11 mart beşiktaş-rumeli kavağı- beşiktaş geizisinin Cobike yorumları

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
merhaba forumcular,

bu gün inanılmaz bir azimle bir gezi gerçekleştirdik.bilmiyorum böyle ölesi bir duruma gelmemiz spor mu zevk mi ama ben diğer önemli zevklerimden birini paylaşarak gezimizi fotolu anlatmak istiyorum.

mert beyin ekibi toplaması ile planlanan herşey gerçek oldu. beşiktaşda buluştuk:)

(link)
oturup milleti beklemeye başlıyorum:) eşim de gitmiş bankaya. meğer yanlış yermiş:):):)
(link)
birkaç güzel sosisli eşliğinde guubu buluyoruz. tanrım o ne kalabalık. ben ummamıştım. sanıyorumdum ki 5-6 kişi oluruz.
(link)
ve vapura biniyoruz. bakarmısınız bisiklet çöplüğü olsa böyle olurmuş:9 bu daha bizim bisikletlerin yok hali:)
(link)
(link)
(link)

Scudo

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
oldukça güzel bir gezi olmuş umarım devam eder böyle güzel gezileriniz:)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Gerçekten çok güzel bir gezi olmuş,şunuda belirtmek isterim keşke gezinizi (link) gezisi ile birleştirme yapsaydınız sanırım inanılmaz bir kalabalıkla karşılaşmanız kaçınılmazdı..;) Ama böylede güzel olmuş paylaşımlarınız için yürekten kutlarım..

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
(link)
şimdi sizile birkaç pozu da paylaşmak zorundayım:)
1. şu yukarıdaki, bisikletçilerin acayip performansllı olduğunu gösteren, üşüyen bisikletçi fotolarııı:):):) rüzgardan kaçıp içeriye saklanmışlar sanki:):)
(link)
bisiklet sporunun göbek erittiğini kim söylemiş allaaasen :):):)

(link)
(link)

böylesine keyifli bir vapur sohbeti ile sarıyere nihayet geldik:) herkesin karını neden ise, full geyik performansından sanırım deli gibi açıkmıştı... çok uzak olmayan rumeli kavağı turumuz başladı ve ardından kendimizi hacı balıkçı restaurantına attık....

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
daha devam ediyorum, nedense site gönder demeden bu parçalı konu anlatımını mecbur kıldı. özür dilerim bölüm bölüm oldu. :(
aslında iyi oldu. son bölümlede foto bile çekemedim çünkü km arttıkça fotoğraf makinesinin kullanıcısı isyan ediyordu çünkü

balıkçıda kaldık:)::)
biz balıkçıya girdik ama 2 kişi dışarıda. onları epey merak etmedik ama sonrasında birden onlara dönünce gördük ki ilk lastik problemi gündemde. lastik problemi ile sarıyere giden bir motorla çözüm bulunacak diye rahat ettik.
bu arada biz muhabbetteyiz...

(link)
(link)

(link)
doymayan dostlarımız vardı:):):) neredeyse o balıkçıda uyuyup kalacaktık:):):)
işin şakası niko bizi baya güldürdü:):):

derken kötü haber geldi. bisikletçiye giden arkadaşlar kötü haber ile geldi. lastik problemi ne yazık ki halledilemedi ve müco (ismini sahiden öğrenemedim kusura bakma) ve burcu bize veda etmek zorunda kaldılar. bize de bu vedayı fotoğraflamak :(:(:(
(link)

(link)
üzüntü ile birlikte biz de buradan yavaş yavaş harekete başladık.
(link)
rumeli kavağında bu muhteşem poz ve ayrılan arkadaşlarımıza vedadan sonra zoru etap başladı.

bundan sonraki fotoları diğer dostlarım ya da ben yine süreç içinde paylaşabileceğim:(

ama olay şu idi.

belgrad tırmanışı.
1 lastik daha patlaması
tırmanışa devam
belgradda bir tur daha
ardında bayanların çaymolası , erkeklerin akrobasi yapışı:)
ardından zorlu maslak yoluna çıkış. kilyos yolu üzerinden
ardından maslak yolu üzerinde evlere dönüş... macerayı siz düşünün :)

ben ise kişisel olarak 0 km yapan biri olmak ile 50 KM yapmak arasındaki farkı gördüm:) trafik korkumun aza inmemesi mümkün olmayan yollardan giderek bunu aşmak zorunda kaldım:) yoksa şu an bu fotoları sizle nasıl paylaşırdım:)

hepiniz sevgi ile kalın... umarım keyifle takip edeceğiniz bir gezi olmuştur:):)

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Paylaşımınız ve güzel resimleriniz için teşekkür ederim.Geziye katılan tüm arkadaşlarımızın pedallarına sağlık...

• Beğen
Tepkiler: Banu B.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@Önder

teşekkürler...
onların etabı ile sanırım bizimki farklıydı.. en azından biz sarıyere vapur ile giitik.eğer oraya da pedallasak şu an başkalarını bilmem ama benimle mesajlaşamıyor olabilirdiniz:):):)
bir dahakine senkronize bir gezi olursa güzel olur elbette:) ne kadar çok bisikletçi, o kadar çok eğlence :)

redeagle34

Üye
Tepki
15
mrb banu,evet dediiğin gibi müthiş bir gezimiz oldu,gerçektende gurup taki bayan arkadaşlarımızın performansı müthiş ti.ama üzüldüğüm bir konu makjının hiç hasar görmemesi:):) tabıkı bu da şaka içinin güzelliği dışına vurmuş sa makyajın ne önemi var.gerçekten de üzüldüğümüz nokta lastik sorunu nedenıyle gezimizi yarıda bırakmak zorunda kalan arkadaşlarımızın aramızdan ayrılımalarıydı,bişi daha,vapurda içeri girişimizin sebebi üşümek değil di banucum arkadaşlar da diiicek ne biçim sporcu,içerde bır kaç hatun bizlerle tanışmak istemişti:):):) bizde size ayıp olmasın diyee heee,peki sen şu balıkçıda,sobanın başın da üşümek ten dolayı sobayla bağdaş olduğun an kı foto yu da burada yayınlarsan camia soba görsüüüünnnnnn:):):)neyse evet arkadaşlar tek kelımeyle olağanüstü bir dostluk,gurup içerisinde kaynaşma,beraberlık oldu.organize için de bay mert e sonsuz saygılar ve tüm arkadaşlara.hoşçakalın...GRİKARTAL

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@redeagle34

bunca kas ağrıma, bunca çıkmış makyajıma rağmen güldürdün beni:):):)

sizin için makyajımı hiç ihmal etmeyeceğim:) zaten o kaskla o denli çirkin olabileceğimi bilmezdim:):):)

çok eğlendik sahiden. iyi kötü birçok anımız oldu. ama gün bitti hatıralarımız kaldı...

hepinize sevgiler, dikkatli pedallayın...

klavyem3

Aktif Üye
Tepki
16
süper bi gezi oldu arkadaşlar .herşey harikaydı bi daha ki gezimizde tam kadro geleceğim.iç lastik alyan vs.ayrıca lastiğini paylaşan ağbiye huzurunuzda bi kez daha teşekkür ediyorum.
böyle bir geziye ilk kez katıldığım için kendimi sudan çıkmış balık gibi hissettim.
hayat buymuş meğer.
yeni başlayan biri olarak bugünkü performansım için kendimi kutluyorum:)
yukarı

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
güsel bir gezi yapmışınız fotolar için sağolun ;)

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Resimler için teşekkürler. Yorucu bir gezi oldu :) Ama güzeldi :)

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok güzel gezi olmuş paylaşım için teşekkürler.

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
@nuriaktürk

yorulduk bugün ama gerçekten keyifli bir gezi oldu... yağmur, çamur, dere tep edemedik ... pedalladık .. bu arada bol bolda yedik tabi ...

inşallah bir gün güzel atlar diyarındada beraber pedallayacağız... ben daha önce bölgede 2 sezon çalıştım.. gözümde tütüyor.. kapadokya gezimiz de gündemde .. havalar biraz düzelse , ankara yataklı expresi ile ankara, oradan otobüs ile göreme yapmayı planlıyoruz...

göreme ( maççan), çavuşin, ortahisar, devrent, ürgüp , avanos, sinasos , ve uçhisarda da pedallamak dileğiyle...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
valla bu kalabalık gezide bol bol malzeme vardır diye düşünüyom devamını beklicem tabii.insan imreniyo.yalnız takılan biri olarak.:( neyse sizle gezmiş gibi oldum.:D hepinize teşekkürler sevgiler...

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar. gezimiz oldukca hostu. gunun bombasi pedallamaya baslamadan yenen yemekti:D yani katilmayan arkadaslar anlayacaginiz uzere hic yorulmadan oturduk lokantaya yahuu:) sonra dolu mideyle pedallamaya basla:p
gunun bir diger bombasi akbilin gecersiz oldugu ve ucreti de 5 kaat(ytl) olan bogaz hatti idi. o kadar pahali olacagini bikac kisi haric kimse tahmin etmedi. gezi hatti olunca boyle oluyomuus:) en iyisii sahilden pedallamak yaa. hem bisiklet saglikli vapur da neymis caniiiim:p:D

ve bugunun sanssizlari mujdat ile burcu. onlar mujdatin bisikletine ic lastik bulamamamizdan oturu donmek zorunda kaldilar. yeni aldiklari bisikletlerini adamakilli test edemeden gunu noktaladilar.

onun disinda da kucuk patlaklar, arizalar fln yasadik ama genel anlamda keyifli, muhabbetli bir geziydii. eski ark.lari gordugume ve yeni ark.larla tanistigima sevindim. nice gezilere diyorum. sevgiyle...

not: eve donuste km. sayacima baktim, 54 km. yapmisim.

• Beğen

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
dostlar güzel bir havada mutlu saglıklı ınsanlar toplulugu olarak harika doldurmussunuz bugunku heybenızı ve bizlerle paylastıgınız ıcın tesekkurler,bu geziyi tertipleyen katılan ve fotograflayıp bızlere ulastıran herkese tesekkurler.
en kısa zamanda bırlıkte pedallamak umıdıyle

• Beğen

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
cumartesi eve geç geldiğimden pazar sabahı uyanamadım.. güzel gezi olmuş, imrendim..

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
paylaşımınız için teşekkürler. bisikletin indsanlar üzerindeki dostluğu yaratıcı etkisine güzel örneklerle dolu bir gezi olmuş. tebrikler

• Beğen

oguz657

Üye
Tepki
4
valla süper olmus benim gitmeme iizin verilmedi hala cok kızgınım........ Gelmeyi cok istiyordum......

• Beğen