" 2-3 Nisan " Kapıdağ Yarımadası Konaklamalı...Ekşıın (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

İstekler doğrultusunda...siz pedalseverlere bu Güzel beldeleri ve Muhtesem doga potansiyeli barindiran Kapıdağ Yarımadası ni kaçırmayın der şiddetle tavsiye ederimm .ok

(link)

Etkinlik Tarihi: 2-3 Nisan

Bulusma Saati: Bostanci 06:00 -Kadıköy 06:15-Yenikapi 06:30

Bulusma Yeri: Bostanci -Kadıköy-Yenikapi

// Feribot Sefer Saatleri //

Yenikapi - Bandirma: 07:00 yarim saat once Bostanci'dan kalkar

Bandirma - Yenikapi: 18:30

Fiyat : Feribot kisi basi 35 ytl + sehir ici 3 sehir disi 5 ytl bisiklet icin alinmaktadir.Diger masraflar paylasim esasina gore ucretlendirilecektir.

Otobüs : Ataşehir ve Alibeyköy kalkışlı Kamil Koç 35 tl dir.

Konaklama : Turan köyü 1 gece 10 tl dir

Sürüş : Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini içinde pedal basılacaktır.

Program:
1. gün : Bulusma noktalarimizdan hareketle,Bandirma'ya ulasiyoruzzz.Feribotdan indikten sonra,sirasiyla... Caliskanlar,AsagiYapici,Tatlisu,Karsiyaka,Cakilkoy,Kestanelik,Cayagzi,Ballipinar,Ormanli,Turan Koy'de mola.heh yemek sonrası 1 gece konaklama.

2. Gün :Sabah kalkış kahvaltı sonrası denizzz ve yola devaam,Doğanlar Köyü,Buyukova,Kucukova,Ilhanlar Köyü,Narlikoy,Ocaklar Koyu'nden pedal basarak,ortalama 50 km civarı bol rampali,guzergahimizdan Erdek'e ulasiyoruz.Yemek ve ihtiyaç molası sonrası Bandirma'ya pedal basıp,gunumuzu degerlendirerek 18:30 Bandirma - Yenikapı feribotu ile donerek Gezimizi noktaliyoruz:cheer:

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.........Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Not: Tum Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ... KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz.( yagmurluk,ic lastik...ön ve arka aydınlatıcılar vss ) yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
İzleyeceğimiz güzergahımız aşağıda ki gibidirrr:)

(link)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Bandırma'ya ulaşım konusunda 1 Önemli adım daha attım.Kamil Koç ile Bandırma'ya gidecekler için aynı yerden bilet alıcam.Erken rezervasyon ile gidiş - dönüş 58 tl olarak bizlere indirim yapmaları için firmayı ikna ettim.Bisikletler için ücret yok ! IDO 70 tl ayrıca bisiklet için ücret 5 + 5

Otobüs ile gelmek isteyenler bana erken haber verirlerse bu indirimden yararlanabilirler;)

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Mert Kaptan merhaba. Kapıdağ turuna geçen yıl katılamamıştım bu yıl katılmayı planlıyorum. Yalnız sen sanırım Feribotla geçeceksin otobüs fiyatı bana senin fedakarlığın sayesinde biraz daha ekonomik geldi. Peki otobüsle gidersek seninle nasıl buluşacağız? Bilgilerini bekliyorum. Teşekkürler.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Kaşif

Selam Kemal,duyuruyu yaptım ama katılım durumuna göre tarihi erteleme olasılığı yüksek gözüküyo:) Katılmak isteyen arkadaşlarımız için uygun zaman ÖNEMLİ ! Ben otobüsle geçebilirim,duruma göre feribot da olabilir.Ama bu imkanı bizler için sağladım.Konu netleşinceee görüşelim abi:in:

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Bu parkurda daha önce bisiklet sürmeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Yokuş çıkmaya, toprak yolda bisiklet kullanmaya doyacaksınız. Sevgili İbrahim Kızılkayadan bu yolların yakında asfaltlanacağını duymuş ve çok üzülmüştüm. İlk günkü yokuşlar oldukça hırpalayıcı. İkinci gün nispeten daha kolay ama tam yokuş bitti rahatladık dediğiniz bir anda yanılmıyorsam Ocaklar çıkışındaydı rahat geçerim dediğiniz bir yerde nefesiniz kesiliyor. Allahtan kısa sürüyor. Oğlum ilk kez bisiklet turuna katılmasına rağmen ilk gün zorlansa da turu tamamlayabildi. Konu hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler forumdan İbrahim Kızılkayanın nefis anlatımı ile 360 derece Kapıdağ yazısını ve benim hazırladığım, Mert'in yayınladığı anlatımı okuyabilirler.
Bana göre bu turdaki tek olumsuzluk zamanı. Hava yeteri kadar ısınmadı ve geceleri soğuk oluyor. 19 Mayıs haftası ile okullar açılmadan önceki hafta olsa daha keyifli olur diye düşünüyorum.
Mutlaka yapılması gereken bir tur.

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Uygun

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Orhan Kılıç

Orhan abi senin ilk katıldığın Kapıdağ turumuz olması sebebi ile zorlanmıştın ama şimdi o yollar hafif gelir sana sanaaa:D

Son yaptığım değerlendirme ve görüşmeler,bu Organizasyonu Denizeee girmeyi de kapsayacak şekilde 1 mevsimde yapmamı uygun görüyor;)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Organizasyonumuz Mayıs ayında ve denizeee girme olayını da kapsayan 1 plan dahilinde,Yarı Kapıdağ Turu şeklinde gerçekleştirilmek üzere ertelenmiştir.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) .....sevgilerrr

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@sports-man

hadi yaa!! tam çantamı hazırlamaya başlamıştım ;)
neyse..
1 dahakine artık. :)

McMILLERR

Aktif Üye
Tepki
238
Bisiklet
Trek
Süper bir tur, keşke katılabilsem. Umarım 1 ay'a kadar turlarda yeniden yerime almaya başlıcam :in:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Uğur Demirtaş

aaaa.....öylemiii:) demek artık benim Gezilerime katılmak için vakit bulabiliyooon Uğurcum:D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@McMILLERR

Serkancım,çok sevindimm:D ....beklerisss beaa;)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@sports-man

Mertçiğim sen beni başkasıyla karıştırdın herhalde. Turun anlatımı ile fotoğraflarına bir kez daha bak. Neyse Kapıdağ'ın bende hiçte iyi olmayan anısı var, özellikle Erdekten sonrası için.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Orhan Kılıç

Ne oldu Orhan Abi ? Neden bu yarımadanın sende iyi olmayan bir anısı var ? Bilmek isterim.

Tepki
14
Bisiklet
Bianchi
çok katılmak isterdim ama vizelerim baslıyor baska zamanda geziler düzenliyomusunuz

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@emre sevindik

Gezi duyurularıma buradan ulaşabilirsin Emre:)

• Beğen
Tepkiler: emre sevindik

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Cok guzel bir tur olacagina eminim ama cok gec gordum basligi:(

Katilmak isterdim.Umarim bir dahakine olur :)

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
Pardon sonradan gordum.

Tur mayis ayina ertelendi sanirim.

Bu guzel bir haber:)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
@sports-man

Bence ertelersen iyi olur mertcim ,Mevsim orası için erken, görüyorsun sanki kış geri döndü.Bence Mayıs başı mükemmel oluriTabi katılımda öyle Kaşif kardeşimde katılacakmış güzel olur.Biz gece turlarında iyi bir ikili olduk.tabi bu tur Orhansız olmaz onada burdan selamlar....

• Beğen
Tepkiler: Kemal Caner

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
@Orhan Kılıç
Çok haklısın Orhancım,bende şimdi Mertin yazısına cevap olarak mayıs başı teklif etmiştim..Bir türlü bir araya gelemedik ama bu yılki Cumhurbaşkanlığı turunda Bağdat Caddesinde görüselim....