Yalova

karamanyusufahmet

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
Ahmet
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yalovada kendimi geliştirmeme yardımcı olabilecek bisiklet kulübü var mı acaba bilen var mı

• Beğen
Tepkiler: RoninRider
Scudo

RoninRider

Daimi Üye
Tepki
465
İsim
Metehan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yalovada kendimi geliştirmeme yardımcı olabilecek bisiklet kulübü var mı acaba bilen var mı
Perşembe Akşamı Bisikletçileri (PAB) var. Bu dernekte çok iyi bisikletçi arkadaşlar da oluyor. Facebook ve instagram sayfalarından ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: karamanyusufahmet

atillakurt

Üye
Tepki
18
İsim
Atilla
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross
Selamlar öncelikle. Yeri burasımı bilmiyorum. Eğer yanlış yere yazıyorsam lütfen kusuruma bakmayın🙏

istanbulda ikamet ediyor ve sürüyorum normalde ve bir gruba dahilim 5 aydır. 26 mart cuma günüde ailem Yalova armutlu tarafına geçecekler. Bende bisikleti feribota atıp getirsemmi diye çok kararsızım. Hiç bilmediğim yerler, rota bilgim sıfır:) ve bilmedigim rotalarda tekli sürüşlerden biraz çekiniyorum açıkçası. Düzenli sürüş yapan tekil veya gruplardan arkadaşlar varsa 3 gün kalmayı planlıyorum. Cuma akşama doğru gelmiş oluyorum o gün çöp( belki bir kaç saat ısınma olur) Pazarıda es geçersek açıkçası pekte birşey kalmıyor:) bir ihtimal pazartesiyide zorlarım. 100 veya üzeri yapabiliriz tek gün için. Yada daha uzun. O anki motivasyon ve çevreye bağlı😊 Uygun olan arkadaşlar veya gruba dahil arkadaşlar beni birkaç gün yanlarına kabul ederlerse çok mutlu olurum😊 aksi halde pek tadı olmayacak benim için. Teşekkür ederim şimdiden🙏

• Beğen
Tepkiler: RoninRider

RoninRider

Daimi Üye
Tepki
465
İsim
Metehan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar öncelikle. Yeri burasımı bilmiyorum. Eğer yanlış yere yazıyorsam lütfen kusuruma bakmayın🙏

istanbulda ikamet ediyor ve sürüyorum normalde ve bir gruba dahilim 5 aydır. 26 mart cuma günüde ailem Yalova armutlu tarafına geçecekler. Bende bisikleti feribota atıp getirsemmi diye çok kararsızım. Hiç bilmediğim yerler, rota bilgim sıfır:) ve bilmedigim rotalarda tekli sürüşlerden biraz çekiniyorum açıkçası. Düzenli sürüş yapan tekil veya gruplardan arkadaşlar varsa 3 gün kalmayı planlıyorum. Cuma akşama doğru gelmiş oluyorum o gün çöp( belki bir kaç saat ısınma olur) Pazarıda es geçersek açıkçası pekte birşey kalmıyor:) bir ihtimal pazartesiyide zorlarım. 100 veya üzeri yapabiliriz tek gün için. Yada daha uzun. O anki motivasyon ve çevreye bağlı😊 Uygun olan arkadaşlar veya gruba dahil arkadaşlar beni birkaç gün yanlarına kabul ederlerse çok mutlu olurum😊 aksi halde pek tadı olmayacak benim için. Teşekkür ederim şimdiden🙏

Ben sizlere katılmayı çok isterdim ama ne yazık ki şehir dışında olacağım 3-4 Nisan gibi.

Rota konusuna gelirsek, Yalova'da hem MTB için hem de Yol bisikletleri için çok güzel rotalar mevcut. Bisiklet türünüz cross gözüküyor. Bu sebeple tüm Yalova sizin için olacaktır. :harika:

Bknz: Çınarcık-Teşvikiye-Termal-Ortaburun-Esadiye-Güneyköy-Kurtköy-Laledere-Elmalık-Gacık..... epey artırılabilir rota çeşitleri.

• Beğen
Tepkiler: Fota

karamanyusufahmet

Aktif Üye
Tepki
118
İsim
Ahmet
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@atillakurt armutludan yalovanın diğer ilçelerine bisikletle geçiş çok güvenli olmayabilir. Arabalar için bile tehlikeli yollar var bazı kısımlarda yol tek arabanın geçebileceği kadar daralıyor.(Başka yol var mı bilmiyorum genel kullanılan yol böyle) armutlu içinde turlayabilirsiniz ama ne kadar uzun bi rota olur bilemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Oklüzal Builder

atillakurt

Üye
Tepki
18
İsim
Atilla
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Cyclocross
@Metehanr

Oraları bilen birileriyle keyifli olurdu elbet :) sağlık olsun. umuyorum sürmek isteyen birileri çıkar inş:) Bu arada cross ancak arka lastiği yarınca 28 lik yol lastiğine terfi ettim :D Schwalbe one şuan. Çok engebeli araziye uygunmu bilemiyorum. Rotaları not aldım. Teşekkür ederim.

@karamanyusufahmet

Bende bundan korkuyordum :/ armutludan düzgün yollarla diğer merkezlere bağlantı yoksa ciddi sıkıntı zaten. Orman içi asfalt yollar gördüm ancak o kesimlere geçiş rahatlığı elbette çok daha önemli. Hayırlısı bakalım araştırmaya devam ediyorum. Teşekkür ederim değerli bilgi için.

berkay0131

Üye
Tepki
16
İsim
Berkay
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Herkese selamlar. Temmuzdan itibaren Yalovadayım. Sizlerle tanışmayı çok isterim. Sizlere katılmayı elbette çok isterim. Düzenli olarak sürüş yapan varmı acaba. Veyahut herhangi bir grup bulunuyor mu. Saygılar ☺

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.859
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese hayırlı akşamlar diliyorum. Herkese selamlar. Temmuzdan itibaren Yalovadayım. Sizlerle tanışmayı çok isterim. Sizlere katılmayı elbette çok isterim. Düzenli olarak sürüş yapan varmı acaba. Veyahut herhangi bir grup bulunuyor mu. Saygılar ☺
Ben şuan grup bulamadım üni sınavına çalışmaya başladım bisiklete başladıktan 1 yıl sonra :( . ama bu yaz güzel geçecek bulursam yazabilirim

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.859
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@berkay0131 @İsa DEMİRKOL uzun tur düşünürseniz buluşabiliriz. hem tanışmış oluruz arkadaşlar.
Ben şuan dağ bisikletindeyim ve uzun zamanlardır bisiklet kullanmıyorum maalesef. Yazın yürüyen köşkte falan bayaa antreman yapmam lazım beni görürseniz tanışabiliriz. Gri vanrysel kaskım var bisiklet corelli snoop 3.1 siyah üzeri neon yeşili. Gidon da bayaa büyük zaten yalovada başka corellide yoktur o gidon :D20210520_114155.jpg

berkay0131

Üye
Tepki
16
İsim
Berkay
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok iyi olur. Yani yabancıyım biraz ama. Herhangi bir grubunuz felan var mı acaba?

Salbom

Üye
Tepki
7
İsim
Ali
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bende yalovaliyim arkadaşlar şehir bisikleti var buralarda araştırma Çiftlikköy gezen varsa yada bisiklet kulübü tanışıp bos zamanlarda sizlere katılmayı cok isterim.

berkay0131

Üye
Tepki
16
İsim
Berkay
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende çınarcıktayım arkadaşlar. Eğer isterseniz bir grup kurabiliriz. Boş zaman olursa beraber olmayı çok isterim.

RoninRider

Daimi Üye
Tepki
465
İsim
Metehan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yol bisikletçisi arkadaşlarla "yolun" götürdüğü heryere giderim. :hhhhhh: Ne yazık ki dağ bisikletçisi arkadaşlara ayak uyduramayabilirim.
Mesai saatleri dışında her zaman görüşebilir, buluşabiliriz.

Not: Bugün kabine toplanıyor galiba, pazarları da açarlarsa haftasonları güzel turlar yapabiliriz diye düşünüyorum.

Salbom

Üye
Tepki
7
İsim
Ali
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aynen çok iyi olur bende salcano bodrum m var çelik kadro eğer sizin bisikletler cok iyiyse biraz geride kalabilirim gerçi şehir bisikleti ama biraz ağır onun haricinde bi kontak kurabiliriz
Bende çınarcıktayım arkadaşlar. Eğer isterseniz bir grup kurabiliriz. Boş zaman olursa beraber olmayı çok isterim.
Merkezdeyim bende 3 5 kişi bile olsa harika olur.

• Beğen
Tepki
11
İsim
Selçuk
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selam arkadaşlar, bende Yalova’da turlamaya başladım. Gruba da yeni üye oldum. Varsa aktivite planınız dahil olmak isterim. Kron un trekking bisikletinden var bende gittiği yere kadar ayak uydurabilirim size. Bir araya gelip uzun tur da yapmak isterim.

• Beğen

Salbom

Üye
Tepki
7
İsim
Ali
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Selam arkadaşlar, bende Yalova’da turlamaya başladım. Gruba da yeni üye oldum. Varsa aktivite planınız dahil olmak isterim. Kron un trekking bisikletinden var bende gittiği yere kadar ayak uydurabilirim size. Bir araya gelip uzun tur da yapmak isterim.
Bence bi platformda buluşalım kac kişi olursak wp telegram falan olabilir ordan anlaşabiliriz he ama kimde dağ kimde sehir bisikleti var ona gore ayarlamak lazım

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kahiye
Tepki
11
İsim
Selçuk
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Valla olabilir bu işe bir ön ayak olmak lazım var mı grubu oluşturacak bir kişi gönüllü bizde yazalım numaraları ya da telegram link de olur direk
Ben telegram grubunu oluşturdum ama linki paylaşamıyorlar yeni üye olduğum için bir başkası kurup paylaşırsa ya da iletebileceğim başka bir şekil varsa iletebilirim

Son düzenleme:

Oklüzal Builder

bisiklet
Tepki
1.859
İsim
İsa
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi dağ şehir diye ayırmaya gerek yok topluca sürülebilir. Pazartesi katılırım aranıza. Şuan dağ bisikletim var yol bisikleti de pazartesi salı gibi edineceğim inşallah