1989 Bianchi çok şükür sonunda bitti. (1989 Bianchi'nin profesyonel bir şekilde...)

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez Abi eger ben amatorce bir kaç tane bisiklet yenileme yaptimsa kendi çapimda , tamamen senin bu projenden hem ilham aldim , hemde gaza geldim. Bu işe girdimmi gercekten cikmaz zor mafya gbi hehehe 🤣🤣🤣🤣

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Hayır bisiklete aşık olmamalıyız 😍 abi maşallah çok güzel olmuş, eline emeğine sağlık, kazasız belasız kullan 😄
Cok tesekkür ederim.
Bisiklete aşık olunmaz bu konuda sana katiliyorum, ben sahsen aşık degilim sadece hobimi seviviyorum okadar.

cyclistian

Üye
Tepki
0
İsim
Cihangir
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ellerinize sağlık. Değişen parçalar ve Maliyet ile ilgili bilgilendirme yapmış mıydınız?

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Ellerinize sağlık. Değişen parçalar ve Maliyet ile ilgili bilgilendirme yapmış mıydınız?
Tesekkürler.
Ben pek fiyat aciklamasini böyle ortamlarda sevmem ama sadece kadronun restorasyonu yani polisaj ve krom islemi ve boyanmasi gecmis zaman tam bilmiyorum ama 300€-350€ civari tutmustu diye hatirliyorum, bunu konu icinde bir yerde yazmistim. Bu rakamin üzerine siz de Campagnolo Record Titanium 10 grubunu ve yine Campagnolo Eurus 20 jant setini eklerseniz ortalama bir fiyat cikara bilirsiniz. Kadro haric tüm Parcalar degisti.