100 ytl civarından bisiklet almayı düşünüyorum.

tyr

Üye
Tepki
0
100 ytl ye beni evden okula götürecek, çok tepe yokuş çıkmayacagım bisikletle 20 dakika sürecek yola gidecegim ucuz bir bisiklet almam lazım. 100 ytl nin üstüne çıkamam. Bisiklet 1 sene gotursun gene yeterli, çok bir beklentim yok. Şekil olarak biraz düzgün olursa iyi olur elbette, üniversitede alay konusu olmayayım. :D

Scudo

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
dostum bence 2. el bisiklet almalısın
yada heryerde görmüyorum ama ucuz çin malı satan bazı bisikletçiler var öyle bisikletçiler bulabilirsen işini görebilecek bisiklet bulabilirsin
ama bence 2. el bisiklet al derim o paraya
iyi forumlar
bol pedallı günler
LorD Of DrinkS...

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
2. elde de ole markalı yada bıanchi bile zor bulursun(yeni modellerini)
ama seni tatmiin etmez 100 ytl lik nası olursa olsun alay konusu olacagı kesindir mrk etme:( :(

gunay.

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Carraro
İkinci el bisikletçilerden düzgün görünen bir model bak bence.

nazo

Aktif Üye
Tepki
16
100 ytl lik bisiklet niye alay konusu olsun anlamış değilim...Alay konusu olmamak için markalı 1 bisiklet mi almak gerekiyo ilginç...Bisiklet bisiklettir kardeşim.İzmirde oturuyosan eğer profilinde öyle yazıyo bulma imkanın çok 1 kaç bisikletçiyi gez bütçene göre 2.el temiz güzel 1 bisiklet bulabilirsin.mesela arkadaşımızın önerdiği bisikletler.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bisikletçileri araştırırsan kesin bulursun. Ben bu yazın başında bir bisikletçide full alivio lu, alu kadro 2. el bir bisikletin 140 a satıldığını gördüm. 100 ytl yede buna yakın bişiler bulunabilir.

sefai

Üye
Tepki
0
dostum bende öyle bi tane bisiklet var 100 ytlye vereyim istersen. üzerinde shimano sis kullanılmış hiç bir sorunu yok kimse de gülmez gayet normal bi bisiklet astor marka 7 yaşında koyabilirsem bi ara fotoğrafını eklerim.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Arkadaşlar, yeni bir üyemiz geliyor forumumuza danışıyor, lütfen soruya odaklanarak cevaplayınız.
100 ytl'ye ikinci el bisiklet de mümkün, bunun için forumumuzun 2.el dağ bisikleti bölümünü inceleyiniz.
Sıfır da mümkün, bunun için ise Çankaya'daki eski bitpazarındaki bisiklet dükkanlarında sıfır/2.el bisikletler satılıyor.Fiyatları 40-50ytl den başlıyor.

Anahtar kelime ise hafiflik.
Bulabildiğiniz sadece ön amortisörü olan en hafif bisikleti alabilirsiniz.
Aldıktan sonra lütfen forumumuzun bisikletlerimizin galerisi bölümünde fotoğraflarla izlenimlerinizi paylaşınız.

sefai

Üye
Tepki
0
işin içine hafiflik girerse fiyat katlanır elbette. 100 ytl ye de hafif bisiklet bulmak zor olsa gerek.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Hafiflikten kastım tabiki 11-12kg luk bir bisiklet değil.
Eğer çift değil sadece ön amortisörlü alınırsa bisikletine göre 3-5kg arası hafiflik görülebilir.
Kadro olarak hi-ten çelik değil de aluminyum bulunabilirse, 1-3kg arası fark görülebilir.
Eğer bulunacak bisiklet 50-60ytl olursa, kalan farkla da telli ve ağır lastikleri değiştirilip biri kevlar veya her ikisi de yine telli ama dişsiz tip lastik takılabilir.

Hafiflik her zaman tonla para demek değildir, böyle ipuçlarıyla yeni alacağınız veya mevcut bisikletinizin ağırlığını çok kolay düşürebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Vince Carter