0'dan Farksız '08 Merida Tfs 500 Kadro Ve Parçalar.

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
2008 MODEL MERİDA TFS 500 KADRO VE ÜSTÜNDE BULUNUN Bİ KAÇ KOMPENANT,PARÇAYLA SATILIKTIR.

Shimano M442 AYNA KOL+GÖBEK(OCTALİNK)

2008 XT ARKA MAKİNA

2008 DEORE ÖN MAKİNA

2008 XCM MAŞA LOCK OUT DİSK UYUMLU (HİÇ KULLANILMADI)

GİDON BOĞAZI 31.8 mm VİTRA ve XMİSSİON GİDON

FSA FURÇ TAKIMI

XMİSSİON SELE BORUSU KELEPÇESİ VE GEL SELE

BÜTÜN SAYDIĞIM PARÇALAR TOPLAMDA 150 KM KULLANILMIŞTIR.

TAMAMI 450 $ VERİLECEKTİR,LÜTFEN TAKAS VEYA PAZARLIK TEKLİFİNDE BULUNMAYIN.PARÇA PARÇA ŞU AN İÇİN SATMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

Scudo

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Kadro boyu 16inç'tir ve kadro sadece disk fren uyumludur.Bisiklet toplayacak olanlar için gerçekten çok iyi bir fiyat neredeyse başlangıç bisikleti fiyatına üzerine biraz daha masraf yapılırsa (jant seti,fren v.b) mükemmel bir bisiklet olur , kadroyu bizzat gördüm üzerinde çizik yok ve parçalar sıfır denilebilecek durumda.

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
Tfs 500 modeli bütün olarak alındığından şu anki üstündeki parçaları sök tak yaparak bisikleti tartma fırsatımız olmadı,yanlış bir bilgi vermemek adına ağırlığını yazmadım.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sadece kadroyu satmayı düşünürmüsünüz

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
sadece kadronun fiyatı 250 $ dır.

Sorularınızı eğer msj atmayla ilgili bir problemınız yoksa Özelden atmanızı rica ediyorum.
(50 msj altı kullanıcı profilleri özel msj göndermıyor o anlamda)

tollozdemir

Daimi Üye
Tepki
26
@koray1984

Ama yine de ağırlık hakkında bir fikir edinmemiz lazım. Sonuçta kadro nitel olarak ölçülmüştür, hafif denmiştir -öyle olmadığını biliyorum- ama ya 3,5 kilogram çıkarsa... Yaklaşık bir değerin verilmesi lazım diye düşünüyorum.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
@tollozdemir

tollozdemir ;

(link)

Forumdan bir arkadaşımız olan (ultegrax) tfs100 16 inç merida matts tfs 100 model bir kadroyu üzerinde 2 adet suluk vidası, furş çanakları ve sele kelepçesiyle 1511 gram olarak tarttığını belirtmiş bu linkte, isterseniz bakabilirsiniz ,satışta olan söz konusu kadroda tfs100'ün üst modeli tfs500, yaklaşık olarak ağırlığıda bu şekildedir.

Bilgilerinize.

Mehmet Boran

Forum Bağımlısı
Tepki
663
Arkadaşlar ilan günceldir , Koray şu sıralar işleri nedeniyle nete giremediğinden satış ile ilgili sorularınızı banada sorabilirsiniz.