17 mayıs -mangal keyfi ömerli -rampasız-robocop

Scudo

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@kudu

tamamdır abi biliyorsun benim sayım var ama pazar günü mangal keyfini yapıcaz hee
sen fena oldun farkındaydım yüzünden gülücük hiç eksik olmadı
tanıyamadım be seni :)

cumartesi lşehir içi tur yaptım beni fena sıktı bu konuda sana katılıyorum
gezi maksatlı olan turlarımızı bile şehir dışında yapalım derim
riva garipçe filan kesmez(performans olarak değil tarfik ve şehir içi olması nedniyle)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
katılım dosyası 3 mayıs ömerlide mangal keyfi
1-orion dostum :winkenlux
2-robocop (robocop uçarak gidecek ) :vroam:
3-marule dostum :winkenlux
4-Keremkeke dostum :winkenlux
5-tolga dostum :winkenlux

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bakalım beni bu hafta sonu bekliyor. Gelemeyeceğim gerçeği ile yine yüzyüzeyim ama bir süpriz olur ise zaten gelmemem mümkün değil. Gelip etleri sucukları götüreceğim :D..

Ama gelemez isem oraya çok ama çok defa gideceğimiz için .. sonrakilere saklarım kendimi.

Hem bakınız. Bu tur daha sonra Yaprak ve diğer bayan bisikletçi dostlarımız için yapılacak.

Eğer gelemez isem bol bol resim istiyorum. Gelirsem sade gazoz istiyorum. Fanta kesmez orda. Ne dersin Kerem? Hani ben gazoz içmeyeli de çok oldu.. :D

Kel şişman hımbıl ve öyle biri işte...:cool:

• Beğen
Tepkiler: denizderin

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@kudu

Bana özelden cep numaranı gönderirmisin Kudret.

loribarokas

Aktif Üye
Tepki
242
abii şu tur hakkında ayrıntılı bilgi verir misiniz...kudret abii bana bir cevap at....nerede saat kaçta buluşulacak...kaç km basılacak falan filan...performans yeter mi...az çok beni tanıosun...bir bilgilendir bizi....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@behcetatinc

var behçet baba
nerdesin yahu özledim seni sensiz olmaz bu mangal
behçet dostum bende cep yok ev telefonu var veriyorum
0216 355 03 24 burdan beni arayabilirsin özlettin kendini

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@loribarokas

lori dostum
şimdi
saat 10.00 da sabancı üniversitesi önünde buluşacağız
sabancıya gidiş tuzladan orhanlı yolu istikametince
önce aydınlı yolu üzerinden orhanlı yolunu bularak sabancıya ulaşılır
hepimiz köprüyü geçtikten sonra sabancı üniversitesinin çıkışında buluşacağız
lori geç kalmazsın saat 10.00 a kadar vaktin var gecikmeler için yarım saat bekleme sen gene cebini yaz seni ararız bende cep yok not alacağım arkadaşların cebinden ararız benim telefonu yaz 0216 355 03 24
beni arayabilirsin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
6-bilo can can -:winkenlux (süprizi sever )

loribarokas

Aktif Üye
Tepki
242
@kudu

ben beşiktaştan sabancıya nasıl ulaşcam onu bilmiyorum ama avrupa yakasından gelen birilerini ayarlayabilirsem size haber veririm...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@loribarokas

beşiktaşdan karaköye gitmece 06.30 vapuru ile haydarpaşaya gelmece artı
trene binmece tuzlada inmece
aydınlı yolunu bulmaca ordan orhanlı yolunu bulmaca bu yol e-80 karayoluna götürür tam orda köprü var sabancı üniversitesinin girişinde orda olacağız saat 10.00 da toplanmaca cep varsa yaz lori

Kerem GÜNDOĞDU

Forum Bağımlısı
Tepki
383
@loribarokas

lori avrupa yakasından gidecek grubu ben organize edicem
buluşmayı aramızda ayarlarız
olur mu?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@KER-EM

kerem rampa tüttüren dostum karşı(avrupa yakası) orgenizeyşın sensin
heh-he

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
merhaba arkadaşlar bisikletimi geçen hafta aldım yıllardır bisiklete binmiyordum ve cumartesi günü sarıyer - kilyos turu yaptım toplamda 35 km ve yarısı rampa bahçeköy yolunu bilen bilir. Neyse kısaca eğer kabul ederseniz ben turunuza katılmak isterim sizce yeterli gelirmiyim. (Not: Hamlık çekmedim sadece tahmin edebileceğiniz yerde otururken çok az ağrım var) :)

enis57

Forum Demirbaşı
Tepki
272
kudu baba,
bi aksilik olmaz ise ekle benide

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
6-bilo can can :winkenlux
7-enis dostum -(bir aksilik olmazsa) :winkenlux

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@gomez_hunt

gomez dostum
bu güzergahta rampa yok düz yol yalnız anladığım kadarıyle biraz kilyos rampalarında zorlamışşın kendini gelmeni isterim yalnız bir acı hissedersen bize söyle seni bekleriz düz yol da pek fazla bir şey olmaz bu hafta içinde dinlen
esen kal
robocop
1.panzer rampa tümeni :Skull-175

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
@gomez_hunt

Senin soruna istinaden ben biraz açıklama yapayım güzergahın durumu hakkında.

Karsıdan gelecek arkadaslar için tren ile inilmesi gereken istasyonlar İçmeler veya Aydıntepe tern istasyonlarıdır. Orhanlı'ya giden ve tren yolunun üstünden geçen İçmeler köprüsü ise bu iki tren istasyonu arasındadır. İki istasyon arasındaki araba üstgeçiti görüş mesafesi içindedir ve ulasım ise tren yolunun yanından geçen sahil yolu(Tuzla turunda tersanelerin onünden geçen yodur.) veya indiğiniz peronun karsınıdaki E-5 karayolu üzerinden rahatlıkla yapılabılır. Ama tavsiyen indiğiniz peron tarafındaki sahil yoludur. Güvenlik açısından en iyisi sizler için budur.

Gelelim Orhanlı'ya ve oradan da Ömerliye giden güzergahın rampa ve düzlüklerine..

İçmeler köprüsünden sonra Orhanlı ya gider uzun ama eğimi çok olmayan herkesin rahatlık ile çıkacağı bir çıkış var. Sonrası Orhanlı'ya doğru sürekli iniş. Orhanlı'nın çıkışında küçük bir rampa var. Sonrasında uzun düz yollar Okan ün. sinin önünden doğru Ömerli'ye kadar devam ediyor. Ömerlide sizleri dönüş yolunda zorlaması muhtemel inmiş olduğunuz bir tek rampa var. Onunda uzunluğu çok fazla değil. Zorlananların kaybedeceği en fazla yürüyürek 5 dakika olacaktır. Yolculuğun geneli sessizlik içindeki tarlalar ve orman içinde geçiyor.

Baraj yolunda ise ki bu yol topraktır... çıkılması ve inilmesi gereken eğimi yine az olan bir güzergah var.

Yanılmıyor ise Orhanlı'dan Ömerli barajına varmak için gidilecek süre 1-1,5saat olmadı 2 saat olsun. İçmeler köprüsünden ise 2,5 saatlik bir süre yapacaktır. Orhanlı'dan sonrası ise İçmeler köprüsüne kadar iniş olacaktır. Yanılıyor isem son turdaki katılımcı arkadaslar hatalarımı düzeltsin.

Sahil yolunda bisiklete binen ve 40-50 km yol yapan herkes bu parkuru rahatlıkla aşar. Dert etmeyin gidin ve eğlenin diyorum.

Kel şişman hımbıl ve öyle biri işte...:cool: