1979 Orijinal "ALAN" Restorasyonu..

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Ahmet Onur Çakmak
Ahmet öncelikle iyi dileklerin icin tesekkür ederim. Askiya gellince, askinin markasi cube degil, üzerinde sadece cube yapiskani var.:)
Ama su bir gercekki bende cube hastaligi biraz asiri galiba.:D

@dincer_colak
Tesekkürler dincer, sunu söylemek isterimki kendinden umudu kesme, birtane eski bir bisiklet al ve üzerinde calismalarini dene, ben inaniyorumki bundan daha güzelini yaparsin, yalniz icinde istek olsun yeter.:harika:

@Asusmune
Sevgili Hamit abi, abi diyorum cünkü bildigim kadariyla yasin benimkinde fazla. Öncelikle sana tesekkür ederim. Parcalara gelince Campagnolo Super Recordun Vintage serisi cok aranan ve cok zor bulunan bir ürün, buluncada saticilar umulmadik fiyatlar istiyorlar. Ben kafaya koydum, pardon daha dogrusu esim kafasina koymus illa full Campagnolo Super Record olak diye tuturdu. Evde iki bisiklet delisi olunca durumlar degsiyor tabiki. Bana kalsa ben yine vintage serisinden Shimano dura ace ile toplamayi düsünüyordum.:D

@mustafa üzümcü
Tesekkürler Mustafa Bey, daha iyileri sizlerin olur insallah.:harika:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@Murat Cömez daha once bir calismam oldu ama single olarak topladim sonra uygun bisiklet bulamadim kadro buldum tekrar single olarak topluyorum biraz yol katettim haftaya kismetse baslicm

Sonraki asamada bitane klasik sehir biskkleti toplamak ustermi. Guzel bir bisklet bulursam tabi

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@dincer_colak
Insallah istedigin yol kadrosuna yakinda kavusursun. Sana tavsiyem, eger gercek bir klasik bulursan onu amacina göre topla degsiklikler yapma üzerinde. Mesela bu bisikleti bende single olarak toplaya bilirdim ama yapmadim nedenide o bisiklet zamaninda yol olarak üretilmis ve öylede kalmasi gerekiyor.

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
@Murat Cömez tabiki duzgun kondosyonda bir bisiklet bulunursa gecmisi arastirolip o sekilde toplamak istiyorum her parcasi ile tektek urasip uzin solukta calisabilecegim bur proje iste zaman gerek bunun icin ilk once buyuk bir eve tasinip o evde atolye kurmam gerek zaman ve uygun bisiklet gerek murat bey

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@dincer_colak
Inan allahtan tüm dileklerinin kabul olmasi icin dua ediyorum. Allah sana ve tüm forum üyelerine her istedigini nasip eder insallah.

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

Halilibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
2.288
İsim
Halil ibrahim
Bisiklet
Specialized
Bitti mi abi son durum nedir?

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Maşallah Murat abi. :) Bu haliyle Fixie olsa daha fena olurdu.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Tahir Keskin
Tesekkürler Tahir, fixed olsa da cok güzel olurdu ama malesef yol kalmak istiyor hanim. Yapacak bir sey yok.:)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Murat Cömez
Abi yenge ne isterse odur. :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez

Pardon da "el koydu" ne demek? Zaten onun değilmiydi? Ben bir arayım da söyleyeyim. Buraya yazılanları okumasını.. :snzdglsn::snzdglsn::snzdglsn:

• Beğen
Tepkiler: Halilibrahim

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@Murat Cömez

Bu arada dehşet görünüyor abi. Bu bisiklet çok farklı bir bisiklet olacak. Her şeyi muazzam gidiyor şimdilik. Bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum. ;)

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
@Murat Cömez abi merhaba uzun zamandır yazamıyorum giremiyorum siteye. Bisiklet mükemmel olmuş ellerine sağlık. Bu arada haziranda berlindeyim. Kesinleşti artık. Gelince inşallah görüşürüz. İlgiyle takip ediyorum sevgiler :)

• Beğen

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Bisiklet muazzam olmuş da ben kendi fikrimi söyleyeyim bence çok tehlikeli yanal bir rüzgarda rüzgar direkt kapaklara vuracak ve denge kaybı üst seviyede olacaktır. Hayır demek istediğim kadro rüzgardan dolayı yere düşüp çizilirse yazık olur. Bana göre yanlış hesap Bağdat'tan döner ama tabii herkesin zevki kendine.

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@cagrigencol
Insallah cagri, bende tanismayi cok isterim. Allah izin verirse bende bu hafta sonu istanbula geliyorum, bir Arkadasa bisiklet getiriyorum.

@Tolga Çelebi
Tolga, bu bisiklet öyle senin dedigin gibi rüzgarli havalari görmeyecek. Sadece yaz aylarinda ve güzel havalarda bilyalar paslanmasin diye bir kac kilometrelik kullanilacak. Diger zamanlar koleksiyonum olan garajimda duvarda yerini alacak.
Bunu zaten esimin zevkine göre topluyorum. Donanim olsun, boya olsun, jant seti olsun hepsini kendi secti ben hic karismadim. O da zaten senin dedigin havalarda bu bisikleti süremez.:D