16-19 mayis 2014 muĞla - marmarİs - datÇa - bodrum turu

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
16-19 MAYIS 2014 MUĞLA - MARMARİS - DATÇA - BODRUM TURU
https://i.hizliresim.com/vz5nq6.png
Bu sene yapacağım 2. tur olacak kısmet olursa 1 turum Artvin - Sinop 13-15 Mayıs arası turdan döndüğüm gün Muğla iline otobüs ile gideceğim. Otobüs biletlerini 27 mayısta Cihan soyugazi ile almıştık geçen sene de beraber İzmir-İstanbul turu yapmıştık. Bu senede fırsat bulduk 3 günlük bu turu ayarladık 2 kişi turu çadırla tamamlayacağız.
Güzergah üzerinde bulunan arkadaşlarla tanışmak isteriz.

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Yokuşlarda Allah kolaylık versin, yanınıza gereksiz ağırlık almayın, kondisyonunuz iyi olmalı Arvin-sinop yaptıysanız.

• Beğen
Tepkiler: Emrah GÜLEZ

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Turu programlamissiniz ancak esneklik payı varsa Datca'dan Datca Yarımadasi'nin uc kismindaki Knidos'a gitmenizi (35 km gidis + 35 km Donus = 70 km) hatta bir gecede orada kalmanizi tavsiye ederim. Yolu arabalar icin biraz sarsiciydi en son gittigim zamanlar. Gecmiste cok onemli bir antik yerlesimdi ve hala kalintilari ilgi cekici. Tam Akdeniz ve Ege'nin birlesim noktasi olarak kabul edilen hayali sinirdaki tepede bulunan eski tip Deniz Feneri ve manzarasi muhtesemdir. Denizide ayni sekilde. Kucuk bir restoran ve kazi evi vardi hala bozulmadiysa. Genelde Mavi Tur yapan yatlardan baska ugrayan yoktur o tarafa. Sadece tavsiye niteliginde dediklerim.
İlginizi cektiyse Knidos olarak araştırın internetten...
Trafikte herkesin birbirine saygili oldugu yollarda, kazasiz, belasiz, arizasiz, patlaksiz keyifli turlar :)

• Beğen

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Adaşım yokuşlara hazırlıklıyız kondisyonumuz yerinde teşekkürler uyarıların için sağolasın.
Suat bey Knidos' a da gideriz vaktimiz var başka tavsiyeleriniz varsa bekleriz.
Güzergahtaysanız sizinlede tanışmak isteriz tel. numaranızı pm atabilirsiniz.

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
Datça bölgesinde, mesudiye-palamutbükü-kinidos yapabilirsiniz, Datça-marmaris arasında, Aktur ve İnbükünde ve çubucak orman kampında çadır kurabilirsiniz, Datçada ev yemekleri yemek isterseniz zekeriya sofrası... güzergahta su çok sıkıntılı değil ama herzaman bulunmuyor, mataralarınız dolu olsun...

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
rotanın son halini ekledim

https://i.hizliresim.com/JLA35W.jpg
(link)

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
kardeşim bn sinopluyum sinopa yazları gidiyorum eger sinopta olsaydım geliceğin zamanlar sana sinopu gezdrirdim tabi bisikletlerle o muhteşem doğasının heryerini :)

• Beğen

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
çok teşekkür ederim dile getirmen bile yeter arkadaşım Uğur gezdirecek sende yanımızdaymışsın gibi gezeriz. :)

sezer_57

Forum Demirbaşı
Tepki
68
İsim
Sezer Şentürk
Bisiklet
Trek
nedemek ya ama sinopta olmayı isterdim şaunda çünkü sinopa pek bisiklet turu düzenlenmiyor böylelikle biraz olsun Sinopu dolaştırırdım :)

• Beğen

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Bu akşam saat: 20:00 Datça - Muğla turum var geldiğimde resimleri ve videoları paylaşırım :).
Sağlıcakla kalın...