10. Edirne Cumhuriyet Kupası bisiklet yol yarışı (ücretsiz)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çağatay bey size başarılar dilerim,
Bence hata yapıldı isim okuyorsunuz sonra ertesi gün diskalifiye oluyor burda hata var kusura bakmayın
Sizlen anlaşmam zor size başarılar dilerim

@a.valverde

Açıkça çağatay bey ile anlaşma zor ikinci bir konu açacak idim boşuna enerji sarfetmek olur benim nezdimde konu kapanmıştır

Scudo

Wasabie

Daimi Üye
Tepki
1.235
İsim
ALİ ALPER
Bisiklet
Diğer
@Kudret Kurtcebe çağatay abi kadar pırlanta bir insan yoktur. 7 'den 77 ye herkesle iyi anlaşır. Burda bir sorun varsa sendedir ki forumda da seni eleştiren herkes ile zitlasiyorsun . Yarıştan sonra bisikleti kaldırıp rüzgara küfür ettiğin gibi herkes ile didisiyorsun

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Wasabie

Gayet doğal bir hareket mücadele etmişim ali bunu elestirme olayın bence yanlış bu forumda seni banlamadim çünki seni severim,ama şunu bilmeni isterim ben doğruları yazarım üslubum serttir beni sevmeyen aynen banlar ,organizasyon hataları can alıcı kulağımla duydum bahattin sürek dendi adam iyiki gelmedi ertesi gün diskalifiye oldugunu görecek idi,
Koordinasyon bozuklukları geçen senede oldu,ister cipli yapın ya da yapmayın konu benim için kapandi

@Wasabie

Ali bu forumda didişmedigim adamlarda var

Bu attığım mesajı bazı arkadaşlar goremedi bunun nedeni bu forumda laf ebesi yapanlar fazla ,eskiden böyle değildi,burada bisiklet sporuna gönül vermiş insan sayısı ne yazıkki azdır anadolu yakada azda olsa sağlam adamlar mevcut bunlar benim için yeterli ayrıca çok sevdiğim serkan mistinoglu saygı duyduğum gökan toros var ve hamlet var bunlar bana yeterli berk 'ide çok severim soneride

M. Burak

Aktif Üye
Tepki
148
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel bir yarış oldu. Düzenleyenlerin emek verenlerin eline emeğine yüreğine sağlık.
Bu konuda yarış ile ilgili konuların paylaşılmasını temenni ediyorum. Sürekli malum şahıs adına verilen cevapları okuyoruz. Engelleyin kurtulun:)

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
bu yaris ile ilgili video vs ne zaman paylasilabilir acaba ? aylardir kounstugumuz bir yaris ve resim ve videolari da bekliyoruz , en hizlisindan :)

• Beğen
Tepkiler: ahmetyavuz

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BF Okuru
ömer murat benim durumumda süleyman demirelin durumuna döndü. 7 kez engellendim 6 kez engelim kaldırıldı. valla bende birşey anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@justbasicfacts

Çok güzel fotolar. Özellikle afiş olarak arka plandaki cami eğer Selimiye ise kullanılabilir. Tabi ki fotoyu çekenin rızası gerekir. Fotolarda belli bir enerji heyecan ve mutluluk var. Bravo

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
@Çağdaş78 cok ince dusunmussunuz ; saniyorum bu konuda bir problem olmayacak , cunku tum fotograflarin ustune kendi ismi eklenmis , benim de cok begendigim fotoraflar oldu , ayni sekliyle kullanacagim , sonucta bir emek var ve emegi vereni ismi fotloarda gorunmeli.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu

neyse, konumuz " 10. Edirne Cumhuriyet Kupası bisiklet yol yarışı", Kudret Kurtcebe neden kürsüye çıkamadı değil! Ortada çok ciddi bir emek var ve geride bırakılmış bir 10 yıl var, dile kolay. Umarım bir 10 yıl sonra 20. yılını konuşuyor oluruz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler, umarım bizim de güzergahıyla, rüzgarıyla, gönüllüleriyle klasikleşen bir yarışımız olur "Edirne Cumhuriyet Kupası".

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
@BF Okuru cok dogru , bu yarisin tek noktasi "cumhuriyet". sen ister bu isi yaris olarak yorumla yada bir eglence. ben eglence ve spor olarak yorumluyorum...

QWEZXC

Aktif Üye
Tepki
159
Günün en hareketli konusu,şöyle böýle uçarız ederiz diyorlardı !!!!!!
Podyum yok
Sonuç 0

• Beğen
Tepkiler: serhataltay