16 ağustos pazar erikli şelalesi -cumburlop-

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Kudet Abi Roma'lı Kaşif derki: Ben bugün IDO'nun net sitesinden 18.30 Çınarcık-Bostancı vaprunu gördüm. Gerçi Çınarcık'a gelince gene sorarız ama dönüşü motor değilde vapur'la yapsak daha iyi olmazmı?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kaşif

kaşif çabuk 50 şinav çek çünki yazdığım mesajları okumuyorsun çınarçıktandönüşte ne kadıköye nede bostancıya gemi yok artı bostancıdan kalkan gemi saat 10.40 da varıyor çınarcığa bu bize ters bir durum geç kalırız 50 şinav çek bu bir emirdir üsteğmen
or general
kudret kurtcebe

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Daha gitmeden dönüşü düşünüyoruz. Kaşif oraya gidince zaten sorarız dostum neden bu kadar sıkıntı yapıyorsun. İlla ki döneceğiz yani.

• Beğen
Tepkiler: Vural UZUN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
16ağustos erikli şelale
erikli şelalesi

2-hasan
3-görkem
4-gökhan
5-recep
6-ismail
7-cem ateş
8-sado
9-burak
10 kenan
11-bazooka
12-süha
13 -porter 34 34
14-kaşif
15-neverhood

gerekli olanlar
1-iç lastik hayatidir
2-pompa
3-kask
4-su çok gerekli-yol üzerinde iki adet çeşme vardır

kontenjan sınırsızdır

darub ekibi kadıköyden motora binecektir tüm darubcular saat 11.00 de çınarçıktan erikliye hareket edecektir vapurla gelecek arkadaşları üzülerek belirtirimki bekleyemeyiz
darub-team :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

porter 34 34 le bizim evin önünde buluşuyoruz saat 08.00 de ve sonra kadıköyden motora binecek arkadaşlarla buluşuyoruz motorlar beşiktaş iskelesinin hemen yanından kalkar tam bilet 13 ytl dir bisiklete para alınmamaktadır

https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon4.gif önemlidir
erikli turuna katılacak dostlarım yanlarında çıkın getirsinler
şimdi 10.40 da çınarcıktayız 11.00 hareket ve erikli şelalesine
8 km olan yere geliyoruz buraya kadar düz yol sonra içeri giriyoruz gene düz yol bir sola dönüş ve oldukça dik bir rampa geliyor daha sonra rampalar birbirini kovalıyor tam 7 km 450 rakım da iş bitiyor ondan sonra tekrar yokuş aşağı iniş bir iki rampa ve şelale
evet dönüşte herkes dikkatli olsun virajlar son derce keskindir artı asfalt eriyebilir ve bu durumda arka tekeriniz kayar birbirinizi yokuş aşağı inerken sollarsanız karşıdan kör virajdan aniden çıkan bir araçla kafa kafaya tokuşursunuz

hepimiz şelalede bıcı bıcı yapıyoruz isteyenler delmece yaylasına çıkıyor artı ben çıkacağım erikli suyunu içeceğim yalnız rampalar cehennem gibidir benden söylemesi

bir gece ansızın vural gelebilir

hava durumu
+32 derece yanmaya hazır olun rampalarda yanacağız

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Birisi bana buluşma saati ve yerini sordu.

Buluşma yeri Avrupa yakası katılımcıları için Eminönü'dür.
Saat 08.30'da Eminönü Turyol iskelesinde olmalısınız. 08.40'da motor kalkıyor.

Saat 9.00'da biz, yani Anadolu yakası katılımcıları, Kadıköy'den sizin motora iştirak ediyoruz.

Saat 10.40'da hep beraber Çınarcık'a varıyoruz.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dün kadıköye gittim turyola sordum bisiklete para almıyorlar yaşa var ol turyol darısı tcdd nin başına

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Aytekin Erzan

maliyet gerçi harbiden pahalı olmaya başladı bu iş 13 gidiş
13 dönüş bisiklete para yok yanında çıkın getirirsen sorun değil ama bir de gırtlak alışverişi olursa hadi 10 kağıtta o
ne etti 36 ytl

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Off ya hala çarşamba günündeyiz:(
Hafta ortasına demir attık yürüyemiyoruz.
Pazar günü gelse de şelalede serinlesek yaylada karpuz yesek:D

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@kudu

Kim cimri kim değil belli olacak bu gezide :D
Sanki bisikletle değil de yaya bir yere gitsek bu parayı harcamayacak mıyız?İstanbulda bir çıkıyorsun hiç bir şey yapmasan 40-50 Lira gidiyor.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
16ağustos erikli şelale
erikli şelalesi

2-hasan
3-görkem
4-gökhan
5-recep
6-ismail
7-cem ateş
8-sado
9-burak
10 kenan
11-bazooka
12-süha
13 -porter 34 34
14-kaşif
15-neverhood

gerekli olanlar
1-iç lastik hayatidir
2-pompa
3-kask

kontenjan sınırsızdır

darub ekibi kadıköyden motora binecektir tüm darubcular saat 11.00 de çınarçıktan erikliye hareket edecektir vapurla gelecek arkadaşları üzülerek belirtirimki bekleyemeyiz
darub-team :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

porter 34 34 le bizim evin önünde buluşuyoruz saat 08.00 de ve sonra kadıköyden motora binecek arkadaşlarla buluşuyoruz motorlar beşiktaş iskelesinin hemen yanından kalkar tam bilet 13 ytl dir bisiklete para alınmamaktadır

8 km olan yere geliyoruz buraya kadar düz yol sonra içeri giriyoruz gene düz yol bir sola dönüş ve oldukça dik bir rampa geliyor daha sonra rampalar birbirini kovalıyor tam 7 km 450 rakım da iş bitiyor ondan sonra tekrar yokuş aşağı iniş bir iki rampa ve şelale
evet dönüşte herkes dikkatli olsun virajlar son derce keskindir artı asfalt eriyebilir ve bu durumda arka tekeriniz kayar birbirinizi yokuş aşağı inerken sollarsanız karşıdan kör virajdan aniden çıkan bir araçla kafa kafaya tokuşursunuz

hepimiz şelalede bıcı bıcı yapıyoruz isteyenler delmece yaylasına çıkıyor artı ben çıkacağım erikli suyunu içeceğim yalnız rampalar cehennem gibidir benden söylemesi

hava durumu

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Kudret Abi, ben de belki Delmece yaylasına gelirim. Ama emin değilim, orada karar vereceğim, sıcaklığa ve mecalime göre.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@G. Akpınar

o.k derim

Buluşma yeri Avrupa yakası katılımcıları için Eminönü'dür.
Saat 08.30'da Eminönü Turyol iskelesinde olmalısınız. 08.40'da motor kalkıyor.

Saat 9.00'da biz, yani Anadolu yakası katılımcıları, Kadıköy'den sizin motora iştirak ediyoruz.

Saat 10.40'da hep beraber Çınarcık'a varıyoruz.

16ağustos erikli şelale
erikli şelalesi

2-hasan
3-görkem
4-gökhan
5-recep
6-ismail
7-cem ateş
8-sado
9-burak
10 kenan
11-bazooka
12-süha
13 -porter 34 34
14-kaşif
15-neverhood

gerekli olanlar
1-iç lastik hayatidir
2-pompa
3-kask

kontenjan sınırsızdır

hava durumu

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bana öyle geliyor ki şelalede serinleikten sonra bu kadro olduğu gibi yaylaya çıkar.:)

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Kurumumuz için çıkan yeni yasaya göre artık (karşılıksız olarak) mesailerimiz arttırıldı. Son bir iki turun zamanlamasıda tam benim nöbetlerime denk geldiği için aranızda çok istememe rağmen olamıyorum.:(
Ama yazılarınızı takip ediyorum elimden geldiğince:eek:
Bende Şile'ye gidiyorum bisikletimle.. Mesaimin bitiminde de pedallayarak geri dönüyorum.;)

Kemal Caner

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Saygıdeğer Görkem ve Saygıdeğer Kudret Abi, Roma'lı Kaşif'in sözlerini , yazılarını kulak arkası ederek sürekli 4. boyutta bırakıyor, kendi stresinizi bana yıkıyorsunuz. Güvenli vapurmu tercih edersiniz Güvensiz motor'mu? :) Tabiki vapur. Zaten oraya gidince dönüş olayını açıklığa kavuşturacağız. Benim açıklığa kavuşturmaya çalıştığım konu IDO'nun net sitesinden baktığımda hatta şimdi baktığımda Çınarcık'tan 18:30'da Bostancı'ya vapur olduğunu görüyorum. Varış saati 20:05. ha siz dersinizki ben Motora bineceğim. Bizde deriz ki: Tamam. Sinir ve adrenalin yükseltmeye gerek yok. İletişim İletişim İletişim İletişim. Hepinize saygılar.

• Beğen
Tepkiler: sado