11 Şubat İstanbul - Armutlu

kurum

Üye
Tepki
34
Merhaba,
Pazar günü yaptığım armutlu turunu paylaşmak istedim. Bu vesile ile herkese selamlar, saygılar.

Armutlu-İstanbul deniz otobüsü biletini önceden almakta fayda var. Herzaman dolu oluyor mu bilmiyorum ama birazda yarıyıl tatilinin sona ermesinin etkisi ile olucak üç deniz otobüsü de doluydu. Esenköy' e dönüp Turyap'ın teknesi ile dönmecektim ki, biri gelip deniz otobüsü biletini iade etti. Şans işte.

(link)

(link)

Çınarcık'da in cin top oynar vaziyette.
(link)

Çınarcık - Esenköy arası pedallaması zevkli bir yol.
(link)

(link)
Esenköy' de Çınarcık gibi sessiz. Kimsecikler yok.
(link)

(link)

(link)
Esenköy - Armutlu arası yaklaşık 9km'lik bir yokuş var.
(link)

(link)

Zevkli bir tur. Tavsiye edilir.

Scudo

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
selam Burç, öncelikle forumumuza hoşgeldin. bize yakın yerlerde pedallamışsın, gezin çok güzel olmuşa benziyor. bir de deniz otobüsü bileti bulman gerçekten şans olmuş.
paylaşımın için teşekkürler...

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Ayaklarına sağlık,İstanbul'a çok yakın ve çok güzel bir parkur seçmişsin.Hava da tur için uygun görünüyor.Google Earth krokisi de çok faydalı olmuş.Teşekkürler...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Çok beğendim gezinizi. O ıssız, sessiz yollardan gitmek insanı inanılmaz derecede deşarj ediyor. Paylaşım için teşekkürler...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Burç aramıza hoşgeldin.gerçekten güzel bir seyir yaşamıssın.Bizleri de bu geziye davet ettiğin için teşekkür ederim.

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çecireceği gün de gelecek.'''

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
bizimkiler hep merak ederlerdı kısın esenkoy nasıldır dıye sayende gormus oldum.esenkoyun sahılınden cesmenın oraya kadar ve daha ılerısıne dogru yurumustuk.armutlu yolu gercekten guzel bol yokuslu ve tam doga cennetı elıne saglık

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
güzel bir gezi olmuş tebrikler ama keşke yol arkadaşlarınızda olsaydı o zaman çok daha fazla zevk alabilirdiniz ama olsun arada yalnızlıkta iyidir kafayı dinlemek için:)

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
(link)

Yalnız başına rüzgarın, denizin ve kuşların şarkılarına eşlik eden bisikletlinin nefesi; yankılanır tepelere doğru,aşar gider sonsuzlukta bir iz olmaya. İnsan hayatı böyle yaşamalı. Kendisi ve doğasıyla dost ve bütün olarak. Bana bu duyguları yaşattığın,gezine ortak ettiğin için teşekkürler.

kurum

Üye
Tepki
34
Herkese göstermiş olduğu ilgi, alakadan dolayı teşekkürler. Umarım bir gün beraber turlama fırsatı buluruz.