Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

17 Haziran Cumartesi Avrupa Yakasi Gezi Duyurusu

gugus

Daimi Üye
Tepki
146
Selam sevgili Avrupa Yakasi,

Sisli'den Haciosman'a - Belgrad icinden - Kilyos istikametine, donuste ise; Sariyer'den sahil yolu Besiktas'a dogru gitmeyi planliyorum.

Baslangic noktasi Sisli Cami

Bulusma saati: 09:30

Bu gezinin oncelikli amaci Avrupa Yakasindaki Forum'cu arkadaslarla tanisabilmektir.

Tek sartim kask ve eldiven. KASKI ve ELDIVENI olmayan arkadaslara gezi gunune kadar temin etmelerini oneriyorum. Oncelikle guvenlik, daha sonra spor!

Hepinizi bekliyorum, sevgiler

(gelecek olan arkadaslar lutfen bu baslik altina cevap yazsin:) Anadolu Yakasi'ndan da bekliriz tabi ki...;) )

Scudo

:)

Evet.... bir daha bir isyan sesi duyarsam benim sesim herkesten baskin cikacak uyariyorum.. Cumartesi biraz ters olmus olabilir:eek: Fakat sinav tarihi ile cakissin istemedim.

evet ama 2 saat önce yazmışsın. akşamdan yazsaydın bişeyler olabilirdi belki..

eee. sen ne yaptın?

Sevgili otec sanirim tarihi karistirdin:) :eek: :rolleyes: Onumuzdeki haftanin plani bu!

Valla güzel bir teklif aslında. Kac km oldugunu hesapladınmı peki?

Sevgili Arzawa, bir onerim olacak... Isterseniz bunu birliklte hesapliyalim;)

gezilere geleceklerin en başında ben varım..ama cumartesi çok ters olmuş...çalışıyorum..benim gibi çok kişide çalıştığı için gelemeyecektir..önerim , ya pazar günü toplanalım, yada cumartesi 3 ten sonra herhangi bir saatte..katılımın çok olması için böyle olmak zorunda.cevap ve önerileri bekliyorum.

17 ve 18 haziran günü aladağlar da olacağımdan dolayı katılamıyorum. Hafta içi Okmeydanı - Kemerburgaz - Okmeydanı ( 2. çevre bağlantı yolundan ve Hasdal kışlasından Kemerburgaz'a yapılan yeni yoldan ) yapacağım 2-3 kere.

Mesela bugün. :)

Yılmayın arkadaşlar.

Diğer haftalarda devam edersek toplantı çağrılarına, ilk bir iki kere belki az katılım olur ama , beraber güzel bir gezer ve resimleride yayınlarsak yavaş yavaş hem aldığımız zevk hem sayımız artar.

bu geziler her zaman cumartesi yapılacaksa çok istememe reğmen iş dolayısıyla katılamıycam..mümkünse bundan sonraki haftalarda pazar günleri toplanalım..olursa hiçbir geziyi kaçırmam.

bu geziler her zaman cumartesi yapılacaksa çok istememe reğmen iş dolayısıyla katılamıycam..mümkünse bundan sonraki haftalarda pazar günleri toplanalım..olursa hiçbir geziyi kaçırmam.

bugün gitinizmi bu yolu? merak ettim:rolleyes: daha öncede bahsetmiştiniz, favori yolunuz galiba :)

mesela yarın yada çarşamba :) gidermiyiz, yada gidersek saat kaçta gideriz?

Gideriz tabiki, neden gitmeyelim. :)
Özelden yazışırız, Öğleden sonra müsaitim akşama kadar. Ben genelde serin olsun diye 18:00 gibi çıkıyorum. Ancak bisikletimde far yok, 20 :30 gibi döneriz, hava da geç kararıyor zaten.

tamam bakarız, konuşuruz, yazışırız:)

Yarın , 15:30 da 4. levent metro istasyonunda, Sarıyer e gidiş yönünde Otec ile buluşuyoruz. İlk buluşmamız çok heyecanlıyız. :) Kemerburgaz a kadar , gidip döneceğiz, saat çoğumuza ters gelebilir ama bekleriz.

Soru : Orada nasıl buluruz birbirimizi dersiniz ?

Cevap : Kask- eldiven-gözlük.

:)

gözlük devamlı gözümde zaten. bi yatarken çıkarıyorum;)

Back