1211 Tl Cannondale F7 Dİsk Fren 2010

Tepki
27
http://www.greatlakescycling.com/wp-content/uploads/wpsc/product_images/10fs7_blu.jpg
BU FİYATA BU BİSİKLETİ ÖNERİR MİSİNİZ...

Özellikleri

KULLANICI TIPI : MTB

KADRO : CO2, butted, 6061 alloy

ÖN AMORTİSÖR : RST Gila Pro with rebound adjust and lock-out, 100mm

ARKA AKTARICI : SRAM X-4

ÖN AKTARICI : Shimano M311

VİTES KOLLARI : SRAM X-4, trigger

RUBLE : Sunrace M66, 12-32

ZİNCİR : KMC, 8-speed

AYNAKOL : Shimano M311, 42/32/22

ORTA GÖBEK : Tange Cartridge type

FREN ÖN / ARKA : SRAM BB5 Mechanical, 160/160mm

FREN KOLLARI : Cannondale C4

ARKA GÖBEK : Formula DC20, 28 hole, 6 bolt front,

ÖN GÖBEK : Formula DC20, 28 hole, 6 bolt front,

GİDON : Cannondale C4

BOYUN : Cannondale C4

FURÇ TAKIMI : Tange ER2 Slim Stack

SELE : Cannondale C3, ergonomic design

SELE BORUSU : Cannondale C4, 31.6mm

JANT : Alex DC4.5, double wall with eyelet, disc specific

JANT TELLERİ : Stainless steel, 15g

LASTİK : Kenda Small Block 8, 26 x 2.1"

RENK : MAVİ, BEYAZ, GÜMÜŞ

JANT EBATI : 26"

VİTES SAYISI : 24

MATERYAL : Alu

AĞIRLIK : 12,8 KG

SIZE : S, M, L

Scudo

furious

Üye
Tepki
17
Donanımına göre fiyatı yüksek. Ama sonuçta cannondale marka bir kadro, fiyatın yüksekliği bundan kaynaklanıyor. Sonradan sıfır parçalarla donanımı yükseltmek genellikle daha fazla masrafa yol açıyor. Bu fiyata çok rahatlıkla en azından deore donanımlı bir bisiklet alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Arslan

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bence de bu fiyata hidrolik frenli deore setli sedona- carraro-whistle gibi bisikletler alınabilir. Bir kadro için o kadar paraya değmez.

• Beğen
Tepki
27
Yorumlariniz İÇİn TeŞekkÜrler ArkadaŞlar.. Benİ GerÇekten Aydinlattiniz.. Kadro Donanim Ve Fİyatlardan Pek Anlamiyorum... Bana Cannondale Çok ÖvÜldÜ O YÜzden SeÇİmİm Bu YÖndeydİ. Fakat Şuan En İyİ Kadro DeĞİl De İyİ Donanim İyİ Kadro YÖnÜnde Karar VereceĞİm.. Sİzİn Model Önerİlerİnİz Varsa İncelerİm..

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Unuttuğunuz bir şey var;yarışmak için düşünmüyorsanız eğer size deore veya yukarısının hiçbir getirisi olmayacaktır,maddi kaynağınızı tüketmekten başka. . .Fakat iyi bir kadro yarışmasanız dahi lazım olan bir şeydir daha doğrusu bisikletin temel parçasıdır.Yok ben yarışacağım bu donanım bana yetmez diyorsanız o ayrı konu ona sözüm yok.Kolay gelsin.

Tepki
27
ben yarışmayacağım belki de iki üç yıl sonra yapacağım birşey fakat şuan düşünmüyorum.. ama arkadaşların tavsiyesiyle Carraro 473 H Race i inceledim fiyatı da güzel göründü... kadrosu teknik servisi nasıldır bilmiyorum tabi...,???bisiklet almak çok zor birşeymiş bunu çok iyi anladım..:(

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Aslında çok kolay. . . Siz ne istediğini tam olarak belirleyin önce.Donanım ? Kadro ? İyice düşünün önce bu ikisini çünkü hem çok iyi bir donanımlı çok iyi bir kadro almak bütçesini aşıyor insanların genel olarak çünkü çok pahalı olyur böyle bisikletler . . .O yüzden genel olarak kullanıcılar ya donanımdan kısıp sağlam, ileride belki donanımını değiştiririm dediği iyi bir kadrolu bisiklet tercih ediyor ya da kadrosundan fedakarlık yapıp hidrolik disk frenli,9lu sistemli bisikletleri tercih ediyorlar bu tamamen size kalmış bir şey. . .İhtiyacı belirlemek satın almanın yarısıdır :D tekrar kolay gelsin.

• Beğen
Tepki
27
@ozan erdem

benim istediğim şu aslında... ben birdaha 1000-1500 gibi rakamları bisiklete ayıramam..o yüzden kalıcı , donanımını yükseltebileceğim uzun ömürlü bir bisiklet istiyorum ilk tercihim bu.. corrateclerin dve cannondale lerin ömür boyu garantisi olduğunu duydum fakat iyi bir donanım da gerçekten bütçemi zorluyor.. işte bu konuda karasızım. donanımı şimdilik bir kenara bırakıp iyi bir kadroyla mı işe başlamalıyımm ?!??

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
1000-1500 gibi rakamlara çok iyi bisikletler alınabilir mesela :

@ozan erdem

aslında giant xtc 3 tam size göre hem donanım hem kadro

(link)

• Beğen