12 Mayıs 2007 Cumartesi Sabahı...

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Hava yine çok güzel.Saatlerimiz 07:35'i gösteriyor.Bostancı sahil yürüyüş yolu başındaki cafede toplanmaya başlıyoruz.
Mehmet ağabeyimiz...
(link)

Alfabetik sıraya göre Mutlu ve Tuğrul...Mutlu erken davranıp turunu tamamlamış,bizi yolcu edip ayrılıyor...
(link)

Yine alfabetik sıraya göre Enis ve Hüseyin(ben)...
(link)

Hasan ağabeyimiz..
(link)

Veee Fatih kardeşimiz...
(link)

:D KaynarcA ISARITAH...:D
(link)

Enis'in,lastiği patlamadan önce çekilmiş son pozu...:eek:
(link)

Dönüşe geçtiğimiz sırada Enis'in lastiği patlıyor.Sorun değil hemen hallediyoruz.Lastikler tamir edilir,yenisi ile değiştirilebilir.Ama asıl halletmemiz gereken içtikleri meşrubat vs.şişelerini,çöplerini arabalarının camından rastgele dışarı fırlatıp kıran ve bu şehirde yaşamayı haketmeyen "kalıntıları"temizlemek.Bu konuda hepimizin çok duyarlı ve kararlı davranmamız gerekiyor,bir o kadar da dikkatli...
(link)

Bisikletlerimiz...
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bensiz hali,çok yanlız...:(
(link)

Çok güzel bir gündü,katılan herkese çok teşekkürler.Yaşasın bisiklet...

Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba

Çok güzel bir havada güzel bir gezi yapmışsınız.

Yol boyu şişelerini atanlara, bu ülkede hiç bir ceza verilmiyor. Geçenlerde, adamın biri, içinde birasıyla birlikte mersedes marka arabasından, şişesini üstümüze attı. Adama demediğimiz laf kalmadı, sesi bile çıkmadı, ama elden gelen birşey yok. herkesi sopaylada dövemeyiz ki.
Bu tip kişiler için caydırıcı cezalar olması lazım. aslında var, arabasından dışarıya çöp vsire atanlara kanunda ceza var ama uygulandığını hiç görmedim.

Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

T

Tuğrul

Misafir
Hüseyin ellerine vede makinana sağlık.Resimler ancak bu kadar kaliteli çekilebilirdi.

Çok teşekkürler.

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok keyifli olmuştur eminim ki. Ben de bugün Fatih'den Bahçelievler'e mesaiye bisikletle gittim. Güvenliğe, arada bir otunu, suyunu tazeleyin dedim, uzun yoldan geldi yazıktır diye güldürdüm sabah sabah milleti. ! saat sonrada 6 gibi bakırköy yapıp, Yenikapı ve Fatih turu yapacağım.

Bu hafta baya bir bisikletle dolaşan olur gibi. Hava müsait. Pazar günü de Caddebostan yaparım inşallah.
İyi günler millet.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
arka fondaki mavi su harika duruyo.atlayıp yüzmek lazımmış:D :D .teşekkürler paylaşım için...

backbone

Üye
Tepki
21
fotogroflar gerçekten güzel Eskişehirde tam potansiyel yakalayamadık ama çabalarımız sürüyor en kısa zamanda güzel fotolarla dönecegim

enistamer

Aktif Üye
Tepki
15
Selam,
Güzel bir gezi oldu, Resimler de çok güzel çıkmış ellerine sağlık Hüseyin agbi...
Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Suda

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Söylemeye hacet yok aslında, yine süper bir gezi oldu. Ne kadar şanslıyız ki İstanbul'un en güzel sahil şeritlerinden birinde yaşıyoruz ve sabahleyin bahar ve yaz günlerinde burada hava çok farklı oluyor. Zannedersem deniz ve tabiat ana bizlere sabahleyin özel bir parfüm hazırlayıp zevkimize sunuyor. Bu parfüm öyle bir parfüm ki bizlere yaşama zevki ve hevesi veriyor. Derin derin soluduğunuzda sizi alıp götürüyor. Hele bir de bisikletle iseniz bu zevk ikiye katlanıyor. :p

Mutlu'ya şaştım doğrusu.:eek: Sabah ezanını müteakip soluğu bisikletinde alıyor olmalı.:D

Sevgiler

MFG(+)

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
hüseyin abi saygılar çok güzel bir gezi olmuş paylaşım için teşekkürler...sevgiyle kalın

janus_sea

Daimi Üye
Tepki
107
jnm abilerim ne güzel bir sabah turudur bu böyle:)bende pazar günü o güzel sahil şeridini pedalladfım ama yalnız:(gerçi akşam üzeri bide dayanamayıp çağrı ile pedalladık..çarşamba inş.görüşmek üzere sevgiyle kalın
saygı ve sevgileimle

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Benim neden haberim yok! bende C.tesi sabah ve akşam üzeri sahildeydim ama..

Neyse... :)

Güzel olmuştur.. ayağınıza sağlık ;)