidince bakarım :) bi ozel mesaj atarsan unutmam :)