1500 ytlye kadar MTB (gezi ve tur için)

marule

Daimi Üye
Tepki
406
1500 ytlye kadar scott marka bisiklet tavsiye edebilecek var mı? yanlız 1500 ytl son sınır, sakın "1600e çok süper bir bisiklet var" diye tahrik etmeyin:D

yol bisikleti düşünmüyorum. MTB olacak, yarışla falan alakası olmayacak bu bisikletin o yüzden çok kötü kadro ama deore xt componentlere falan gerek yok. Dengeli bir bisiklet olsun yani. Ağırlık da biraz önemli tabi, mümkünse 13-14 kgyi geçmesin. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.

not: illa scott olmak zorunda değil ama scott tercihtir.

Scudo

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
Mert hayırdır, emektarı değiştirmeye karar vermişsin:)

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@globaldriver

yok ya, bir akrabam rica etti de, ben de foruma bir danışayım dedim. garip bi şekilde 3. yılını dolduran xc1000 imden çok memnunum, değiştirmeyi düşünmüyorum :)

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
@marule

Peki, gözüme çarparsa güzel bişeler, sana yazarım buradan;)

calbiyik03

Üye
Tepki
54
slm mert
giant terrago lara baktın mı 600 euro civarında fazla anlamam ama donanımı iyi gibi

marule

Daimi Üye
Tepki
406
@calbiyik03

hasan abi, dediğin gibi donanımı iyi, ama disk fren var üzerinde, başlangıç için biraz sorun olur gibi geliyor bana, o yüzden v frenli düşünüyorum. scott aspect 40 iyi gibi ama sanki bu fiyata daha iyi bir bisiklet alınabilirmiş geliyor:bilmiom:

(link)

calbiyik03

Üye
Tepki
54
GİANT TA DEORE SİSTEM VAR BU AVANTAJ LI OLUR. SCOOD DA MARKA YABANA ATMAMAK GEREKİR bENCE erdoğanlar bisikleti ara vew sor, iki bisikletide satıyor, yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: marule