06 Şubat Eskişehir (ESBİG) Musaözü Göleti

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@ferhat köse

Nedense bu karlı bölgelerin turları çok hoşuma gidiyor ve peşinen beğeniyle başlıyorum bakmaya... :D Güzel bir gezi olduğu her anından belli... Teşekkür ederim paylaşımınız için Ferhat bey, yalnız merak ettim, Yamaç bey hızınıza yetişemediği için mi geri kaldı?..

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Ahmet Salih Özenir

Önce dilekleriniz için çok teşekkürler sonra Yamacı anlatayım :) yamaç kardeşim biraz kilo sorunundan dolayı fazla basamayan ama büyük bir bisiklet sevdalısı o gün Kızılinler rampasını gözüne kestiremediği için aşağısında kalan arazi yoluna sapmış bende rampa sonunda fark ettim sonra yamaç ile beraber gelmesini söylediğim iki kardeşim Barış ve enes i yanlız görünce yamacı sordum (bu arada o rampayı tekrar inip çıkmak zorunda da kaldım :) ) abi bizi dinlemedi aşağıdan gelecekmiş deyince biraz kızdım yamaca boşuna beklettiği için sonra ki yolda cok uzak olmadıgından telefon tarafıgımızde kesilmediğinden hep beraber yola devam ettik Yamaç sonradan ağır aksak katıldı aramıza olay bu :) ama biz alıştık özelliklede tur başlarında Yamaca bugun nasılsın dediğimizde bomba gibiyim abi deyip ilk 5 km de ortadan kaybolmalarına :)
dip not: (link) üç hafta önceki Bozdağ tırmanışından sonra yerdeki bu ufak kar parçaları tata vermiyor :)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@engin özen

Çok teşekkürler aynen devam edecek her hafta olduğu gibi......