07.10.2007 AM (All Mountain) Günümüz (49 foto)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Tek kelimeyle Süpppppppppppper bi gezi olmuş.Allah pedalınıza zeval vermesin.Aslında bi de video olsa.....
Elin adamında imkan var yaptığı en ufak bi bunny hop u bile video ya çekip video paylaşım sitelerine atıyo bizim Türklerde imkan kısıtlı yapabildiğimiz en güzel şey fotoğraf.Ama bu bile yetiyor yaptığınız geziyi anlatmaya.
Keşke bende Sivas'ta şöle bi grup kurup gezebilsem tabi bi de öle bisikletler olsa....

• Beğen
Tepkiler: artofriding
Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Yüreklerinize sağlık sevgili Fatih.Kendi adıma ben sunumunuzu okurken keyif aldım.Sevgili Atalay'ı bisiklet üzerinde görünce daha da sevindim.Arada bir bisiklet üzerinde görelim ki,bindiğini anlayalım değil mi?
Askerliğini sağlıklı şekilde bitirmene sevindim.Karadeniz turu içerisinde sevgili Rahman ile seni olumlu anlamda çekiştirmiştik.
Daha nice güzel seyirlerde buluşmak dileği ile.
Yüreğim ve Sevgimle...

• Beğen
Tepkiler: Fatih Buzgan

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Gerçekten çok güzel bir tur olmuş.Ama sanıyorum en büyük eğlence beraber olarak geçirdiğiniz çok eğlenceli bir gün.Umarım daha iyisini de tekrarlarsınız.Saygılarımla.

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
geziniz mükemmel olmuş dh olaya ayrı bi renk katmış PhysX kardeşimizin de dediği gibi traktör gibi bisiklet ya inemeyeceği yer yok aletin

necod

Daimi Üye
Tepki
180
geziniz süper olmuş sayenizde cok güzel manzaralar gördük elinize pedalınıza sağlık devamı dileği ile hoşcakalın paylaşım icin teşekürler

Natural_animal

Daimi Üye
Tepki
188
Süpersiniz. Biz sizin yaptılarınızı anca motocross da yapabiliyoruz. başarılarınızın devamını dilerim

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
Bu foruma ilk mesajım.
Ancak arkadaşlardan biri bir link atmış öyle haberim oldu.
Tabii birde benim çocuklarımdan bazılarının tekrar görmek ,abilerinin (Ayhan)
ehil ellerinde ve bacakları altında iyi bakıldıklarını görmek.. hepsi güzel şeyler.
Fatih ve diğer arkadaşlara da selamlar.Fatih le geçen yıl güzel bir hafta boyunca pedal çevirmiştik...
Benim traktörüm AM olduğundan üstündeki maşa 888 SL ATA. 160mm-200mm arası ayarlı bir alet. Tırmanışlarda çok yararlı oluyor. Sizin gibi hızlı inemesem de... Malum..yaş farkı.....
Fotodaki teker setini de sizlere önerebilirim: Atomlab Pimp (my ride) jantlar
Atomlab Aircorp göbekler /teller ve torque nipples(kırmızı) yine Atomlab.

İşlerimden dolayı çok sık yazmasamda , gönlüm hepinizle..
Foes /Curnutt için ekleme yapayım... 170mm/ çalışma kusursuz.. 888 e geçiş nedenimi bazılarınız biliyor..kötü müşteri insanı mal sahibi yapıyor...
Şimdilik hoşça ve sağlıcaklı kalınız.
Selçuk

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Selçuk abi hoşgeldin foruma :)

Abi senin kalbin genç; dış görünüşe bakma ya biz biliyoruz seni ;)

birdahaki sefere bisikletimle geleceğim inşallah :)
görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: Selçuk Çilek

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
Mesajın Forum kurallarına uymayan bir yanı bulunuyorsa, bağışlayın.
Burada daha yeniyim.
Arkadaşın biri mail atmış ( sc.bisiklet@yahoo.com ) ve Atomlab Pimp teker setinin maliyetini sormuş.
İlgilenen arkadaşlar varsa lütfen (link) dan istedikleri teker setini online "toplasınlar". Çünkü daha hafif olan Atomlab Pimplite jantlarıda var.Ve daha hesaplı göbeklerde mevcut.Sonra sepette oluşan toplam bedeli seçtikleri komponentlerle birlikte bana bildirsinler.
Ben devreye girip Mike Flaherty den çok uygun iskontolar alabilirim sizin için.
Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram