17 Haziran Cumartesi Avrupa Yakasi Gezi Duyurusu

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar ancak yazıyorum , kusura bakmayın, Hava muhalefetinden dolayı bugün gidemedik. Yarın yağmazsa gideceğiz. Değil mi otec ?

Scudo

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
evet. yarına kaldı :(
bi aksilik olmazsa buluşuyoruz:winkenlux
:)

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Sevgili Avrupa Yakasi;

Genel olarak buyuk bir haksizlik yapmis gibi hissediyorum kendimi.:eek: Cumartesi gercektende bircok katilimci icin cok ters bir zaman. Belki yavas yavas toparlanabiliriz diye dusunmustum. Katilim az olabilir. Fakat ben 19 Haziran'da Istanbul'dan ayrilacagimdan oturu (18'inde sinava girecegim icin bi'de:eek: :eek: )yolculuk oncesi bisiklet severlerle organizasyon planlayarak tesvikte bulunmak istedim. Tekrar kusur ettiysek af edin. Dilerim ki; ilerleyen gunlerde aktif calismalarda bulunabil'cez:p :) :)

Katilacak arkadaslarla gorusmek uzere;)

Sevgiler

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Bende bir supriz yapayim bugun, geleyim sizi yakamdaki karanfille goreyim istedim ama:D :D .. gecen gun bisikletimin aynakolunda enteresan bi yamulma oldu...:eek: :eek:

Iyi geziler eglenceler....

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale

Otec le buluştuk. Kırmızı karanfil yerine , kırmızı gül taktığım için bir süre birbirimizi tanıyamadık. :D
Telefon ettiğimde yanımdaki kişinin telefonunun çalmasından şüphelendim ama ancak konuşunca anladık , yanyana olduğumuzu. ( karanfil fikri iyi değil, ayrıca yol boyu minübüs şoförleri garip garip baktı):eek: ( aslında tanıdım otec i ama , bisikleti benimkinden 40 gömlek üstün özellikte olduğu için , önce bolca imrenerek izledim, bir ara hayal kurmaya başlamışım , aynısından ne zaman alabileceğim diye , öylece bir süre kalmışım ) :D
Hemen kaynaştık, nereden gidelim diye düşündük, Kağıthane viyadüğünün altından, köprü bağlantı yoluna, oradan Arıcılara ( Hasdal ), askeri bölgenin içinden yapılan yoldan Kemerburgaz'a, oradanda Kağıthane dere yolundan , kağıthane belediyesine kadar döndük.
35 km yol yapmışız. Kağıthane deki fabrikalardan çıkan 3 köpek tarafından kovalandık, ikimizde durunca onlarda durdu. ( her zamanki gibi ) ( her zaman olmayan şey , bizim bisikletlerden inip , onları kovalamamızdı ):D
Yolda, Kağıthane de ayrı ayrı zamanlarda tek başımızayken bizi kovaladığını anlattığımız yerin aynı yer olduğunu birbirimize gösterice anladık. ( köpek aynı köpek mi bilemiyoruz ) :rolleyes:

Sanırım cuma günüde gidebiliriz aynı yolu. Yakın olanları bekleriz. 3:30 da çıkıp, çok sakin bir şekilde 5:30 da döndük. ( gezinti hızında ) Gidip gitmeyeceğimizi , perşembe günü, buraya yazacağız.

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
otec bizi bıraktın ha artık bizi gezilerine cagırmıyorsun darıldın galiba bize

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona

bence asıl geziler temmuzdan sonra olur ablacım..çünkü sınav gibi ektenlerde kalmıyor. aslında forum girmeyen gizli bir grup daha var..bizim buralarda 10 kişiye yakın onlarıda toparlarsam sadece eyüpten 10-15 kişi ile geliriz züper olur yaw.... şimdiden heyecanlandım...temmuzda gezilerde görüşmek üzere

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Cilginsin sen :D :) :p .. Sizin su gizli gurubun aktivitelerini goremeyiz saniyorum. Bugun belki bir kisi dahi gelir diiyordum.. fiyasko....:( :eek: Kimse gelmedi.. o gunesin altinda bekledim, birde cay soyledim kendime.. yarim saat ne bir teker ne bir kask.. goremedim kimseyi:eek: Sonra dondum evime, guzel bir pazar kahvaltisi yaptim:D :rolleyes: Ne yazikki ben o tarihlerde Bodrum'da oluyorum.

Size iyi geziler dilerim simdiden!

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

dostum ben gelmeyi düşünmüştüm. hatta kimse gelmese bile (senden başka) 'biz bu yolu yapalım' diycektim. sonra baktım çorlu ya gidiyomuşsun. demekki iptal oldu bu tur' sandım. şimdi bunu okuyunca :eek: :eek: :( :( tekrar baktımki; çorluya günü birlikmiş..:(

yarın için napıcaz:rolleyes: ( bu saatte yatıp kaçta kalkıcam:rolleyes: ) sabah kalkabilirsem foruma bi göz atarım;) ya kalkarım yada uykuya devam:)

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712

dostum o gezi çarşamba günü 3.30-5.30 arasıydı. gelebilirmiydin;) hem sen yolcusun. sen tazı gibi kaçarken ben arkada na'pıcam:)

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bugun karsıda binerken bibendum a (cuneyt)rastladım hal hatır sorduk tanıstık bisiklet uzerınde.yeni bike ını da merak ettım prınce almıs.cuneyt beyin grup tam şamata eminim sizinle turlar cok zevkli gecer insallah en kısa zamanda turlarız

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Bende gurur yaptim ( anadolu yakasi bir kerede toplaniyor diye:D :eek: ) yazmadim bi'sey.. biraz da esseklik bende tekrar hatirlatsam iyi olacakmis... Simdi yarin icin son hazirliklarimi tamamliyorum. Umarim yola sabah erkenden ciki'caz....:rolleyes:

Artik dondugumde gorusebilecegiz.. Kendinize ben donene kadar epey bi iyi bakin