" 15 Mayıs " Pazar....Büyükada Hayvan Barınağı (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine Keyifli bir İlkbahar Gezisi olmasi dileklerim ile...Bu Organizasyonumuz Dostluk ve arkadasliklarimizi pekistirecegimiz, tabiki Oncelikle Ada daki Köpek Barinagini ziyaret ederek sadik ve sevimli dostlarimiza destek olup, mama yada makarna göturerek onlari sevindireceğimiz bir Gezi olacak.Ayni duyguyu,coskuyu hisseden herkesi beklerizzz.

(link)

Etkinlik Tarihi : 15 Mayıs Pazar

Buluşma Yerleri : Kabatas - Kadıköy

Vapur Saatleri : Kabatas-Kadikoy-B.Ada 08:40-09:15-10:15 / Bostancı iskelesi bisiklet başına ücret alması dolayısı ile kullanılmayacaktır. Arzu edenler tercih edebilirler.

Parkur : Buyukada

Program : Adaya ilk once Bostanci grubumuz ulasacagi icin,Kabatas'dan gelen grup arkadaslarimizi bekleyene kadar pedal basiyoruzzz...Onlarin Adaya ulastigi haberini alinca bulusarak pedala devam ediyoruz...Rotamiz Buyukada Kopek Barinagi,orada getirdigimiz mama,makarna vsss sevimli dostlarimizla paylasip,onlara sevgi gosterip,sevindirdikten sonra... .evet
Uygun saatte yemek ve ihtiyac molasi vererek,arzu edildigi olcude pedal basip donusumuzu gerceklestiriyoruzz:winkenlux

Surus Hizi : Gezimizde paylasimci ve yardimsever sekilde surus yapilarak,Grup Disiplini icinde pedal basilacaktir.

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan.............Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;) .......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Tum Etkinliklerimizde eldiven ONEMLI... KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz(yagmurluk,ic lastik,aydinlatici vss) yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.Ayrica bisiklet kiralama imkanimiz da bulunmaktadir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, Kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini..(Mehmet Akif Ersoy)

Scudo
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar; çiçeği burnunda bir üye olarak katılmayı çok isterim. Herşey tamam ama iç lastik yok zaten değiştirmeyi de bilmem, öğrenene kadar sahil yolunda Caddebostan-Kartal gidip gelmeye devam et derseniz darılmam :)
Bostancı'dan katılmak benim için daha uygun olur.
hepinize selamlar

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Gökhan Zilelioğlu

Selam Grup,

Aramıza hojjjgeldinn Gökhan:) Sana tavsiyem iç lastik ve mama nı al geeel ;)....biz gerisini hallederiz....:in:

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, Kime iyilik yaptıysan ondan koru kendini..(Mehmet Akif Ersoy)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
İçinde HAYVAN VE DOĞA SEVGİSİ taşıyan,DUYARLI ! Tüm arkadaş ve dostlarımı,mama ve gerekli (süt,makarna vss) Destek malzemeleri ile Gezimize beklerim.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) ....sevgilerrr

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Spor ve Pedalsever arkadaşlar,dostlarım..

Hayvan ve Doğa sevgisi ile dolu,DUYARLI Tüm arkadaş ve dostlarıma DESTEKLERİNDEN dolayı teşekkür ediyorum.;) İyi ki VARSINIZ:60:

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Beyler değişiklik isterseniz Avrupa Yakasında Halkalıdan,aLTINŞEHİRİ geçince Kayabaşı köyüne giderken solda bir barınak tabelası gördüm ev hayvanları rehabilitasyon merkezi yazıyordu + kayabaşı mesire yeri ve Şamlar barajı piknik altarnatifi olabilir...yakında daha ayrıntılı bilgileri geçerim isterseniz...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Hasip Çehre

Sağol Aytekin,bunun gibi DESTEK Gezilerim uygun zamanlarda devam edecek;) Başka zaman olabilir haeberleşelim

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM...:)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
ok bende o tarafa gittiğimmde unutmayayımda daha yakından geçerek nedir ne değildir çözmeye çalışayım detayları burada paylaşırım...görüşürüz...

• Beğen
Tepkiler: sports-man