13.Rektörlük Kupası GAZİ MTB Bisiklet Yarışması

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
(link)

Değerli forum dostlarım.Muğla Üniversitesi olarak Rektörlük kupası adı altında çeşitli dallarda karşılaşmalar yapılmaktadır.Bu yıl ilk defa bu karşılaşmalara MTB bisiklet yarışmalarınıda ilave ettik.Bu yıla mahsus yarışmamıza katılımcılar sadece üniversitemiz bünyesinde yapılacak.Önümüzdeki yıl amacımız ülkemizdeki tüm üniversitelerinde katılımıyla amatör bir yarışma yapmaktır.

Amacımız Atamıza saygı, üniversitelerimiz ve yaşadığımız şehirde bisiklet sevgisini aşılamak bilinçli bisiklet kullanımını teşvik etmektir.Bu yıl ilk deneyimimizi yaşıyoruz.Bizleri bu konuda yanlız bırakmayan firmalara ve dostlarıma teşekkürlerimi borç bilirim.

Yarışma duyurusunu buradan görüp müracaat edecek Muğla Üniversitesi öğrenci arkadaşlarım olabilir.Yarışmak istemeyenlerde olabilir lütfen 8-Mayıs-2007 tarihinde bisikletinizi kapıp gelin.Bitiş alanında hep beraber bisiklet kardeşliğini yaşayalım ve yaşatalım.

Saygı ve sevgilerimle...

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@H.Can Demirel

Can'cım çok güzel bir duyuru yapmışsın.

Ama yukardaki alıntıyı okuyunca çöktüm inan. Ne o yani benim gibi dedeler giremeyecekmi yarışlara.:eek:

Beni şimdi yeniden üniversite imtihanlarına sokup, üniversiteye öğrencimi yapacaksın. bu kısmına çok üzüldüm ya.:mad:

Bence kategorilere halktan diyede bir kısım koymakta benim için fayda var.:rolleyes:

Bana müsade Muğla üniversitesi imtihanlarına hazırlanmaya gidiyorum:)

Sevgi ve selamlarımla.

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
Tebrik Ederim ,

Saygılarımla

Tolga Gürgün

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@fort

sürprizzz ödüller...evet gerçekten güzel ödüller var...şimdi buradan açıklamayalım, yarış tertip heyeti olarak yarış bittiğinde açıklamayı uygun gördük.
ancak sanırım bir konu atlanmış, maalesef sadece muğla üniversitesi öğrenci
leri ve personeli için izin alabildik (mediko-sağlık-hizmetleri yüzünden)

Ama camiadaki bütün dostlarımızı yarışımıza bekliyoruz,misafirimiz olarak bizleri mutlu ederler.

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
sevgili can ağabey, bu işi başarabilirsek senin katkıların sayesinde başaracağız. Farkettiysen bazı "önemli şahsiyetler" bilardo topu gibi sağa sola dağıldılar.Hiç problem değil, biz yolumuza devam edeceğiz.Beni bu yolda yanlız bırakmadığın için teşekkürlerimi borç bilirim.

Büyükadadan dönene kadar şimdilik hoşçakal...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@mystery of altar

Arkadaşlar merhaba,bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim.Bu yıl yarışmaya sadece Muğla üniversitesinde öğrenim gören öğrenci arkadaşlarımız ile personelimiz katılacaklar.Bu ilk senemiz olduğu için ilk önce kendi bünyemizde yapalım eksik yönlerimizi görelim istedik.Forumda sizlerle bu etkinliği paylaşarak heyacanımıza siz değerli dostlarımıda ortak etmek istedim.Bir diğer konuda Muğla Üniversitesinde öğrenim gören ve bisiklet sevgisi olan değerli arkadaşlarımıza forum sayesinde ulaşabilmek içindi.

Rica ederim Altan ne demek elimden gelen neyse onları yapıyorum.Bu konuda hep yanındayım.Sağ salim git gel oturur konuşuruz bunları.Yarışmada başarılar dilerim.Önemli olan kaçıncı olduğun değil,orada olmandır...

Saygı ve sevgilerimle...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Eğer bir sonraki yarışın tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olacağının sözünü şimdiden verirseniz, bu yıl okulumu uzatırım :D.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@HaliliOzturk

Halil ilgin için teşekkür ederim.Ancak sana kesin söz veremem:) Malum üniversite yönetimi.Bizler projeyi hazırlayıp sunarız son karar büyüklerimize aittir...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@H.Can DEMİREL

Neyse madem öyle, ben yüksek lisans yapayım, yapamazsam da öğrenci kimliğimi atmayayım :D.
Ben organizasyonun kusursuz olacağına eminim. Neden derseniz, bu sitedeki hangi üye olursa olsun, bisiklet adına bu kadar büyük bir adımı gerçekleştirmek için kolları sıvamışsa bu demektir ki o kişi bu işe gönlünü koymuş. Bu da zaten başarılı olmanın temel ve yeter şartı bana göre ;).

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can abi merhabalar çok güzel bir organizasyon yapmaya hayırlanıyorsunuz tebrik ederim keşke tüm üniversitelerde olsa bende seneye katılmak isterdim ama okul bitiyor bu sene gelsek olmaz mı :)

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@ismailağıllı

İsmail merhaba,

İyi dileklerin için teşekkür ederim:) Büyük bir aksilik çıkmazsa önümüzdeki yıl yarışmamıza tüm üniversitelerimizi davet edeceğiz.Senide mutlaka beklerim...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@HaliliOzturk

Halil,teşekkür ederim.Sana katılıyorum umarım bu yıl başarılı bir şekilde yarışmamızı yapar önümüzdeki yıl için hazırlıklara başlarız...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Can, madem yarışa katılamayacağım, bari bir faydam dokunsun. Herhangi bir konuda alabileceğim bir görev var mı? Eğer bana göre bir iş bulursan seve seve gönüllü çalışırım.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@tırt kaptan

Fırat sevgili dostum merhaba.

Salı günü bisikletinle gel yeter.Bizde bisikletlerimizle grubu takip ederek yarışın sorunsuz ve sağlıklı bitmesi için çalışacağız:) Teknik ve mekanik anlamda sorun yaşayan arkadaşlara yardımcı olacağız.Seninde destek vermen ve bu anlamda yanımızda olman bisiklet sporu adına çok daha anlamlı olur.Birlikte finiş noktasına geliriz.Sponsor firmalarımız Redbull müzik ve eğlence düzenleyecek.Seda bisiklet ve Delta bisiklet stantlarını gezip şenliğe katılacağız.Finiş sonrası güzel ve eğlenceli olacak...
Mutlaka bekliyorum,hatta Bilal ve Tony'de getir çok güzel olur...

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@tırt kaptan

Fıratcığım, şimdi orada sen-ben-bizimoğlan kalırsak moral-motivasyon desteğe ihtiyacımız olabilir.Eğer katılım iyi olursa sevincimizi de paylaşacak birileri gerekiyor, o bakımdan mutlaka aramızda olmalısın..kasklı ve bisikletli olarak..:)

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Altan, çok büyük bir ihtimalle salı günü orada olacağım. Yalnız merak ettiğim bir şey var. Bu yarış öğrenciler arasında olacak değil mi? üniversitede bu yarışa katılacak kadar çok bisikletçi var mı?

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
@tırt kaptan

Fırat, zaten burda amaç zaten sporun dışındaki arkadaşları bir şekilde sporla tanıştırmak, insanlarda bisiklet bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak.Yarışmaya zaten bisiketi olan herhangi bir öğrenci katıabilecek, bisikletçi olmasına gerek yok.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Değerli dostlar 13.Rektörlük kupası 1.GAZİ MTB BİSİKLET yarışmasını başarılı bir organisazyonla gerçekleştirdik Yarışmamıza 26 Erkek 5 Bayan sporcu kardeşimiz katıldı.Bizleri destekleyen dostlarımıza ve sponsorlarımıza teşekkür eder saygılarımı sunarım:)

Yarışmamıza yerel ve bölge basını yoğun ilgi gösterdi.9 Mayıs 2007 tarihli Yeni Asır gazetesi yarışmamız ile ilgili haber yaptı.Umarım bu ilgi önümüzdeki yıllarda artarak devam eder.

Yarışma ile ilgili fotoğraflar bana veya arkadaşlarıma ulaşır ulaşmaz siz değerli forum dostlarımızla paylaşacağız...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Öyle, büyük bir organizasyon olmasada, ilk defa düzenlenmiş olması göz önüne alınınca bence süperdi :cheer: . Çok keyifli zaman geçirdim:smily143: , hatta yağan yağmur bile ayrı bir renk kattı. Bence organizasyonun tek kötü yanı, Seda Bisikletin ve Delta Bisikletin getirdikleri o nefis bisikletlere kebapçı kedisi gibi ağzımın suları akarak, bakmak zorunda kalmamdı :freak_ani . Neydi onlar öyle yaaa, insan binmeye kıyamaz valla...
Buradan Can'a ve Altan'a ve adını sayamadığım diğer emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum, ayrıca benden duymuş gibi olmayın ama Can arkadaşımız personel sınıfında 2. oldu. :60: