2,5 paralık bedavadan,ruble tutucu yapımı

Konu, 'Kendin Yap' kısmında soner kalaycıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. soner kalaycıoğlu

soner kalaycıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    30 cm uzunluğunda,4 cm eninde metal plaka(cinsini bende bilmiyorum,esnek değil).bunu tornacıdan aldım para almadı.
    hurdacıdan 2.5 tl aldığım eski bisiklet zinciri.3 tane zincir pimi işlevi gören ince vida.
    resimde görüldüğü üzere;tornacıda 6 zincir baklası uzunluğunda mesafesi olan iki delik ve yanıbaşında bir bakla arası mesafesi olan 3.delik deldirdim.adam para almadı.bu delikler pimi sökülmüş açık bakla montajı yapılacak olan 5 mm(1/2 cm)kenar mesafede delinmelidir.zincir kırma aleti ile uçtaki 2 delik arasında 7 bakla koyulmuştur.diğer delik de lse 20 bakla zincir kullanılmıştır.bakla motajı açık uca pim geçirilmeyip uygun vida ile montaj yapılmıştır.

Ekli Dosyalar:

Can Yoltar ve Furkan TK bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...