2. istanbul Büyükada yarışı fotoraflarımızı burada toplayalım

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
dede gelmedi henüz hakan abi gelince bol bol anlatır artık fotolar gerçekden ok güzel bizim ekin kaçıncı oldu bir bilgin varmı.

Scudo

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
fotoğraflar için hepinize çok teşekkürler... ada yarışını aşattınız bana:)

ayrıca 135,154,83,84 farketmeksizin her fotoğrafı ayrı zevkle izledim. umarım sahiplerine ulaşır hepsi çünkü çok hoş hatıralar...
elman temel- çok geçmiş olsun. kötü bir talihsizlik.

yarışta teknik sorun yaşayanlar da üzülmesinler kanımca.katılmaları bile son derece hoş.

herkesi tebrik ederim.
alkış alkış alkış....

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@nuriaktürk

Bilgim yok ama antrenmansız olduğunu söylüyordu yarış öncesi, eskisi gibi aktif değilmiş bisikletle...

austa1959

Üye
Tepki
30
@Supi

Valla bende çok tükettim o üründen. çünki aç kaldık adada.çarşı uzak start yeridede hiç satıcı yoktu.evdende bişey getirmeyince nature vallaey le akşam ettik.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Ada yarış parkurunu çok renkli ve kaliteli resimlerle bize aktaran herkese çok teşekkürler...

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@Gürgün

halil'in efendiliği malum tek geçilir alemde kanka yarışta olur böyle şeyler yanlız kulağını çekicem bensiz gidiyorsun her yere iştengüçten fırsat bulamıyorum doğru ama giderken bir el salla nalçak adam:D :D :D

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
keyifli bir yarış olmuş,parkur tozuyla topragıyla oldukça keyifli gözüküyr,fotolar da çok hoş,teşekkürler paylaşım için

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
saneyizde yarışı bizde burdan fotograflarla takip ettik.teşekkürler hepinize.emeginize saglık...

Hardrider

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Merida
http://i11.tinypic.com/6gksdmu.jpg

http://i12.tinypic.com/52eck10.jpg

http://i12.tinypic.com/4kxooet.jpg

http://i17.tinypic.com/4xzihr6.jpg

bunlarda benden....

Tepki
5
Ben son turda birine yedek iç lastigimi verdim, acaba işine yaradımı çok merak ediyorum kendisi burdaysa haber verirse sevinirim :)

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
arkadaşlar, yarış parkuru tam anlamıyla bir adrenelin tüneli gibiydi.Düşenler, kalkanlar...İlk teknik iniş esnasında bir ara o kadar çok toz duman oldu ki önümü görmekte bile zorluk çektim.Benim açımdan hafta sonu yorucuydu ama çok güzeldi.
yarış için herşey uygundu ama uygun olmayan bendim.gribal enfeksiyon yüzünden start alanına ancak, 2 adet aferin plus+ tylolhot hap yapıp gelebildim.1. turumu gayet temiz döndüm ,bu esnada Can Dede sürekli 5-10 m. önümden gidiyordu.Ancak 2. turun ilk teknik tırmanışı esnasında, çaaaat diye bir ses geldi arka taraftan...Önce çok önemsemedim ancak bir de baktım ki benim arka aktarıcı yerlerde..Hemen allenle arka vitesi zincirden ayırdım,turun geri kalanını, (yaklaşık;4 km.sanırım) elimde bisikletle koşarak bitirebildim.Toplamda iki tur dönebildim yani.
Ama her şanssızlık kendi içerisinde biraz şans barındırıyor sanırım, çünkü yarış esnasında vitesin komple kırıldığını düşünmüştüm, ancak yarış sonunda sadece kadro kulağının kırıldığını farkettim, bu da benim için sevindirici oldu tabii..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Mystery of altar yanlış hatırlıyor olabilirim. Ancak Hasan Şaş, bahsettiğin ilaç yüzünden 6 ay doping cezası almıştı! :(

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@HaliliOzturk

Halil, sanırım bir yaralanma durumu vardı, geçmiş olsun diliyorum öncelikle..
Doping olayına gelince bilmeden neler yapmışım meğer...ama sanırım önümüzdeki günlerde bu işi bir standarda bağlayacak federasyon..Tabi o zaman dikkat etmek lazım. Uyarın için çok teşekkürler Halil..
Hatırlarsan seninle görüşmüştük, Ben, yarıştan önce Gürkanın yanında duran kişiydim.
selamlar..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Evet sanırım görüşmüştük, ama malum yarışta kafamı vurunca pek bir şey kalmadı geriye :p :D
Federasyon bu yıl dopinge karşı ciddi önlemler almaya başlayacağını Adana Yarışı'nın teknik toplantısında açıklamıştı. O nedenle çok çok dikkatli olmak gerekiyor. Aslında sağlık için spor yaptığımıza göre, sağlıksız dopinglerden de uzak durmamak biraz "bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu" durumu oluşturur zaten :).
Geçmiş olsun dileklerin için de ayrıca teşekkürler.

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
@HaliliOzturk

Doğrudur aspirin dışında ağrı kesicilerin hemen hepsi doping sınıfına giren maddeler içeriyor ...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
elit-b yarışında etap etap gezip fotoğraf çeken çocuk bendim belki hatırlarsınız :) yaklaşık 120 fotoğraf çektiğim için şimdilik forumumuzun moderatörlerinden Halil ve Çağrı abinin zorlu çıkıştaki fotoğrafını ekliyorum :)

(link)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Artık onun adı Scarface Halil :D:D:D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@H.Can DEMİREL

Çok teşekkür ederim Can Abi
Durumu sanırım bu fotoğraf özetliyor;
http://img519.imageshack.us/img519/6813/halilml6.jpg

Çok şükür doktor iz kalmayacak dedi. Bu yaranın en taze ve temiz hali...
Fotoğraf: Servet Emanet

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Halil,tekrar geçmiş olsun.Altan,senin geçirdiğin kazayı anlatınca üzülmüştüm:( Ancak daha ciddi bir yaralanmada olabilirdi.Allahtan birkaç sıyrıkla atlatmışsın:) İleride iyileşince iz kalmayacak olmasıda sevindirici yanı tabi...