18 Mart Adana Çanakkale Bİsİklet Turu

amistatde

Üye
Tepki
27
@Murat Uluoğlu

bisiklet turuna bu gün öğlen saatlerinde pozantıdan başladım ulukışla belediyesini ziyaret ettim orada basın duyurusundan sonra ulukışldan ereğliye doğru yola çıktım akşam 5 te ereğliye ulaştım bu akşam burada konaklayacağım aksilik olmazsa yarın konya il sınırlarında olurum bana telefon açın nerde olduğumu size bildiririm tel 05318965592

Scudo

Volkan Aydoğdu

Aktif Üye
Tepki
52
hayırlı yolculuklar. kar kış zart zort inanmış adamı engelleyemez. gözünüzü karartmışsınız helal olsun. iyi dileklerimiz yanınızda. selamlar

• Beğen
Tepkiler: amistatde

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
Yolunuz acık olsun .kazasız belasız 18 martta çanakkalede görüşmek üzere VAROL BİSİKLET -MURAT VAROL .18 MART BİSİKLET GURUP BAŞKANI

• Beğen
Tepkiler: kizak ve amistatde

amistatde

Üye
Tepki
27
@varol bisiklet

ilginize teşekkür ederim bu geceyi afyonkarahisarda geçireceğim yarın otobüsle izmire geçip yolun kalan kısmını izmirden devam edeceğim lütfen bana cep numaranızı yazın. çanakkaleye yaklaştığım zaman sizinle görüşebileyim benim cep 05318965592 çünkü bilgisayarı her zaman bulamıyorum

amistatde

Üye
Tepki
27
@VOLKAN AYDOĞDU

iyi dileklerinizle beni motive ettiniz teşekkür ederim

Tepki
25
hayırlı yolculuklar kazasız belasız giidp gelirsiniz inşaallah çanakkale yolcuları yolunuz açık olsun .

• Beğen
Tepkiler: amistatde

amistatde

Üye
Tepki
27
merhaba arkadaşlar 18 mart çanakkale bisiklet turuyla ilgili basında çıkan haberlere gogleden orhan kotluk diye arama yaparsanız ulaşabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu

SametAksuoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
457
gerçekten zorlayıcı bir tur gerçekleştirdiniz. helal olsun, daha uzun rotalarda, daha daha başka turlarda adınızı duymak temennisiyle...

amistatde

Üye
Tepki
27
@SametAksuoğlu

merhaba yeni hedefim adana kars sarıkamış allahuekber dağı 90 bin şehidimizin yattığı kutsal mekana gitmek