1300 Tl Ye Kadr Hangİ Bİsİkletİ Almaliyim?

Tepki
1
Arkadaşlar merhaba;

Aranıza yenı katıldım.Hangi bisikleti almalıyım araştırması yaparken yazılarınızı okudum.Bana en doğru şekilde sizin yardımcı olacağınızı düşünüyorum.

Ayırdığım bütçe en fazla 1300 tl. hangı bısıkletı almam daha mantıklı olur.konu ile ilgli yardımcı olursanız sevınırım.Önerilerinz benım için önemli

baktıgım bisikletler
-bianchi troy
-bianchi sauk
- sedona 741 d ama bunlara olesıne baktım.detaylarından anlamıyorum.Lutfen yardım edin.

Scudo

umut ercan

Üye
Tepki
21
Whistle - Miwok 1051 D modeline bakmanı öneririm .. 1100tl gibi bir fiyata geliyor ben pesin fiyatına 10 taksitle yeni aldım ..
aradığın özellikler nedir? ben hidrolik fren cok istediğim icin bu modele yöneldim mesela ... ( 1052 d modelinede bakabilirsin ; )

Tepki
1
arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler;

aradığım özellikler tabıkı hafıf olması ,hidrolik fren ve en azından deore vites takımı olsun istedim.YİNE ARAŞTIRMAYA DEVAM EDERKEN CARRARO 475 J RACE İLGİMİ ÇEKTİ
özellikleri

Kadro MTB ALLOY 7005 TRIPLE BUTTED 16"-17"-18"-19"21,5"
Maşa SUNTOUR SF10 RAIDON RLD GİDONDAN KİLİTLİ
Çatal Yatağı FSA NO.11N
Gidon RACER OS CARRARO
Gidon Boğazı RACE AL H/S OS CARRARO
Fren SHIMANO DISK FREN AM5751 BEYAZ
Krank Takımı SHIMANO DEORE KFCM590 44X32X22
Arka Vites SHIMANO XT KRDM772SGS SHADOW
Ön Vites SHIMANO DEORE KFDM591
Vites Kolları SHIMANO SLX SLM660
Arka Dişli SHIMANO KCSHG50 9-VİTES 11-32
Lastik SCHWALBE 26X2.10 54-559 BLACK JACK LITE SKINE PP
Sele Borusu RACER ALLOY CARRARO
Sele SELLE ROYAL SETA
Göbekler SHIMANO M-495 CL.32 DELİK
Jant MAVIC XM 117 32 DELİK
Pedal SHIMANO APDM520RL
FİYATI:745 EURO sizce arkadaşlar alınır mı tavsıye edermısınız.

B

BF Okuru

Misafir
@ARDA SEÇKİN
Donanımı bence çok güzel. Ama buna 1400tl verdikten sonra bianchi alıkut da alınabilir gibi geliyor. Aynakol, jant seti(crossride), fren seti (slx), ön vites, ruble -zincir, sele gibi donanımlarda daha iyi. 300tl ye kesinlikle değer.

THE ROCK

Üye
Tepki
23
Bende katılıyorum yaklaşık 1450 TL verdikten sonra BİANCHİ ALİKUT 'da alabilirsin yaklaşık 300 TL daha vererek .

Tepki
4
bende aynı tutar kadar bakıyorum ama
bisiklet alınca tabii kas ayakkabı filan derken fiyat artıyor......
ama bi bisikleti bende çok ciddi düşünüyorum... arkadaşlar neder onlara kulak vermek lazım

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Arslan
Tepki
27
@ümit yiğit

o kadar para veripte şeklsiz bi bisiklet alınmaz bence...

corratec x vert motıon shımano dısk var. bende onu alamayı dusunuyorum. 1300 tl civarı..

• Beğen
Tepkiler: ümit yiğit
Tepki
15
Alikut bende çok aradım biyerde bulabildim oda boyutları çok küçüktü. bianchi troya yöneldim Motisbisikletten sipariş verdim yaklaşık 2 hafta oldu fiyat performansı doyurucu, Neticede mtb dostum 2000tl vermek pek akıl karı değil diye düşünüyorum max 1000tl ver 100tlde aksesuar eminim memnun kalıcaksın. İlerleyen zamanlardada süspansiyon upgrade yaparak alikutu yakalarsın şahsi fikrim bu yönde umarım gönlünce olur. Yaşadığım tek problem troyun pedalları biraz kalitesiz flaşör kısımları percinlenmiş zamanla boşluk oluştu her pedal basışımda tıkıt tıkır flaşorler oynuyor çok basit bir problem

Emre DeNiZ

Üye
Tepki
6
baktığın modellere bende baktım.epey düşündüm ve sonunda salcano ng030 deore aldım.gayet memnunum.herşeyi ile çok iyi bir bisiklet.fiyatı 1.600 civarlarında.pazarlık ile 1300e geldi sadece bisiklet.yanında diğer aldıklarım ile toplam 1400 oldu.bulman biraz zor ama şayet bulabilirsen mutlaka bakmanı tavsiye ederim.hafif sağlam kaliteli güzel bi bisiklet yani herşeyi ile.